I Z B O R I I I I I ……2011/2012

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska I Z B O R I I I I I ……2011/2012

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Izbori su gotovi – Milanović je dobio izbore i sretno mu.
Obzirom da je u SDP-u 2 puta neposredno biran – svatko tko mu stane na put može se pozdraviti s Vladom!
To je demokracija.

Potpisan ugovor s EU: Kosor ponudila pomoć EU [lol] [lol] [lol]
"Hrvatska je novi pouzdan partner koji je spreman pomoći", dodala je.
http://business.hr/dogadjaji/potpisan-ugovor-s-eu-kosor-ponudila-pomoc-eua u

p.s.ma u cemu ce ona pomoci ? Možda pomogne u gospodarskom oporavku EU [lol]


Ekipa, ajmo lagano ovu temu ili staviti u okvire normalnog i pristojnog ili ćemo ju gasiti.
Nema više vrijeđanja na bilo kojoj osnovi. Nadalje brišemo sve komentare koji sadržavaju uvrede ili uvredljivo obraćanje kolegama s foruma.

Temu smo kao takvu ostavili iako su izbori prošli jer je politika važna za sve segmente života – pa tako i za gospodarstvo, financije itd. što se tiče našeg portala.

Teško je artikulirati politički stav bez omalovažavanja tuđe pozicije, ali ako to ne mogu napraviti čitatelji Poslovnog, onda ne znam tko može.

Ovo je ipak poslovni forum. Imate Index.hr ako hoćete pisati o komunjarama i ustašama 😉

Lijep pozdrav, Jo


Podržavam svaka čast , neću politiku u moju butigu.

Poljaci nas vole više nego mi sami sebe ;

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.


Potpisan ugovor s EU: Kosor ponudila pomoć EU [lol] [lol] [lol]
"Hrvatska je novi pouzdan partner koji je spreman pomoći", dodala je.
http://business.hr/dogadjaji/potpisan-ugovor-s-eu-kosor-ponudila-pomoc-eua u

p.s.ma u cemu ce ona pomoci ? Možda pomogne u gospodarskom oporavku EU [lol]

pomoći će u raspadu EU! u svaku zajednicu u koju uđemo, ona se raspadne (kraljevina SHS, bivša Juga, sad će se i EU raspasti [thumbsup] )

inače, evo optužnice protiv HDZ-ja:
http://danas.net.hr/crna-kronika/page/2011/12/09/0530006.html?pos=n0

moji poruke nisu investicijski savjeti niti poziv na kupnju ili prodaju dionica


Izbori su gotovi – Milanović je dobio izbore i sretno mu.
Obzirom da je u SDP-u 2 puta neposredno biran – svatko tko mu stane na put može se pozdraviti s Vladom!
To je demokracija.

U protivnom bi cijeli dan vodili rasprave samo o tome tko ima točnije vrijeme na ručnome satu .

Miulanović je šef, demokratski izabran od stranke pa od građana i tu više nema mjesta za filozofije, pa na što bi to ličilo da su svi šefovi ?

Biti će novi saziv unutarstranačkih izbora SDP-a gdje će se birati novi/stari šef, ali kada se izabere on je šef jer jedino tako i može nešto napraviti .

Interesantno je to da je Milanović meni legao tek nakon izbora, kada je prvi put otpustio kočnice i veoma jasno rekao koji su mu planovi i zadaci u narednom razdoblju. Čovjek je bio veoma direktan i jasan, čak i pre-jasan.

To što mu Linić već sada kopa jamu svojim glupim izletima nadam se da će Milanović odmah i jasno sankcionirati.

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

milanović je toliko demokratski izabran šef stranke …….da su svi protukandidati postali bivši članovi stranke…….pandan sanaderu…..a i sanader je legitimno poslije pobijedio…….jedino su oba propustila pobijediti na demokratskim unutarstranačkim izborima [bye]



Izbori su gotovi – Milanović je dobio izbore i sretno mu.
Obzirom da je u SDP-u 2 puta neposredno biran – svatko tko mu stane na put može se pozdraviti s Vladom!
To je demokracija.

To što mu Linić već sada kopa jamu svojim glupim izletima nadam se da će Milanović odmah i jasno sankcionirati.

[/quote]

To sa Linićem su podmetanja da mu se oslabe pozicije!
Osnovni problem je Čačić koji je u prvom javnom istupio već kadrovirao te iznosio smjernice politike u bar 7-8 resora – dakle postavio se kao Premijer.



Izbori su gotovi – Milanović je dobio izbore i sretno mu.
Obzirom da je u SDP-u 2 puta neposredno biran – svatko tko mu stane na put može se pozdraviti s Vladom!
To je demokracija.

U protivnom bi cijeli dan vodili rasprave samo o tome tko ima točnije vrijeme na ručnome satu .

Miulanović je šef, demokratski izabran od stranke pa od građana i tu više nema mjesta za filozofije, pa na što bi to ličilo da su svi šefovi ?

Biti će novi saziv unutarstranačkih izbora SDP-a gdje će se birati novi/stari šef, ali kada se izabere on je šef jer jedino tako i može nešto napraviti .

Interesantno je to da je Milanović meni legao tek nakon izbora, kada je prvi put otpustio kočnice i veoma jasno rekao koji su mu planovi i zadaci u narednom razdoblju. Čovjek je bio veoma direktan i jasan, čak i pre-jasan.

