I Z B O R I I I I I ……2011/2012

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska I Z B O R I I I I I ……2011/2012

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

loris ,

u previše je toga Čačić umoćen .
Gdje god je radio postoje sumnje u pljačku :Izrael,Dubrovnik,Zadar, Autocesta A1….
Zašto nije još procesuiran , neznam .
A što se tiće Mađarske , ubio je dvoje ljudi ! Udario ih je odostraga !
To mu je bila treća totalka !
Zoran Milanović tvrdi , ljudi su sami krivi jer nisu bili vezani !
Zar bi takav čovjek trebao biti uopće u politici ?

Dosta ga je vidjeti da covijek zna da je zmija . A prepotencija mu je na vrhuncu .


Kada je već netko namjerno otvorio ovu temu da se uključim ;

Jadranka je najbolji izbor u novom, stručnom i poslovno iskusnom sastavu Vlade.
Jadranka sve kosi koji se kose s zakonom, a za to ima još jako puno prostora.

Oporba će sve ispočetka, malo krasti malo zataškivati ili neće ništa raditi, pa vidim da je najbolje da Kosor nastavi jer i tako radi sve kako joj EU i USA kažu, a za nas najbolje kada vlastito mišljenje nema moči, ali će svakako nastaviti uvoditi red u državi.

Znači Jadranka opet Premijer, Čačić zamjenik za gospodarstvo, Faber MUP, Jadronković, Bajs, Milošević, Dalić i nekolicina su OK.

Ostale u povijest hitno.
Milanović je osoba bez karizme, a to je kompleks koji bi mogao liječiti na građanima u slučaju njegove vladavine.

Jakovčić u Istri vlada već pola života, pa kako sam sebi nije dosadio više ?

Super a ?

Riba se čisti od glave a ne od repa….to svi znamo(!?),pa opet će u praksi svako po svom [lol]
Nemamo čarobnu kuglu,a niti čarobnjake(političare) koji će nas preko noći izvući iz g….ali sad imamo priliku skidat maske…pa da vidimo tko je pastir a tko ovca !?I to sada dok su još svi na broju ,kasnije se razbiježe i skriju u drugo stado pa ih je teže otkrit…
Jaca je započela (neću još o njoj…)proces otkrivanja kriminala,,,vjerujem da ćemo pod budnim okom EU započeti i konačno kažnjavanje i oduzimanje nedozvoljeno stečene imovine itd.uvest prisilni rad za pojedince dugih prstiju,kao opomenu i primjer za buduće generacije…
Nažalost građana naše domovine,uvijek smo dobri" radnici" kad imamo bić nad glavom.Zašto je to tako moramo zapitati sami sebe… (!),odnosno raspoznat mentalitet ….ljudi s kojima živimo.
Kad se upustite u analizu istih …,bit će vam(slabo)jasno zašto smo tu gdje jesmo itd.itd
Red ,rad,disciplina,odgovornost-vodilje koje treba poštivat svaki građanin "lijepe naše"i nećemo gledat u budućnost iliti u izbore ,kao tele u šarena vrata!
p.s.
… za novoizabrane …..na sljedećim skorašnjim izborima,uz sve benificije koje si dodijele …aute ,mobitele,kartice,itd obavezno uručiti i sablju,kao podsjetnik uzorite nam prijatelje Japance [thumbsup]

POKRET OTPORA

riba smrdi od glave a čisti se od repa


riba smrdi od glave a čisti se od repa

…misliš na (film) -riba zvana Vanda… [thumbsup]

POKRET OTPORA

@sava Treća opcija
http://www.javno.hr/news/Hrvatska/26299/Zvonko-Busic-osniva-treci-blok-podrzavaju-ga-Thompson-vlc-Sudac-Anja-sovagovic-Despot.html

‘Mi smo u otvaranju i zatvaranju poglavlja zapravo morali realizirati 138 mjerila, a ako u to uključite i sva podmjerila onda je tih mjerila ukupno 400 i ponavljam i danas, svako od tih mjerila je reforma i to je odgovor na pitanje onima koji pitaju gdje su reforme’, poručila je Kosor.

