HMST (Hoteli Maestral d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HMST (Hoteli Maestral d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Očekujem da bi ovdje od srijede mogli saznati koliko je neobvezujućih ponuda stiglo!!!


Očekujem da bi ovdje od srijede mogli saznati koliko je neobvezujućih ponuda stiglo!!!

prošli put bilo ih je 6-7 (?), a potom nije došla niti jedna obvezujuća. bojim se da će se opet ponoviti ista priča ako ne spuste početnu cijenu

jedva te čekam sresti



Očekujem da bi ovdje od srijede mogli saznati koliko je neobvezujućih ponuda stiglo!!!

prošli put bilo ih je 6-7 (?), a potom nije došla niti jedna obvezujuća. bojim se da će se opet ponoviti ista priča ako ne spuste početnu cijenu
[/quote]

Prošli put bilo ih je 18 a kako smo mogli čuti i potpuno je logično nije problem početna cijena već ostale nebuloze koje su se tražile.Početna cijena je sitnica u usporedbi s ostalim cijenama u Dubrovniku(pogledaj cijenu po kojoj je MAISTRA kupila hotel u Dubrovniku -istina s pet zvjezdica ali opet početna cijena sigurno nije problem)

Cijena nije definirana već okvirna,te ako nema kupaca spremnih platiti,podložna promjenama.350-380 ,tu bi se našli, pretpostavljam

što volim kada se piše ofrlje. bilo je 18 pisama namjere.


što volim kada se piše ofrlje. bilo je 18 pisama namjere.

super…a koliko je došlo obvezujućih ponuda nakon 18 pisama namjere???

jedva te čekam sresti



što volim kada se piše ofrlje. bilo je 18 pisama namjere.

super…a koliko je došlo obvezujućih ponuda nakon 18 pisama namjere???
[/quote]

a zašto nije pristigla nijedna. i nosi li aktualni natječaj iste one preduvjete zbog kojih nije bila stigla njedna obvezujuća. ako da, onda je nivi natječaj besmislica, ako ne, onda nešto bu od naših maestrala

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

Po meni sve ispod 500 ovdje je poklon.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!


Po meni sve ispod 500 ovdje je poklon.

Znači dižeš kredu sa hipotekom na stan i sve na maestrale? [emo_namigusa]

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche

u ovom trenutku cijena i uvjeti potencijalnim investitorima nije poznata.poznata im je procijenjena vrijednost i podaci iz prošlog, neuspjelog natječaja.interesa će biti, jer je pismo namjere za kupnju preduvjet, za kupnju.onaj tko ne iskaže namjeru ne može se pojaviti kao kupac.
cijena,uvjeti, te ostalo odredit će se nakon prikupljanja pisama namjere. pokušaji da se cijena obori i kupi za bagatelu neće proći. maestralima je poslovanje sve uspješnije i zašto cijena ne bi rasla?. to znaju potencijalni kupci.


….Znači dižeš kredu sa hipotekom na stan i sve na maestrale? [emo_namigusa]

Cuj imam 7 stanova i nemam razloga dizat kredit na ista. Maestrala imam oko 800 komada po prosjeku ispod 80. Kako nisam proda po 480 jer mi to nije bija target tako necu ni ovaj put. 500 je moj izlaz.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

7 stanova. je li to sa ovrha u aranžmanu sa sucem sm.

New Report

Close