IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Razmišljam na glas;
ostati u IGH koji je ( u odnosu na ostale ) precjenjen i kupiti još jer će još rasti ?
prodati IGH i čekati do još padne ili uči u podcjenjene građevinare ?
ništa ne dirati ?
[sad]

Kolega, otkud vi ovdje.pa dobro znate da IGH nije klasican gradevinar,pa svi znamo da ste u INGR-i i da zelite odande van a ovdje unutra
[lol]
No zasigurno cete ostati ondje ili mozda ste i ondje vec vani ali ovdje necete uci jer cete cekati ispod 2000..vidimo se na 9000.

kolega Maill,

prije cete Vi vidjeti sa lorisom i IGHom na 1000kn nego na 9000kn.

cuvajte gace. [smiley]


kolega Maill,

prije cete Vi vidjeti sa lorisom i IGHom na 1000kn nego na 9000kn.

cuvajte gace. [smiley]

IGH nije kineska pijaca u Budinpešti koju obilaziš

@zivac

kolega Zivac,

na tezi i skuplji nacin cete nauciti osnove ulaganja.

zelim Vam puno srece, jer Vam samo luda sreca moze pomoci.
[smiley]



@zivac

kolega Zivac,

na tezi i skuplji nacin cete nauciti osnove ulaganja.

zelim Vam puno srece, jer Vam samo luda sreca moze pomoci.
[smiley]

Sve je više onih koji vide igh na 1000 i niže kuna.
Možda je i to previsoko, možda će pasti i ispod nominale ali i tad će biti preskup nekima.
Po meni jedina dobra stvar je u tome što na ovom forumu rijetko tko vjeruje da ova dionica može porasti, već da mora pasti i točka.
Vidjet ćemo što stara – nova ekipa na čelu sa novim predsjednikom sprema uskoro.

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.




@zivac

kolega Zivac,

na tezi i skuplji nacin cete nauciti osnove ulaganja.

zelim Vam puno srece, jer Vam samo luda sreca moze pomoci.
[smiley]

Sve je više onih koji vide igh na 1000 i niže kuna.
Možda je i to previsoko, možda će pasti i ispod nominale ali i tad će biti preskup nekima.
Po meni jedina dobra stvar je u tome što na ovom forumu rijetko tko vjeruje da ova dionica može porasti, već da mora pasti i točka.
Vidjet ćemo što stara – nova ekipa na čelu sa novim predsjednikom sprema uskoro.

[/quote]

ja svoju procjenu temeljim na trendu na trzistu





@zivac

kolega Zivac,

na tezi i skuplji nacin cete nauciti osnove ulaganja.

zelim Vam puno srece, jer Vam samo luda sreca moze pomoci.
[smiley]

Sve je više onih koji vide igh na 1000 i niže kuna.
Možda je i to previsoko, možda će pasti i ispod nominale ali i tad će biti preskup nekima.
Po meni jedina dobra stvar je u tome što na ovom forumu rijetko tko vjeruje da ova dionica može porasti, već da mora pasti i točka.
Vidjet ćemo što stara – nova ekipa na čelu sa novim predsjednikom sprema uskoro.

[/quote]

ja svoju procjenu temeljim na trendu na trzistu
[/quote]

I vi procjenjujete da ce Crobex pasti ispod 1300?

Ovakvim glupstima koje nisu potrebne ni vama ni nama samo rusite svoju reputaciju…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.






@zivac

kolega Zivac,

na tezi i skuplji nacin cete nauciti osnove ulaganja.

zelim Vam puno srece, jer Vam samo luda sreca moze pomoci.
[smiley]

Sve je više onih koji vide igh na 1000 i niže kuna.
Možda je i to previsoko, možda će pasti i ispod nominale ali i tad će biti preskup nekima.
Po meni jedina dobra stvar je u tome što na ovom forumu rijetko tko vjeruje da ova dionica može porasti, već da mora pasti i točka.
Vidjet ćemo što stara – nova ekipa na čelu sa novim predsjednikom sprema uskoro.

[/quote]

ja svoju procjenu temeljim na trendu na trzistu
[/quote]

I vi procjenjujete da ce Crobex pasti ispod 1300?

Ovakvim glupstima koje nisu potrebne ni vama ni nama samo rusite svoju reputaciju…
[/quote]

ne znam na koliko ce pasti crobex ali sam gotovo siguran da ce se crveniti…
koliko , e to cemo vidjeti…

igh mogući klin

http://www.svijet-dionica.net/index.php?option=com_content&view=article&id=512:analiza-kompanije-institut-igh-&catid=62:tehnika-analiza-dionice

Kao da IGH prati INGRu, izgleda da jedino još HT vrijedi koju kunu ?

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

sto se to desilo sa ovih 124 kom. na 2350 istresanje ili usisavanje ili dogovoreno…sorry ali ja ipak radim i ne pratim stalno. i srecom ne zivim od burze.. a izgleda da se necu niti nauzivati zbog nje jer od kada sam krenuo( proljece 2006), bogati nemam vise niti ljetni odmor nego piljim u monitor. [undecid], no bog ce to sve naplatiti ili.. tjesim se.

Ingra-i-IGH-odustali-od-hidrocentrala-u-Crnoj-Gori

Vaš link

Logično bi bilo razmišljati da naše kompanije uđu u nekakve značajnije projekte koje bi im donosile zaradu ( pogotovo ako imaju iskustva s tim ) a ne da bježe od takvih projekta. A ovaj projekt vrijedi čak 500 milijuna eura!

U čemu je kvaka??? Jel to jureta i openhajma pritisla nelikvidnost do grla?
Dionice ( i igh i ingra ) imaju i zašto ovako reagirat.

never surrender

New Report

Close