IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

"dobro uhljebljene radnike" – ti dobro uhljebljeni radnici rade u prosjeku 10 sati dnevno, i vikende i svetke, tako da ne znam sto pod time mislis?!




Zanimljivo, isti scenarij na početku trgovanja i na kraju.
I nemaju razloga mijenjati dok ima publike.

Vjerojatno će sutra rasti ?

Kolega ja sam prihvatio činjenicu da ste do sada sve pogodili i nema se što reći:
Pravi ste majstor.

Par pitanja:
– koji fondovi izlaze i IGH (kad su zabini fondovi skriveni iza skrbničih računa Zagrebačke banke koih ima u top 10 i postoji još mogućnost da se iza jednog računa kriju pojedine fizičke osobe i marginaši.)
– koji to fondovi izlaze ako nisu ovi izpod skrbrničih računa a mirovinci su davno napustili i prodali ono što su planirali (osim AZ koji je svoj veći dio rasprodao preko 4000 kn)

Mislim da to nije ni bitno jer dionica pada svaki dan po cca 50-100 kn i vaš target je moguć baš kao što su mogući i drugi scenariji jer ovo je zse i sa par milijuna kuna se čuda čine.

Svakako još jedno pitanje:
– ingra je transparentna firma i dionica sa jakom strukturom ulagača, zašto tamo dionica pada iako Vi konstantno objašnjavate malim ulagačima da je to bolji izbor od IGH , a pad je podjednak,
– da sad kažete da bi bilo bolje da prodaju igh i kupe firme koje će u privatizaciju ili INU ili Ht razumio bi jer cijena stagnira ili raste ali vi konstantno pozivate nakupnju INGRE koja pada a po Vama je najbolji izbor u građevinarima.

Osobno bi volio da ingra naraste u naredna 2 mjeseca 200% , crobex 30% a IGH 10% , ja bih sutra dokupio IGH bez obzira na cijenu i veselio se zaradi od 10%, Vi od 200% i ne bi bilo nesretnih ali to je utopija a relanost je da će na ZSE u narednih 1-2 godine nestati par velikih firmi da li će to biti IGH, ili možda INGRA ne znam ali neke firme na ZSE sigurno neće poslovati i postojati u ovokom obliku.

Unaprijed zahvaljujem na odgovorima i lijepo Vas pozdravljam.
[/quote]

kolega ja nisam samo želio nego i dugo branio cjenu ingre, ali od ovih lipara ili kako se oni vole zvati trejdera nema lijeka.
Ono što je bitno kod igh je situacija na koju upozoravam upravo iz razloga da se nebi ponovila ingra, a na dobrom putu je.
Izlaziti iz ihg pa unutra u ingru, ni u ludilu, samo izlaziti i to je sve, a kada se 4 i 8 dioničar umore ( nadam se da ih netko od privh 10 ne slijedi naknadno ) onda ponovo treba uletiti u igh, ovako puštate trejdanje nekom većem skrbničkom računu. Imate samo jednu potporu koliko ja vidim, a ona se zove Ante Stojan ostali čekaju 1000,00 +/- 15%.
Neznam i ne pocijenjujem vaše znanje, ali moje sam ja platio i dobio odgovor za IGH – sell now ( mada ga nemam ), a pitao sam za kupnju.
[/quote]

Sada znamo da treba kupovati IGH kada loris preporučuje prodaju.


"dobro uhljebljene radnike" – ti dobro uhljebljeni radnici rade u prosjeku 10 sati dnevno, i vikende i svetke, tako da ne znam sto pod time mislis?!

uff…sigurno se trgaju od posla kad moraju i na blagdane raditi…[cry]
ovakvih ugovora danas vjerojatno ima samo još u javnim poduzećima (holdingu) s tendencijom ukidanja, a IGH je naravno uvijek korak nazad za naprednim tvrtkama poput INGRE koja je dobro srezala plaće i broj zaposlenih i ATGR koja unatoč rastu dobiti vodi pregovore sa sindikatima u jednom drugom smjeru.
zanimljivo da su u njima i mirovinci koji kad zatreba uskaču s reprogramom duga i dokapitalizaciom.

riječ stručnjaka ;

"Intenzitet kretanja cijene (volatilnost) ukazuje da samo 14% svih ostalih dionica nosi veći rizik od ove dionice, što ovu dionicu čini izrazito rizičnom"

dodatan problem je što isti najavljuju veći pad cijelog Crobexa.

