IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



http://www.jutarnji.hr/spaladium-arena-mjesecno-stvara-stetu-od-600-000-kuna/1123039/

Pisao sam ja o tome kolega već u više navrata. Nezaboravna slika stršećih zahrđalih armatura koju sam i sam snimio je slika i prilika samih graditelja.
Kad se samo sjetim kako je nadzorni IGH-a Ingri pravio probleme oko uporabne dozvole za Zagrebačku Arenu koja je za razliku od Spaladiuma završena na vrijeme i u skladu sa svim propisima iz ugovora i rokovima.
Uopće mi nije žao što će uprava IGH-a uskoro biti u Splitu. "Tko drugom jamu kopa, sam u nju padne". Pravi, realni pad cijene dionice IGH-a tek slijedi nakon ročišta. Većina ulagača ovdje još živi u snovima iz 2007 kada je politička struktura iz IGH-a žarila i palila. Svemu dođe kraj, pa i njihovoj bahatosti.

"Tada je IGH otišao u predstečajnu nagodbu i već na prvom ročištu priznao sva potraživanja Grada Splita. Sve to dovelo je Split u situaciju da će, 30 godina prije plana, postati vlasnikom nedovršene Arene u koju bi trebalo uložiti još 40 milijuna eura, a postat će i većinski vlasnici nekad moćnog IGH."

[/quote]

Malo da si pojasnite kaj je tvrtka Sportski grad TPN

http://www.google.hr/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&frm=1&source=web&cd=1&cad=rja&ved=0CC0QFjAA&url=http%3A%2F%2Fm.slobodnadalmacija.hr%2FNovosti%2FNajnovije%2Ftabid%2F296%2FarticleType%2FArticleView%2FarticleId%2F199061%2FDefault.aspx&ei=nnIhUqWKN8TMtAapuYG4Cw&usg=AFQjCNGwp1BBdWRUNADgx76vSnr2RZnk2g%5Bemo_smijesak%5D

Dakle IGH prelazi iz ruku HDZ-a u SDP. Baldasar upravlja nekad uspješnom kompanijom. Kad mu zatreba koja kuna za feštu na rivi zna od kuda će do love. Prodaš par tisuća dionica, kupiš malo srdelica i jeftinog vina. Taman.

Hvaljen Isus i Marija!

S obzirom na promete izgleda (iako nije sigurno) da se tu uključila fondovska industrija. Kad je zadnji puta na IGH-u ili na nekim drugim srodnim dionicama bilo ovoliko prometa? Očito se od 1. rujna okrenula ploča i došlo je do nekih pomaka u ozbiljnijim investicijskim krugovima. Da li je napokon uopće došlo i vrijeme za takvo što?

[b]http://david-udruga.hr/[/b] [b][/b] [b]Hrvatska - tamo gdje je more bistrije od naroda[/b]


S obzirom na promete izgleda (iako nije sigurno) da se tu uključila fondovska industrija. Kad je zadnji puta na IGH-u ili na nekim drugim srodnim dionicama bilo ovoliko prometa? Očito se od 1. rujna okrenula ploča i došlo je do nekih pomaka u ozbiljnijim investicijskim krugovima. Da li je napokon uopće došlo i vrijeme za takvo što?

260.000 tisuća dionica po 200 kn je MCAP 52 mil kn
-ovo je MCAP dostatan za jednu građevinsku zadrugu ,a ne za fondove
– ovo ulazi sindikat,odlučili su da ne čekaju swap dionice i to je dobro
-biti će euforičnog rasta u vrijeme dobrih vijesti,možda i lažnih,i velikog
strmopižđenja ,naravno uglavnom bez značajnijih bitnih fundamentalnih razloga
IGH ponovno postaje sindikalna dionica,a to je dobro za trejdanje,naravno uvijek na suprotnoj strani od aktualnih vijesti

Ali pur prema 400 je otvoren ako prođe PSN.Naravno da će sindikat namreškati
i sa umjtnim vjetrom ako je potrebno.

