HMST (Hoteli Maestral d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HMST (Hoteli Maestral d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ne znas sto stoji kad nisi otkupio dokumentaciju. Ovo iz novina nisu detaljni uvjeti.

Slažem se, nisam ništa ni tvrdio samo iznosim mišljenje na temelju onoga što mi je dostupno.

Prodat će se ovaj puta prvom ili drugom. Moje mišljenje prvom. Otkuda vijesti da je propao natječaj, misli da su to bedastoće.

Najbitnije je da se proda.
Da svi nešto zarade, a firma krene naprijed.
Jedan socijalistički kamenčić manje u našoj hrvatskoj cipeli.

Najbolji FI je onaj u kojem je skrivena dobit. Npr. Pevec za 2016.

Uparvo je Marić na dnevniku RTL-a izjavio da je jučer donijeta odluka o prihvaćanju najpovoljnije ponude.

halfte trinken, halfte Šarcu geben

PRIJELOMNA VIJEST. Prije 1 minutu je ministar drz im. Marić dr. izjavio da je CERP jucer prihvatio najpovoljniju ponudu za HMST. 152 milijuna. U emisiji RTL danas.

Bravo !!!!!!!!!!!!!

Citat kolege barkiba

“PRIJELOMNA VIJEST. Prije 1 minutu je ministar drz im. Marić dr. izjavio da je CERP jucer prihvatio najpovoljniju ponudu za HMST. 152 milijuna. U emisiji RTL danas.”

Eto Cesi ga ipak nisu slomili..:)..

ZSE to mozda objavi u ponedjeljak..sta se moze..cjenovno osjetljive informacije njih ne zanimaju 🙂

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Go ZSE Go. Sjajno sjajno.
Plus za ministra drž.im. Marić dr.sc.Gorana. Čestitke za imatelje uključujući i meni najnaj-najbliže rodijake kojima sam savjetovao ovu kupnju. Tako da SUPER !!!! Dubrovnik je to. Vrlo moguce i prijelazno rjesenje. Biti ce vrlo interesantno i indikativno vidjeti hoce li Valamar sada prodati svoj udio. Ako ne…..


Bit ce izgleda prihvacena druga ponuda ili nijedna opet…
Lebowski ipak je kako sam govorio da je moguce da ne prihvate ponudu…

Da, baš.

kolege,
odrađeno je do kraja kako treba, stoički.
Čestitam imateljima dionice na strpljenju, na dugoj prisebnosti i ne pokolebljivosti.
Ispekli ste zanat. Bez pretjerivanja,
da ste svi zaposlenici državne uprave i lokalne samouprave znali bi što treba raditi i naša bi zemlja bila puno sretnije društvo.
Bravo.

Ovo je odlična vijest za sve nas imatelje dionica Maestrala , jedino mi se ne sviđa tako diletantski način na koji je objavljena.
Mjesto za objavu tako cjenovno osjetljive informacije su stranice CERP-s i ZSE , a ne večernje vijesti RTL televizije.

hvala kolega barikb
za sve nevjerne tome link dolje min 3:40 pa dalje

https://vijesti.rtl.hr/novosti/hrvatska/3284385/objavit-cemo-popis-povlastenika-koji-su-kupovali-stanove-za-5000-eura-a-ne-placaju-simbolicne-rate/

Nakon onog članka jučer navečer, da sam okorjeli kladionicar, prvo bih se okladio da ce biti prihvaćena J&T (Česka) ponuda (koje su otkantali zadnji put), drugo druga Česka ponuda, a tek onda poništenje natječaja. Na prihvaćanje ponude mr.Supersporta uopce ne bih stavljao novce……ali eto…..

BTW, način objave / odnosno, bolje reći, ne (sluzbene) objave (barem do sada) je prava sramota…..

Nisam gledao RTL vijesti, ali ako je stvarno istina da su več jučer donijeli odluku, a jučer navecer je objavljen onaj članak koji s dosta logike zaključuje da se po striktnim pravilima kladionicareva ponuda ne bi smjela prihvatiti……a oni nakon toga danas cijeli dan nista sluzbeno ne kazu niti na svojoj stranici, niti ne dostave obavijest ZSE-u……

Nevjerojatna drzava…..

New Report

Close