IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



netko je iskoristitio guzvu na ingri pa rusi igh danas.
ingra ide na 11 kuna jer povecavaju broj dionica za 3 puta, ali igh nije donio odluku kao skupstina ingre da odere male dionicare , bar za sada.

da, ovaj pad IGH ispod 1400 kn nema puno smisla ni logike, jedini uzrok je današnji pad Ingre koji je povukao za sobom i IGH
[/quote]

Na zalost po one koji su unutra, ja tu ne vidim znacajniji otpor iznad 1250kn. Zapravo ne vidim nikakav. Osobno nisam unutra i nije mi krivo da pada jer na toj razini (ako do nje dodje) planiram ulaz. Ali do tada sumnjam da ce se desiti pozitivan zaokret.

S druge strane, vama ostalima za utjehu, 1250 vise ni nije tako daleko tako da se odbijanac moze ocekivati relativno uskoro 🙂

Ovdje upišite svoj komentar…

Hm, engulfing BULL danas, valjda ste malo pazarili na 1345kn netko je davao s popustom.

26.11.2010 - Dan D




netko je iskoristitio guzvu na ingri pa rusi igh danas.
ingra ide na 11 kuna jer povecavaju broj dionica za 3 puta, ali igh nije donio odluku kao skupstina ingre da odere male dionicare , bar za sada.

da, ovaj pad IGH ispod 1400 kn nema puno smisla ni logike, jedini uzrok je današnji pad Ingre koji je povukao za sobom i IGH
[/quote]

Na zalost po one koji su unutra, ja tu ne vidim znacajniji otpor iznad 1250kn. Zapravo ne vidim nikakav. Osobno nisam unutra i nije mi krivo da pada jer na toj razini (ako do nje dodje) planiram ulaz. Ali do tada sumnjam da ce se desiti pozitivan zaokret.

S druge strane, vama ostalima za utjehu, 1250 vise ni nije tako daleko tako da se odbijanac moze ocekivati relativno uskoro 🙂
[/quote]

mislim ni da na 1250 nece stati , 1400 je palo, crtaju se novi ta koji bi mogli biti ispod 1250

ja jesam dionicar igh po cijenama iznad 10000kn-a, ali realno se nemam na sto osloniti da se podupre cijena od 3-4 nominale kao sada .
svi gradevinari imaju puno imovine pa i igh, ali jedino igh je vise od 3 puta iznad nominale, a dlkv radi pozitivno i to je cinjenica pa je na 2,5 nominale. igh je brend-trend .
dok igh suti ingra muti, nekako sve ide u 3pm.

Nek mi netko lijepo odgovori- za koji je qurac i zašto- danas OVA dionica pala ???

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Zato što ste ju prodali, a ovakvi kao ja su ju kupili. Nema boljeg objašnjnja. I ja bih volio da ju sutra mogu vidjeti na 1700 kn, ali je uvjet za to da se maknu svi ovi na prodaji do te cifre.

Moji postovi nisu poziv na kupnju,prodaju ili bavljenje dionicama.

Eh, moram priznati da sam krivo gledao. Pomjesao sam vrijednosti IGH i Crobexa na ATL. Crobex je bio 1250, IGH je bio 1500. To znaci da nekog cvrstog dna zapravo ni nema, ono ce se formirati po svojoj prilici na random tocki izmedju nule i danasnje cijene. Mozda neki pametniji od mene imaju neke ideje gdje bi to moglo biti, jer ja bas ne vidim neku prijelomnu razinu…

Ali zahvaljujem kolegi koji je mojoj pogresnoj procjeni dao ocjenu 100% 🙂


Nek mi netko lijepo odgovori- za koji je qurac i zašto- danas OVA dionica pala ???

kolegice, svaki quac je hvale vrijedan, a svaka dionica padne prije ili poslije pa tako i igh.

kolega efodix
atll je daleko od 1250, pogotovo nakon danasnjeg pada i to svi znamo .
koji je razlog pada?
pa nema razloga da raste kao drugo, a kao prvo dionica je za zadnjim F1 precjenjena, a pogotovo u odnosu na ostale gradevinare fundametalne usporedbe.
fundamenti su pali po zadnjem kvartalu na P/E -8,53 i EPS – 160, a dobit pala za rekordnih 30 milijuna.

zato preporuka, dokup kada bude atl.

na ovoj stranici foruma vam nista ne odgovara sto napisem, ako podrzavam igh dobijem losu ocjenu kao i ako ga spotam, ali kolege meni je svejedno gdje ce dionicima jer ulaz mi je preko 10000 kuna, te da jevama toliki i vama bi bilo, a imam i dosta dionica pa ako pada super jer ce brze doci atl pa rasti, a ako odmah raste jos i bolje.
samo divim se vasim pitanjima zasto je dionica isla ispod 1400, pa zasto je isla uopce ispod 2400, osim ako niste svi racunali planski na 1400 pa sada se netko veci zeli iskrcati, a vama ne odgovara.
drugi put neka vam profici rade ta, a ne samozvani profici pa nece biti pitanja , zasto ?

mislim da je najgore onima koji su danas kupovali na 1400 ili 1500 i pitaju se da li ce padati i dalje ?
hoce !


Zato što ste ju prodali, a ovakvi kao ja su ju kupili. Nema boljeg objašnjnja. I ja bih volio da ju sutra mogu vidjeti na 1700 kn, ali je uvjet za to da se maknu svi ovi na prodaji do te cifre.

Da, da nakon ovakvog pada i "pozitivna" NULA je uspjeh [bye] [bye]

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa


IGH pozitivna divergencija

Sjećate li se još ovoga od prije 2 dana?????

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa

DATUM———————–CIJENA NA ZSE

11.11.2005.—————- 2.720 kn
10.11.2006.—————- 3.900 kn
12.11.2007.—————12.860 kn
10.11.2008.—————- 6.690 kn
11.11.2009.—————- 3.240 kn
09.11.2010.—————- 1.364 kn

Dionica IGH trenutno je na najnižoj vrijednosti unazad 5 godina i na manje od 10% vrijednosti od svog vrhunca. Ove brojke jasno pokazuju apsurdnu razinu panike koja je zahvatila ovu dionicu. Ja sam jučer počeo s kupnjom. Možda će i na niže, ne igra mi neku ulogu. Vrlo brzo ulazimo u EU, a prije toga nastat će jagma za dionicama firmi poput IGH i neće se dugo čekati na cijene kakve su bile od 2005.-2009. a to će na ovu cijenu donijeti prinos od najmanje 100%.
Ovo nije nagovor na kupnju ili prodaju, već samo moje razmišljanje na temelju službenih podataka.

Sve što pišem je osobno mišljenje bez sugestija i odgovornosti, tekst je podložan raspravi

New Report

Close