IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Fali prometa, ali ako se zelenilo održi postupno će se povečati i promet. Kad ljudima dođe "klik" uključivat će se u igru. Oni pametniji prije, oni drugi kasnije.

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.


oko 800 kn je iskipano valda tisuču dionica, previše nas je tu unutra koji bismo +20-30% na brzaka…lako moguće da ćemo opet kupovat na 800 kn (ak ne i niže) [undecid]

Kolega na koliko ste danas prodavali, 890 ?

free flow information

ne znam….

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


oko 800 kn je iskipano valda tisuču dionica, previše nas je tu unutra koji bismo +20-30% na brzaka…lako moguće da ćemo opet kupovat na 800 kn (ak ne i niže) [undecid]

radujem se što će današnji prodavači uskoro kupovati po višim cijenama, kako bi inače dionica rasla…
kolega kad će te opet počet kupovati, 950, 1030 ?

free flow information


oko 800 kn je iskipano valda tisuču dionica, previše nas je tu unutra koji bismo +20-30% na brzaka…lako moguće da ćemo opet kupovat na 800 kn (ak ne i niže) [undecid]

Previše je onih koji bi kupovali po ovim cijenama dok stignu…

Najskupljom slikom moglo se izgraditi 2000 kuća..usporedba funckionalnosti jedne "umjetničke" slike i 2000 kuća, snobizam=zlo

Naročito opasna vijest po dionicu IGH i njenog mentora i pokrovitelja Juru Radića ovo bi gadno moglo srušiti dionicu IGH. Vaš link


Naročito opasna vijest po dionicu IGH i njenog mentora i pokrovitelja Juru Radića ovo bi gadno moglo srušiti dionicu IGH. Vaš link

Ajde ne kenjaj, ako je tebi opran mozak od RTL masonskih sranja, nije nama.

@ runko
Još da suvislo i argumentirano obrazložiš zašto pad HDZ-a nužno znači i pad IGH-a. Ovako …

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.

Uostalom, sačekajmo današnje FI za treći kvartal, pa ćemo vidjeti što je i kako s IGH-om. Ja sam danas za svaki slučaj kapitalizirao dionice koje sam kupovao po 800 i 841 kunu. Onako, za svaki slučaj.

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.



oko 800 kn je iskipano valda tisuču dionica, previše nas je tu unutra koji bismo +20-30% na brzaka…lako moguće da ćemo opet kupovat na 800 kn (ak ne i niže) [undecid]

Kolega na koliko ste danas prodavali, 890 ?
[/quote]

točno kolega, iskipao sam vam na 890 kn, sretno vam bilo [thumbsup]



oko 800 kn je iskipano valda tisuču dionica, previše nas je tu unutra koji bismo +20-30% na brzaka…lako moguće da ćemo opet kupovat na 800 kn (ak ne i niže) [undecid]

radujem se što će današnji prodavači uskoro kupovati po višim cijenama, kako bi inače dionica rasla…
kolega kad će te opet počet kupovati, 950, 1030 ?
[/quote]

750 kn, hvala na pitanju [thumbsup]

http://www.hanfa.hr/index.php?ID=0&AKCIJA=izdavatelji

– zadovoljan [thumbsup]

Pozitivno FI, nema gubitaka kao što su neki govnjari priželjkivali.

Ako ja dobro to kužim kumulativna dobit za I – IX mj. 9.790.195 a za treći kvartal dobit je 1.624.192

http://www.zse.hr/UserDocsImages/financ/IGH-fin2011-3Q-NotREV-N-HR.xls

marcello

izvještaj je kao i prošle godine samo je razlika u cijeni dionice sad i onda [wink]

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...




oko 800 kn je iskipano valda tisuču dionica, previše nas je tu unutra koji bismo +20-30% na brzaka…lako moguće da ćemo opet kupovat na 800 kn (ak ne i niže) [undecid]

Kolega na koliko ste danas prodavali, 890 ?
[/quote]

točno kolega, iskipao sam vam na 890 kn, sretno vam bilo [thumbsup]



oko 800 kn je iskipano valda tisuču dionica, previše nas je tu unutra koji bismo +20-30% na brzaka…lako moguće da ćemo opet kupovat na 800 kn (ak ne i niže) [undecid]

radujem se što će današnji prodavači uskoro kupovati po višim cijenama, kako bi inače dionica rasla…
kolega kad će te opet počet kupovati, 950, 1030 ?
[/quote]

750 kn, hvala na pitanju [thumbsup]
[/quote]

Kolega, ja nisam jučer kupovao ali niti prodavao [wink]

A što se tiče 750 mislim da previše zujite kontra vjetra, mogli bi ostati bez krila al to više vrijedi za osnovnog korisnika vašeg multinicka [wink]

free flow information

New Report

Close