U IGH će biti i meda i mlijeka,naravno ako prođe PSN.



S obzirom na promete izgleda (iako nije sigurno) da se tu uključila fondovska industrija. Kad je zadnji puta na IGH-u ili na nekim drugim srodnim dionicama bilo ovoliko prometa? Očito se od 1. rujna okrenula ploča i došlo je do nekih pomaka u ozbiljnijim investicijskim krugovima. Da li je napokon uopće došlo i vrijeme za takvo što?

260.000 tisuća dionica po 200 kn je MCAP 52 mil kn
-ovo je MCAP dostatan za jednu građevinsku zadrugu ,a ne za fondove
– ovo ulazi sindikat,odlučili su da ne čekaju swap dionice i to je dobro
-biti će euforičnog rasta u vrijeme dobrih vijesti,možda i lažnih,i velikog
strmopižđenja ,naravno uglavnom bez značajnijih bitnih fundamentalnih razloga
IGH ponovno postaje sindikalna dionica,a to je dobro za trejdanje,naravno uvijek na suprotnoj strani od aktualnih vijesti

Ali pur prema 400 je otvoren ako prođe PSN.Naravno da će sindikat namreškati
i sa umjtnim vjetrom ako je potrebno.

U IGH će biti i meda i mlijeka,naravno ako prođe PSN.
[/quote]
Tek kada prođe PSN ovo će da zaroni na dubinu od 50 kuna. Do PSN može i da sindikalno naraste. Cijena se umjetno održava na ovoj visokoj razini, a nakon PSN po Zabinom modelu bit će vam san snova prodati i po 50 kuna. LP!




S obzirom na promete izgleda (iako nije sigurno) da se tu uključila fondovska industrija. Kad je zadnji puta na IGH-u ili na nekim drugim srodnim dionicama bilo ovoliko prometa? Očito se od 1. rujna okrenula ploča i došlo je do nekih pomaka u ozbiljnijim investicijskim krugovima. Da li je napokon uopće došlo i vrijeme za takvo što?

260.000 tisuća dionica po 200 kn je MCAP 52 mil kn
-ovo je MCAP dostatan za jednu građevinsku zadrugu ,a ne za fondove
– ovo ulazi sindikat,odlučili su da ne čekaju swap dionice i to je dobro
-biti će euforičnog rasta u vrijeme dobrih vijesti,možda i lažnih,i velikog
strmopižđenja ,naravno uglavnom bez značajnijih bitnih fundamentalnih razloga
IGH ponovno postaje sindikalna dionica,a to je dobro za trejdanje,naravno uvijek na suprotnoj strani od aktualnih vijesti

Ali pur prema 400 je otvoren ako prođe PSN.Naravno da će sindikat namreškati
i sa umjtnim vjetrom ako je potrebno.

U IGH će biti i meda i mlijeka,naravno ako prođe PSN.
[/quote]
Tek kada prođe PSN ovo će da zaroni na dubinu od 50 kuna. Do PSN može i da sindikalno naraste. Cijena se umjetno održava na ovoj visokoj razini, a nakon PSN po Zabinom modelu bit će vam san snova prodati i po 50 kuna. LP!
[/quote]

Sa ovim PSN biti ce tko zadnji magarac.
Negdje ce zaba morati presjeci i uvjetovati nemoguće.
Pa nece Zaba u propast zbog svih stecajaca.
Negdje ce rezati.

Sve je to čista kocka. Model je oke (bravo Linić) ali negdje mora stati. Zaba je svugdje i sigurno nece svugdje u vlasništvo.

Kupovati prije psn je suludo.

