IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Uf,uf, ne izgleda dobro pritisak na prodaju ,a kupnja nikakva sve 1,2,1,2,1,3,…
Sve mi smrdi da lagano po 50-70 kn dnevno klizimo prema 1500,00???

[angry]

Pošto sam novi u dionicama,zanimam e samo onako bez veze,postoji li ikakva šansa da se cijena ove dionice popne na vrijednosti iz 2008,dakle na preko 10000kn?

sve je moguce ali ja ne vjerujem u rast gradjevine u nekom srednjorocnom periodu bar ne na visine iznad 10000kn pogotovo u ovoj firmi kojoj je Radic na celu a firma usko vezana za HDZ koji po mome gubi izbore.Profit koji je ostvarivan u proslosti vecinom je ostvarivan u RH i vecinom im je drzava davala novac a sad ta ista smanjuje investicije sa prvotno planiranih 3.1milijarda na 2.5milijarde ove godine a nakon izbora kad dojdu crveni tesko da tu bude kruha za preko 10000kn


Uf,uf, ne izgleda dobro pritisak na prodaju ,a kupnja nikakva sve 1,2,1,2,1,3,…
Sve mi smrdi da lagano po 50-70 kn dnevno klizimo prema 1500,00???

[angry]

Ne samo to, evo i sebizz vas prati ovim riječima ;
AUTOPUT
Bar-Boljare: Deset dana prije isteka roka kineska ponuda još neizvjesna
Autor/izvor: SEEbiz / Portal Analitika / Radio Antena M

ZNAČI VRIJEME JE ZA ULAZ [thumbsup]

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.


Pošto sam novi u dionicama,zanimam e samo onako bez veze,postoji li ikakva šansa da se cijena ove dionice popne na vrijednosti iz 2008,dakle na preko 10000kn?

Naravno da postoji, ali pod određenim uvjetima:
1. Da si mlađi od 30 godina
2. Da je inflacija oko 30% godišnje
3. Da Zagreb zdrma potres…….oko 9 po Richteru

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

Aha,dakle šanse ipak postoje,mađi sam od 30 godina 🙂 🙂



Pošto sam novi u dionicama,zanimam e samo onako bez veze,postoji li ikakva šansa da se cijena ove dionice popne na vrijednosti iz 2008,dakle na preko 10000kn?

Naravno da postoji, ali pod određenim uvjetima:
1. Da si mlađi od 30 godina
2. Da je inflacija oko 30% godišnje
3. Da Zagreb zdrma potres…….oko 9 po Richteru
[/quote]

Da uđemo u EU…
Da se otvori neki veći posao nakon ove suše ( koja je i prilika za ulaz ) a bit će – za strpljive i mudre…
Da ovo, da ono…puno faktora

Najskupljom slikom moglo se izgraditi 2000 kuća..usporedba funckionalnosti jedne "umjetničke" slike i 2000 kuća, snobizam=zlo

Našao sam ovo u susdkom registru. Zna li netko od upućenijih u IGH o kakvom se projektu radi?

PROJEKT ŠOLTA d.o.o.
TEMELJNI PODACI
Matični broj
080716950
OIB
92391754978
Registarski sud
Trgovački sud u Zagrebu
Tvrtka
PROJEKT ŠOLTA d.o.o. za građenje, poslovanje nekretninama i turizam
Skraćena tvrtka
PROJEKT ŠOLTA d.o.o.
Sjedište
Zagreb
Janka Rakuše 1
Temeljni kapital
8.311.600,00 kuna

Osnivači/članovi društva
INSTITUT IGH, dioničko društvo za istraživanje i razvoj u graditeljstvu, pod MBS: 080000959, upisan kod: Trgovački sud u Zagrebu, OIB: 79766124714
Funkcija – jedini član d.o.o.


Našao sam ovo u susdkom registru. Zna li netko od upućenijih u IGH o kakvom se projektu radi?