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Ne znam ako je vec neko prenio vijest, ali evo ipak.

ZAGREB, 23.srpnja _ Institut IGH d. d. i Federalna direkcija za izgradnju, upravljanje i održavanje autocesta Federacije BiH potpisali su ugovor o nadzoru nad izgradnjom tunela „Vijenac“ u BiH. Riječ je o do sada najdužem tunelu u BiH, ukupne dužine 2,8 km, koji se nalazi u sklopu koridora Vc.

Posao je dobiven nakon provedenog natječaja u vrlo oštroj međunarodnoj konkurenciji na kojem su sudjelovale firme iz više europskih zemalja.

Vaš link

WWW.THEVENUSPROJECT.COM


Ne znam ako je vec neko prenio vijest, ali evo ipak.

ZAGREB, 23.srpnja _ Institut IGH d. d. i Federalna direkcija za izgradnju, upravljanje i održavanje autocesta Federacije BiH potpisali su ugovor o nadzoru nad izgradnjom tunela „Vijenac“ u BiH. Riječ je o do sada najdužem tunelu u BiH, ukupne dužine 2,8 km, koji se nalazi u sklopu koridora Vc.

Posao je dobiven nakon provedenog natječaja u vrlo oštroj međunarodnoj konkurenciji na kojem su sudjelovale firme iz više europskih zemalja.

Vaš link


oho, trebat će to neko i krečit, dva-tri puta.


Sada znamo da treba kupovati IGH kada loris preporučuje prodaju.

Mene si navukao na ingri, nemoj to i ovdje raditi imaš bilo koji jasasn podatak, a ovdje se dešava točno kako pišem već mjesec dana. Intresantno je da čak i ja to mogu vidjeti .
Ja isto smatram da IGH treba kupiti, ali ne prije 1100,00 kuna, a to bi bilo u skladu s cijenom svih ostalih građevinara.

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Sada na kraju dana će opet malo dići cijenu, pa sutra ispočetka, a jesu dosadni , uf.

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.



Ne znam ako je vec neko prenio vijest, ali evo ipak.

ZAGREB, 23.srpnja _ Institut IGH d. d. i Federalna direkcija za izgradnju, upravljanje i održavanje autocesta Federacije BiH potpisali su ugovor o nadzoru nad izgradnjom tunela „Vijenac“ u BiH. Riječ je o do sada najdužem tunelu u BiH, ukupne dužine 2,8 km, koji se nalazi u sklopu koridora Vc.

Posao je dobiven nakon provedenog natječaja u vrlo oštroj međunarodnoj konkurenciji na kojem su sudjelovale firme iz više europskih zemalja.

Vaš link


oho, trebat će to neko i krečit, dva-tri puta.
[/quote]

A nadzirat, nijednom. [cool]

Nema posla kod kuće, biznzis se seli sve više vani.

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

Dali netko zna jesu li ODVJET. DRUŠTVO HANŽEKOVIĆ, RADAKOVIĆ & PARTNERI sve prodali ili ima toga jos?

WWW.THEVENUSPROJECT.COM

NIsu prodali nego ih je prestigao 10-i na listi.

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.


NIsu prodali nego ih je prestigao 10-i na listi.

Hvala, mislio sam da u prodali.Znaci Erste je novi u top 10? Nisam dugo pratio Igh, pa se ispricavam ako je vec bilo govora o tome.

WWW.THEVENUSPROJECT.COM

New Report

Close