IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


MiaIII @ a koju artiljeriju ces dovuc poslje toga ? razarace i podmornice ?

Da li će podmornica izroniti?
Pod kutom od 70% ili sprije?

Strpljivi će se nasititi meda i mlijeka!


MiaIII @ a koju artiljeriju ces dovuc poslje toga ? razarace i podmornice ?

Kolega, moram priznati da je to zadnja pricuva.Te ako dodje do te razine i poklopi me( daj Boze), ruke u vis u cekati rasplet drame.Ali ulazim bez straha..uostalom to radim vec dugo vremena i kompletan mi je portfelj u IGH..to nisam zelio ali se tako odvrtilo zbog one nesretne CG i posla stoljeca.Naime, stalno sam smanjivao ulaz s 3100 po do danas na 1100…ali idem do kraja i nema odustajanja, a niti nilsim izlaziti sljedece 2-3 godine jer ne vidim potentniju dionicu na ZSE.Nitko nije zatucen,bezrazlozno,kao IGH.
Zivjeli!



MiaIII @ a koju artiljeriju ces dovuc poslje toga ? razarace i podmornice ?

Da li će podmornica izroniti?
Pod kutom od 70% ili sprije?

Strpljivi će se nasititi meda i mlijeka!

[/quote]
Misliš kad strpljivo doguramo do 300 kuna. [tongue]

Do 2014. Alžir grado 10.000 km cesta. Jure hoće li koji km? 😉


Do 2014. Alžir grado 10.000 km cesta. Jure hoće li koji km? 😉

Tako mozes piknut bilo koju zemlju na globusu! A, btw, to ti sve vec vise godina u Alziru rade Kinezi. Plus nesto talijani i francuzi. U Libiji, Maroku, Tunisu…isto tako.

Baš me zanima da HANFA prati ove egzibicije sa 300 komada. Očito se radi o dogovorenim pretakanjima iz šupljeg v prazno ali kak HANFA-in pravilnik veli v jednom djelu da se "sankcioniraju oni za čije se transakcije utvrdi da imaju cilj stvaranja privida likvidnosti za određeni vrijednosni papir" …
otprilike tak nekak.

Ak ovo nije manipulacija tržištem onda neznam kaj je! U biti cela burza je zadnjih par let jedna vel’ka za..bancija.

[tongue]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

Like i said.

I na ovim razinama i na nižim, posebice na nižim, biti će zainteresiranih i za kupnju i za prodaju.

U tri dana riješeno 600 komada u dvije transakcije, i onda ekipa priča da nitko ne želi prodati.
Želi naravno, i prodati će sigurno, ali naravno uvijek će biti zainteresiranih i za kupnju.

Samo problem nisu ovi "veći" nego mali koji imaju puno dionica i voljni su prodati samo da ih se riješe.

Polagano ali sigurno klizimo dole.

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

MiaIII@ dobro,ti znas najbolje za sebe ,ja samo pitam imas li plan …(sto ako) [undecid]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


MiaIII@ dobro,ti znas najbolje za sebe ,ja samo pitam imas li plan …(sto ako) [undecid]

Što ako i IGH ode u stečaj ne kolega ?

mickan @ ne..stecaj se pocne na temi spominjati na svakoj velikoj rasprodaji…to je vec otrcana fora…
al valjda ima uvjek novih pionira koji puse foru [smiley]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak



MiaIII@ dobro,ti znas najbolje za sebe ,ja samo pitam imas li plan …(sto ako) [undecid]

Što ako i IGH ode u stečaj ne kolega ?
[/quote]

Ako negdje nema govora o stecaju, to je ovdje.Firma je dokapitalizirana zdravim novcem, stvorene su pretpostvake da se zapoceti poslovi van Main Core Business( projekt i nador kvaliteta te certificiranje) dovrse i utrze s solidnim plusom.
Ako ista znate o IGH, onda morate znati da je financijska stabilnost neupitna.I taj kamen oko vrata, Jure, ce valjda nekog vraga upiknuti od poslova na istoku( uz pomoc F.Gregorica i vecinskog dionicara Rusa).Kada se to dogodi i novine se raspisu o tome, evo nas na mojih projiciranih 5500 vrlo brzo.
Za burekzije pojam vrmo vrlo brzo znaci nekoliko tjedana.Za mene, to znaci 2 godine.
lp

Pozdrav po prvi put (s komentarom naravno)!
Ova riječ "stečaj" na svakom ticku me ponukala da se registriram jer više čak nisu ni smješni već iritirajuće "neslani" postovi.
Pa ljudi moji od kuda samo nekome takva ideja da IGH. DLKV, ali i druge "zdrave" firme samo tako mogu ići u stečaj?!. Pa one imaju kapital po dionici 3-4 puta veći nego je cijena dionice i još usto čak i danas gotovo da posluju pozitivno ( a sve do jučer su i poslovale pozitivno) ili oko nule!?.
I još usto su izvršili uspješno restrukturiranje što mora poboljšati rezultate poslovanja u vrlo kratkom roku?
Ne znam kako netko više ima snage pisati takvo što a da bar ne navede i najmanji razlog zašto bi do toga trebalo doći!
Što je previše, previše je!

New Report

Close