Ovo je konstrukcija rečenice bivšeg novinara:) Jedva sam se snašao u tekstu.
Pri tome su komunikacijske vještine kojima nas uvjerava kako smo zapravo najreformiranija zemlja na svijetu…. izvrsne:)

Par grafita za kraj:

Upomoć, ne mogu živjeti bez sebe.

Tražim sebe, je li me netko vidio.

Da li znades rodjace da je standard pokvario ljude...jedu govna i sanjare..



@sava
Treća opcija
http://www.javno.hr/news/Hrvatska/26299/Zvonko-Busic-osniva-treci-blok-podrzavaju-ga-Thompson-vlc-Sudac-Anja-sovagovic-Despot.html

Ovo nije treća opcija, već minus prva opcija. Povratak u 90-tu.

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

terorist – premijer, to bi bilo divno. i kad misliš da gore ne može, uvijek te iznenade. a jedinicu ti je zalijepio netko ko al qaidu smatra borcima za pravdu

loris ,

u previše je toga Čačić umoćen .
Gdje god je radio postoje sumnje u pljačku :Izrael,Dubrovnik,Zadar, Autocesta A1….
Zašto nije još procesuiran , neznam .
A što se tiće Mađarske , ubio je dvoje ljudi ! Udario ih je odostraga !
To mu je bila treća totalka !
Zoran Milanović tvrdi , ljudi su sami krivi jer nisu bili vezani !
Zar bi takav čovjek trebao biti uopće u politici ?

Prije 10 godina sam osobno snjim radio i imam samo pohvale, a u što se naknadno pretvorio neznam.

Ovaj teret koji nosi iz Mađarske je vjerojatno nešto najgore što mu se u životu dogodilo i nešto što ga dnevno proganja, a bez obzira na sudsku presudu.
Da li s takvim teretom može dalje normalno funkcionirati isto je vrlo upitno, slažem se !

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

evo kad izađemo na birališta, da razmislimo hoćemo li ovakvima dati glas:

Ekonomski pokazatelji: Nestalo je 145.000 radnih mjesta
Otkako je Jadranka Kosor preuzela vlast broj nezaposlenih se povećao za 51 tisuću. Izgubljeno je 10 posto BDP-a, javni dug i zaduženost su narasli, a problemi javnog sektora, koji su jednu Grčku doveli pred bankrot, nisu riješeni. Stanje se ne popravlja što dokazuje i slučaj 6300 blokiranih tvrtki u Istri.
monitor.hr

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

Treća opcija- stranka koja se zove Hrvatski plamen- Bušić, Thomson, Jurčević, Šovagović-Despot, Sačić??? E, samo su nam ovi trebali! Ne mogu od smija!

Sava i loris- samo vi navijajte za svoje- očito ste dobro uhljebljeni pa vama odgovara status quo!
Rodiljne naknade su po vama najveći domet neke vlade??? Najbolje da ostane sadašnja vlast jer bi iduća mogla biti još gora??? Objasnite mi, molim, kako to itko može biti gori od ovih kriminalaca???
[lol] [lol] [lol] Da ne povjeruješ!


loris ,

u previše je toga Čačić umoćen .
Gdje god je radio postoje sumnje u pljačku :Izrael,Dubrovnik,Zadar, Autocesta A1….
Zašto nije još procesuiran , neznam .
A što se tiće Mađarske , ubio je dvoje ljudi ! Udario ih je odostraga !
To mu je bila treća totalka !
Zoran Milanović tvrdi , ljudi su sami krivi jer nisu bili vezani !
Zar bi takav čovjek trebao biti uopće u politici ?

Prije 10 godina sam osobno snjim radio i imam samo pohvale, a u što se naknadno pretvorio neznam.