To što mu Linić već sada kopa jamu svojim glupim izletima nadam se da će Milanović odmah i jasno sankcionirati.
[/quote]

točno, Linić – dvije osobne greške, novi list i brodogradnja…. ali ne zaboravimo prvo poluvrijeme 2000-2003
[smiley]

Hebena Engleska opet je počela zveckati oružjem , Njemačkoj i Francuskoj odnosno nama ;

" Britanski premijer David Cameron jučer je izjavio kako Ujedinjeno Kraljevstvo nije isključeno iz Europske unije unatoč njezinu protivljenju planu o promjeni sporazuma u Bruxellesu.

"Nismo isključeni, mi smo i dalje dio EU-a, jedna smo od vodećih članica jedinstvenog tržišta", izjavio je Cameron u intervjuu za lokalnu televiziju nakon europskog summita u Bruxellesu.

Glede odbijanja Ujedinjenog Kraljevstva da prihvati promjene sporazuma 27 zemalja članica EU-a, rekao je kako to bez sumnje znači promjenu u odnosima Britanije s Europom, ali da "ono što je u središtu međusobnih odnosa – jedinstveno tržište, trgovina, ulaganja, gospodarski rast, povećanje zaposlenosti – i dalje ostaje isto.

"Kad je riječ o obrani, mi smo glavna europska članica u NATO-u. Kad je riječ o europskoj vanjskoj politici, mi smo među glavnim čimbenicima", dodao je Cameron.

"No nismo u monetarnoj uniji i ne želimo biti; nismo u schengenskoj zoni i zbog toga sam sretan, jer želim da nas naše granice štite od ulaska u zemlju ilegalnih imigranata, oružja i droge", rekao je britanski premijer. "

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.


Potpisan ugovor s EU: Kosor ponudila pomoć EU [lol] [lol] [lol]
"Hrvatska je novi pouzdan partner koji je spreman pomoći", dodala je.
http://business.hr/dogadjaji/potpisan-ugovor-s-eu-kosor-ponudila-pomoc-eua u

p.s.ma u cemu ce ona pomoci ? Možda pomogne u gospodarskom oporavku EU [lol]

kakvu pomoć ?? da pokaže kako se legalno pljačka svoj narod????


Potpisan ugovor s EU: Kosor ponudila pomoć EU [lol] [lol] [lol]
"Hrvatska je novi pouzdan partner koji je spreman pomoći", dodala je.
http://business.hr/dogadjaji/potpisan-ugovor-s-eu-kosor-ponudila-pomoc-eua u

p.s.ma u cemu ce ona pomoci ? Možda pomogne u gospodarskom oporavku EU [lol]


…..i danas je htjela pomoci uredniku HR-a te mu objasniti…… [lol] [lol]

http://www.index.hr/vijesti/clanak/kosor-se-javila-u-program-hra-sad-cu-ja-vas-nauciti-hvala-imamo-drugog-slusatelja-na-liniji-/588419.aspx


http://www.index.hr/vijesti/clanak/kosor-se-javila-u-program-hra-sad-cu-ja-vas-nauciti-hvala-imamo-drugog-slusatelja-na-liniji-/588419.aspx

meni nije jasno da oni nemaju nekog savjetnika izvan stranke.nekad se iznutra ne vidi tolko dobro i sam sebe i stranku vidis puno drukcije nego sta vise ljudi izvana koji mozda imaju i nepotpune i krive informacije.
Naime hdz-u nikako nije jasno da su oni u ocima barem ono 3/4 ljudi izgubili bilo kakav kredibilitet i ljudi ih jednostavno vise ne slusaju. mogu pricat o lopovluku i moralu i ne znam cemu kolko god hoce kad jednostavno ljudima se vise gade. ono zabolil te ziva rana kad milinovic, kalmeta i sl. krenu pricat o moralu, lopovluku, postenju itd..a ta jadna jaca mozda i nije nis ukrala al kako bi njen grijeh mogao bit manji kad takve stiti. dosta ih je pohapseno ali ih jos uvjek ima. plus bila je zivi stvor svo to vrijeme kradje e pa onda si u najmanju ruku nesposoban i kukavica ako to sve nisi vidio pored sebe sta se desava.

sad sta se sve desava hdz-ovcima nekad izgleda i nepristojno. ali sve je to posljedica kasnog povlacenja sa vlasti. trebali su odleprsat odavno i puno bi im bilo bolje. a ne drzat se na vlasti i pravit se blesav. to je uvreda za nasu inteligenciju.

PETINA, 14.12.2011. u 14:07
Dunlop
sad sta se sve desava hdz-ovcima nekad izgleda i nepristojno.

Nepristojno!!!..a nije bilo nepristojno bahato ponašanje svih ovih godina !?
Nažalost je cinjenica ,da ce biti nemoguce uspostaviti ravnotežu u društvu,jer u 4 godine je teško ispraviti "nešto" koje se sutstavno uništavalo 15 god a tome ne želim nadodati i još pet ratnih godina.


Nepristojno!!!..a nije bilo nepristojno bahato ponašanje svih ovih godina !?

naravno da je. i vise nego nepristojno.
Ali se zato nemora zaboravit na bonton i uljudjeno ponasanje. mada bi se i meni tesko bilo obuzdat da budem iskren ali nisam nikad pobornik hajke na sve pa da nastradaju i krivi i neduzni.
ali da bi hdz ko hdz trebalo jako kaznit to je fakat.

New Report

Close