To je istina

pobrisali su crnog ivu, crnog ivu1, pobrisali su mnoge nickove, pobrisali su pobjedu, ALI NE MOGU POBRISATI MENE..a zašto? jer sam u pravu bio i tada i sada... živjela demokracija i PD





S obzirom na promete izgleda (iako nije sigurno) da se tu uključila fondovska industrija. Kad je zadnji puta na IGH-u ili na nekim drugim srodnim dionicama bilo ovoliko prometa? Očito se od 1. rujna okrenula ploča i došlo je do nekih pomaka u ozbiljnijim investicijskim krugovima. Da li je napokon uopće došlo i vrijeme za takvo što?

260.000 tisuća dionica po 200 kn je MCAP 52 mil kn
-ovo je MCAP dostatan za jednu građevinsku zadrugu ,a ne za fondove
– ovo ulazi sindikat,odlučili su da ne čekaju swap dionice i to je dobro
-biti će euforičnog rasta u vrijeme dobrih vijesti,možda i lažnih,i velikog
strmopižđenja ,naravno uglavnom bez značajnijih bitnih fundamentalnih razloga
IGH ponovno postaje sindikalna dionica,a to je dobro za trejdanje,naravno uvijek na suprotnoj strani od aktualnih vijesti

Ali pur prema 400 je otvoren ako prođe PSN.Naravno da će sindikat namreškati
i sa umjtnim vjetrom ako je potrebno.

U IGH će biti i meda i mlijeka,naravno ako prođe PSN.
[/quote]
Tek kada prođe PSN ovo će da zaroni na dubinu od 50 kuna. Do PSN može i da sindikalno naraste. Cijena se umjetno održava na ovoj visokoj razini, a nakon PSN po Zabinom modelu bit će vam san snova prodati i po 50 kuna. LP!
[/quote]

Sa ovim PSN biti ce tko zadnji magarac.
Negdje ce zaba morati presjeci i uvjetovati nemoguće.
Pa nece Zaba u propast zbog svih stecajaca.
Negdje ce rezati.

Sve je to čista kocka. Model je oke (bravo Linić) ali negdje mora stati. Zaba je svugdje i sigurno nece svugdje u vlasništvo.

Kupovati prije psn je suludo.

To je istina

Ni one najveće lignje nemaju toliko crnila.
[/quote]

@ banana, pobjeda
Postate zablude vlastitih snova.
O čemu vi pišete? Već je sve dogovoreno sa Zabom. Samo se ima formalno provesti u petak. Naprosto zato jer Zabi, kao niti drugim vjerovnicima ne odgovara da IGH otjera u stečaj. To je i za njih najgora opcija.
Dade se naslutiti da je nastupila duševna bol gledajući kako je dionica iznenada narasla, a ostalo se izvan priče naivno čekajući 50 kuna.
Pišite vas dvojica crnilo i dalje. Samo pišite. Uzalud vam trud svirači. Ha-ha!

[b]http://david-udruga.hr/[/b] [b][/b] [b]Hrvatska - tamo gdje je more bistrije od naroda[/b]


@ banana, pobjeda
Postate zablude vlastitih snova.
O čemu vi pišete? Već je sve dogovoreno sa Zabom. Samo se ima formalno provesti u petak. Naprosto zato jer Zabi, kao niti drugim vjerovnicima ne odgovara da IGH otjera u stečaj. To je i za njih najgora opcija.
Dade se naslutiti da je nastupila duševna bol gledajući kako je dionica iznenada narasla, a ostalo se izvan priče naivno čekajući 50 kuna.
Pišite vas dvojica crnilo i dalje. Samo pišite. Uzalud vam trud svirači. Ha-ha!

Koji si ti lik to nije istina
Niti sam ikada rekao 50 kuna niti itko spominje stečaj igh

Ja samo tvrdim, a s obzirom na dugogodišnje laganje uprave Igh, kupovinje dionica prije nego sve bude jasno je nepotrebno i čisto je kockanje.

Reci ti nama, ako se stvori pozitivni uvjeti za daljnje poslovanje, da li je 300 puno????

NIJE kolega, nije niti 400 puno, ali ako se ne ostvare takvi uvjeti vi nećete moći prodati niti 100 komada je BID-a nece biti.