Ovaj teret koji nosi iz Mađarske je vjerojatno nešto najgore što mu se u životu dogodilo i nešto što ga dnevno proganja, a bez obzira na sudsku presudu.
Da li s takvim teretom može dalje normalno funkcionirati isto je vrlo upitno, slažem se !
[/quote]
Premijer nam mora biti prije svega kvalitetna osoba. A onda sve ostalo su detalji. Premijer ima savjetnike, stručne radne skupine, ne vodi on državu kao monarh, tako da je za premijera jedino bitno kakva je osoba. Od aktualnih političara su mi skoro svi prilično sumnjivi. Jedini kojima bih vjerovao su Vesna Pusić i Vesna Škare Ožbolt, moguće da sam u krivu, da su samo jake na jeziku (kao žene inače…) pa da svojom retorikom zavaraju, ne vidimo što točno i kako iskreno misle, ali na prvi pogled to su jedine osobe koje ja vidim u politici a da imaju neku "etičku izvrsnost", da su sklone ideji pravne države, napretka "pod svaku cijenu", u smislu nepodilaženja nikakvom populizmu, utjecajima raznih političkih struja i sl., nego kojima je stručnost i etičnost jedino mjerilo.

lynx,

milsiš Premijer bi trebao biti stabilna osoba, jer o kvaliteti će stavko imati svoju ocjenu kriterija ?

Kažu za Premijera da nebi smio iz ratne zone pobjeći ( od rata do građanskog bunta) i kažu da Premijer nebi trebao reći sve što misli, već misliti što će reći, slažeš se ?

S V.Pusić sam imamo sastank od par minuta i odlučan razlaz pa nisam objektivan da je ocjenjujem, a Škare je dobra žena, ali nekako mudrost joj bježi, više se emocijama služi što zasjenjuje zdravi sud ?

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.


evo kad izađemo na birališta, da razmislimo hoćemo li ovakvima dati glas:

Ekonomski pokazatelji: Nestalo je 145.000 radnih mjesta
Otkako je Jadranka Kosor preuzela vlast broj nezaposlenih se povećao za 51 tisuću. Izgubljeno je 10 posto BDP-a, javni dug i zaduženost su narasli, a problemi javnog sektora, koji su jednu Grčku doveli pred bankrot, nisu riješeni. Stanje se ne popravlja što dokazuje i slučaj 6300 blokiranih tvrtki u Istri.
monitor.hr

Svugje u svijetu, tu mislim na civilizirani a ne na Sj. Koreju i slične marginalije, GOSPODARSTVO stvara radna mjesta GOSPODARSTVO i zatvara radna mjesta.
Da bi ovo prvo bilo veće od ovog drugog treba JEFTINA LOVA, a TREBA I FLEKSIBILAN TEČAJ VALUTE kako bi se potakao rast gospodarstva kroz izvoz tj one djelatnosti koje su KONKURENTNE na svjetskom tržištu.
E ako ti sada ništa nije jasno onda….

Meni se Josip Jurčević čini kao pametan čovjek i ja sam glasao za njega na izborima tako da ta treća opcija i ne izgleda tako loša u usporedbi sa ljudima iz prve dvije.

Slažem se sa savom što se tiče fleksibilnijeg tečaja i tu je direktno odgovoran Rohatinski.
Desetci izgubljenih radnih mjesta i to ne samo unazad dvije godine, banke koje iznose miljarde kuna neoprezivo svake godine itd.
Rohatnski je proglašavan za najboljeg guvernera od država od kojih i najviše uvozimo, pa to nema veze sa zdravom pameti.
Također se slažem da naše gospodarstvo ne može rasti sa kamatom od 9-10% a to je kamata koju nam nude strane banke.
Inače prije dvije godine u jeku najveće krize talijanski vlasnik pbz-a je u matičnoj državi spustio kamatu na stambene kredite na 1%.t
Jadranka je takva kakva je, nema pojma o ničemu i da joj ne napišu govor ne bi znala što bi rekla ali manje više svi su oni takvi i Milanović i bilo tko drugi.

New Report

Close