PROJEKT ŠOLTA d.o.o.
TEMELJNI PODACI
Matični broj
080716950
OIB
92391754978
Registarski sud
Trgovački sud u Zagrebu
Tvrtka
PROJEKT ŠOLTA d.o.o. za građenje, poslovanje nekretninama i turizam
Skraćena tvrtka
PROJEKT ŠOLTA d.o.o.
Sjedište
Zagreb
Janka Rakuše 1
Temeljni kapital
8.311.600,00 kuna

Osnivači/članovi društva
INSTITUT IGH, dioničko društvo za istraživanje i razvoj u graditeljstvu, pod MBS: 080000959, upisan kod: Trgovački sud u Zagrebu, OIB: 79766124714
Funkcija – jedini član d.o.o.

to ti je projekt turističke zone i marine ( Nečujm) koji je IGH preuzeo od Vicenca Blagajića, znam da trenutno rade nešto na tom projektu i ali šta točno ne znam, vjerovatno UPU pa kad završe UPU će nać partnera za taj projekt – to je moja pretpostavka!

Deca, a kaj bi se dogodilo sa IGH da Jure Radić završi u zatvoru?
To vi meni recite

"Ukoliko presuda generalima postane pravomoćna i potvrdi li se da je Jure Radić bio dio zločinačkog poduhvata, hrvatskom Državnom odvjetništvu teško bi bilo izbjeći njegovu istragu. Iako je naše pravosuđe neovisno, naše bi tužiteljstvo tada moralo zatražiti materijale od Haškog suda, jer bi teško bilo ignorirati hašku presudu ukoliko želimo održati nivo ozbiljne pravne države. Štoviše, smatram da bi Državno odvjetništvo već sada to trebalo napraviti i od Haškog suda zatražiti potpunu informaciju imaju li ozbiljne dokaze da su Jure Radić i drugi bili sudionici zločinačkog poduhvata, komentirao je odvjetnik Anto Nobilo za tportal"

Vaš link


Deca, a kaj bi se dogodilo sa IGH da Jure Radić završi u zatvoru?
To vi meni recite

"Ukoliko presuda generalima postane pravomoćna i potvrdi li se da je Jure Radić bio dio zločinačkog poduhvata, hrvatskom Državnom odvjetništvu teško bi bilo izbjeći njegovu istragu. Iako je naše pravosuđe neovisno, naše bi tužiteljstvo tada moralo zatražiti materijale od Haškog suda, jer bi teško bilo ignorirati hašku presudu ukoliko želimo održati nivo ozbiljne pravne države. Štoviše, smatram da bi Državno odvjetništvo već sada to trebalo napraviti i od Haškog suda zatražiti potpunu informaciju imaju li ozbiljne dokaze da su Jure Radić i drugi bili sudionici zločinačkog poduhvata, komentirao je odvjetnik Anto Nobilo za tportal"

Vaš link

Pa mnogi uvdje forumasi vide upravo njega kao glavnu otegnutu okolnost i politicku personifikaciju uglavnom negativnu ,stoga bi dionica zasigurno rasla.
No, nije Jure IGH niti bilo koja osoba moze biti personalizirana kroz IGH, IGH je "know how" i bilo koja politicka opcija na vlasti ce znati raspolagati sa resursima od dragog kamenja( ljudi, znanje, iskustavo,certifikat idr.)
lp

Jel Jure zna da u Hagu nema janjetine, a nema ni rasta dionice bez da se čuje da je Jure negdje jeo janjetinu, npr. kao crnogorsku nedavno! [rolleyes]
Bitan je Jure, barem kao “maskota” IGH-a!

U slučaju pritvaranja Jure Radića- IGH bi radio dalje, jer se IGH-u ne sudi u HAGU, ni na sudu u Hrvatskoj .
Nadam se da se firme još nisu proglasile RATNIM ORGANIZACIJAMA , a Predsjednici
uprava društava- ratnim profiterima u zločinačkim organizacijama-društvima…ali, u ovim uvjetima , nećemo se tome iznenaditi…ako se bilo šta takvog i desi.

IGH ima managment …i doista su kvalitetna , moderna i perspektivna firma , na ovim prostorima
JEDAN- RESPEKTABILAN BREND u ovoj djelatnosti.

NEMAM DIONICE IGH !

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Svih ovih dana slab promet znaci da svi cekaju nasto, neki posao, neki bum.. Bit ce nesto uskoro, bute vidli… 🙂

Jel ovo neko strašilo na asku sa 176 komada?

New Report

Close