HIMR (Imperial d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HIMR (Imperial d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


@verdi
Jos dobro "jahate" po turistima a nise se valjda Badela prije vremena rijesili? Nema Vas tamo?

badel bez 40 ne prodajem. i onako čekam da vidim kako će računati porez pa ne mjenjam portfelj. vjeroja tno tu nešto i gubim ali… zicer se kad tad isplati.

who dares, wins

6675 kom na asku u jednom nalogu ?!

nije mi jasan taj nalog komu, čemu i zašto se na novoj fiminoj gledalici to ne da iskopirati?

who dares, wins


Da mogu se očekivati vijesti poput ove, pa tko da više.
http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/nIDBtHURVrgnDItSaFjJ0w==.pdf

Ova kupnja je bila fantastičan potez uprave Valamara. Kupljen je praktički cijeli otok Rab….
http://hrturizam.hr/herak-prodaja-imperijala-rab-ili-ne/
Koliko je ono bivši ministar turizma davno govorio da vrijedi ne ispod oko 200 eura po dionici…
Prilično informiran tip. Ukupne obaveze tvrtke, koja ostvaruje godišnji prihod od oko 100 milijuna kuna, iznose 150 milijuna kuna i rok njihove otplate je povoljan. Od značajnijih kapaciteta raspolaže sa četiri hotela, dva autokampa i dva turistička naselja u kojima je, između ostaloga, locirano još pet hotela. Prema neslužbenim procjenama, vrijednost Imperiala d.d. ne bi trebala biti manja od milijardu kuna.


Koliko sto vrijedi ogledava se danas nazalost iskljucivo kroz ponudu i potraznju. dakle trenutacnu cijenu.
da je to itekako krivo, odgovorit ce buduce generacije kada se sa sjetom sjete kako smo unistili domacu poljoprivredu i stocarstvo. nazalost tada ce biti kasno. ali danas je tako kako je. to nam ne vrijedi bas nista kada ovako hametice unistavamo.
a to je i odgovor na to koliko vrijedi HIMR…onoliko za koliko se moze prodati.
i to nije po meni (ciji stav sam izrekao malo prije) nego prema ekonomskim pokazateljima sveznajucih ekonomista ciji nas danas liberalni i bjesomucni kapitalizam prozdire kao malu djecu.

Evo FI 3Q

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."


6675 kom na asku u jednom nalogu ?!

nije mi jasan taj nalog komu, čemu i zašto se na novoj fiminoj gledalici to ne da iskopirati?

Gledalica je zaostala u vremenu.. naspram stare zivi uzas!

Zna li netko kada bi trebala ići ponuda za dionice…

Hvala

Vaš link …

novi ljudi u nadzornom odboru. za početak nitko više sa raba. da se malo ta lokalna priča rasturi pa ćemo vidjeti šta će dalje biti. normalno i novo revizijsko društva da začepi rupe gdje curi.

who dares, wins

Vaš link …

IV.
Cijena koju se Ponuditelji u ponudi za preuzimanje obvezuje platiti po dionici iznosi 819,00
kuna.

halfte trinken, halfte Šarcu geben

Hoce li ovo doci na adresu koju svaki dioicar ima prijavljenu kod SKDD??? Mislim ovo mi je prvi put ako se ne varam da sam docekao da je ponuda i objavljena. Prethodno sam cekao da mi ponuda dodje na LRH,DLKV,BD62 i BELJU. Kako mi nista nije doslo ne znam da li su imali moju adresu ili nisu nista poslali.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

da, vi iskusniji, dajte nekakve detalje i očekivane rokove.
i troškove u proceduri… da vidimo da li je bezbolnije i lakše prodati na burzi po 810 ili 812… jer cijena bi trebala sad još nekoliko kuna skočiti, kad je valjda zadnja neizvjesnost otklonjena.

Troska nema.Ovo ce ici unutar 2 maximalno 3 miseca lova na racunu.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Za max. 45 dana lova je na računu.

Čl. 27 ZPDD. Dakle ide ponuda u roku 7 dana. A nakon toga u roku 30 dana stiže lova. Tako je bilo nedavno kad je KOSN bio predmet javne ponude. Za nas nema tu nikakvih troškova.

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]

Jedini trošak je ovjera potpisa kod bilježnika i slanja poštom u SKDD, ili osobnog odlaska u SKDD u kojem slučaju obično ne treba ovjera potpisa. I ako ste dionice kupili ove godine, na kraju godine bi na razliku cijene trebao ići porez 12%+prirez.

Tko izgubi dobitak dobije gubitak

New Report

Close