To ja govorim.
Daj Boze da sve tvrtke pa i igh prođu dalje i počnu poslovati vani i da sve bude zeleno da svi zaradujemo, ali toga nema niti na vidiku.
Ako se psn odobri stigne se ući i na 300.

A i vi i ja znamo da nece igh porasti 500% samo zato sto je psn riješena.

Stoga dok se ne vidi kakva je odluka i dok se ne pročita cijeli dokument i isti se prespava, ulazak u igh za MENE je čisto kockanje.

Shvacas sada o čemu govorim???!?

pobrisali su crnog ivu, crnog ivu1, pobrisali su mnoge nickove, pobrisali su pobjedu, ALI NE MOGU POBRISATI MENE..a zašto? jer sam u pravu bio i tada i sada... živjela demokracija i PD

@ pobjeda
Dok ti budeš kupovao na zicer, ja ću već biti u duplom dobitku. Ti si preveliki ziheraš. Ali dobro, svatko slijedi svoje investicijske odluke, prihvatljive rizike i procjene.
Što ako se u petak nakon objave da je PSN prošla ili prije otvaranja burze u ponedjeljak objavi i kakav očekivani veći posao u Rusiji? Na koliko će onda pred otvaranje biti najniža cijena na asku? A ja ću već tada imati trostruku zaradu. Samo ti čekaj i ziheraši. Sretno ti bilo.
Istina je da je do sada na IGH već bilo pričanja o nekim nikad ostvarenim poslovima, ali Jure je sada u Firmi manji od makovog zrna jer u…. je motku koliko god je mogao, ali u Firmi sada struje neki novi vjetrovi iliti vlasnički odnosi i utjecaji. Što je bilo, bilo je. Game over. Idemo ispočetka s novim igračima.

[b]http://david-udruga.hr/[/b] [b][/b] [b]Hrvatska - tamo gdje je more bistrije od naroda[/b]

kakvo silovanje dionice sa 600 kom pa to sljepac vidi da nije stavito u izlog radi prodaje već da se stisne i otme još koja dionica što jeftinije

to se zove manipulacija il veliki ebe malog kao sve ove godine na zse

Tako se napucavala cijena i prije objave vijesti o dokapitalizaciji. Išlo se preko 1000 pa je 760 izgledalo super. Slično je i sada. Ako prođe PSN, zašto ne bi, cijena će dolje. Ne isključujem kratkotrajno ludilo za naivne. IGH će i nakon PSN imati preveliki uteg za rast. Ne samo zbog dijela obaveza koje ipak ostaju već zbog hrpe novih dionica i stanja u gospodarstvu koje se sigurno neće promijeniti. Bolje nam neće biti ni u petak niti u sljedećoj godini. IGH sa sadašnjom Upravom i gospodarskom perspektivom jednostavno ne može naprijed.

Hvaljen Isus i Marija!

Evo pojavilo se strašilo od 600 komada sa željom i namjerom da se naivci postavljaju ispod njega kako bi se od njih moglo jeftino skupljati.
Igre, igrice. Zahuktava se – petak je sve bliže.

[b]http://david-udruga.hr/[/b] [b][/b] [b]Hrvatska - tamo gdje je more bistrije od naroda[/b]

Bilo bi interesantno saznati s čijim novcem se kupuju dionice? Možda bi HANFA napokon mogla nešto i odraditi.

Hvaljen Isus i Marija!


Evo pojavilo se strašilo od 600 komada sa željom i namjerom da se naivci postavljaju ispod njega kako bi se od njih moglo jeftino skupljati.

Presmiješno…pa to tvoje strašilo teško je samo 126.000 kuna! Ako vas par nema niti toliko love da ga zajedno počistite, onda je jasno koliko sami vjerujete u rast na 400 kn nakon prihvaćanja PSN, u koji se ovdje kunete [emo_palacd]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

New Report

Close