HIMR (Imperial d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HIMR (Imperial d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


opet se na asku nudi 5% bez ikakvog rizika i u kratkom roku. no ljepše je držati novac u novčanom fondu za cca 1-2% na godinu. to je ta država znanja. nama još i dobro ide s obzirom koliko smo pametni.

sad je li bez ikakvog rizika je veliko pitanje jer ugovor nije potpisan, ova vlada je na odlasku (smijenjena), a nova vlada može sve stopirati… pravo je pitanje je li u takvim okolonosima bolje uzeti sada +50 do +100% (što čitamo da neke kolege imaju na ovim cijenama), ili riskirati da posao propadne i sva virtualna zarada ode u vjetar?

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

Pa za ovakav prinos čekao bi do 2018 godine…Ne vidim problem u par mjeseci..Za Božić i treba love na računu..

Pa za ovakav prinos čekao bi do 2018 godine…Ne vidim problem u par mjeseci..Za Božić i treba love na računu..

belupo pa koja vlada bi stopirala sve transparetno izvedeno, po propisima, prodato po dobroj cijeni renmiranom hrvatskom kupcu? Vlada sdp koja je započela i provela prvi dio privatizacije himr?


…Kako u kratkom roku kada novce na računu vjerojatno nećete vidjeti prije studenog?

Ovo definitivno nije kratak proces…

Strasno do studenog mogu uzest 200-300% na drugim dionicama.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!


Pa za ovakav prinos čekao bi do 2018 godine…Ne vidim problem u par mjeseci..Za Božić i treba love na računu..

ne kužiš poantu mog posta…sad odmah možeš prodati na burzi i dobiti 95% tog iznosa, a čekanjem postoji i šansa da sve propadne i cijena potone -30-50%… a “logika” da se kupuje po ovim cijenama i riskira gubitak od -30-50% zbog potencijalnih 4-5% zarade je još luđa

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!



…Kako u kratkom roku kada novce na računu vjerojatno nećete vidjeti prije studenog?

Ovo definitivno nije kratak proces…

Strasno do studenog mogu uzest 200-300% na drugim dionicama.
[/quote]
sigurnih 200-300%? koje su to matere ti? imam ja na badelu još malo pa kao na himr ali nije sigurno.

who dares, wins




…Kako u kratkom roku kada novce na računu vjerojatno nećete vidjeti prije studenog?

Ovo definitivno nije kratak proces…

Strasno do studenog mogu uzest 200-300% na drugim dionicama.
[/quote]
sigurnih 200-300%? koje su to matere ti? imam ja na badelu još malo pa kao na himr ali nije sigurno.
[/quote]

Pa vrlo vjerojatno Badel i Proficio… Na Adrisu će vjerojatno biti izvanredna dividenda… ima dosta opcija…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

čuj vlds i inga !?!?!? dioki ajmeeeee. i još prošlo svršeno vrijeme. ja sam mislio da vi imate neke ideje za budućnost. pomenete te stečajuše (izuzimam prfc) i onda to poredite sa sigurnih 5%. mislim svašta.

who dares, wins

čuj vlds i inga !?!?!? dioki ajmeeeee. i još prošlo svršeno vrijeme. ja sam mislio da vi imate neke ideje za budućnost. pomenete te stečajuše (izuzimam prfc) i onda to poredite sa sigurnih 5%. mislim svašta.

who dares, wins

čuj vlds i inga !?!?!? dioki ajmeeeee. i još prošlo svršeno vrijeme. ja sam mislio da vi imate neke ideje za budućnost. pomenete te stečajuše (izuzimam prfc) i onda to poredite sa sigurnih 5%. mislim svašta.

who dares, wins

nešto mi zaštekalo pa nek ovo obriše tko može. ai izgleda da je ovo baš toliko puta i trebalo ponoviti.

who dares, wins

@verdi
Pa valjda si skuzio da se od ovih Buffeta sa poslovnog nitko nece ni sagnuti za 5%. Zato se treba prilagodit i uzimat po 200-300% kao i oni. Ja samo prenosim ono sto cujem od kolega koji su ocito ozbiljniji ulagaci od mene. Ja kao sitni kokosar ostajem do kraja da uzmem tih 5%.Hebiga kad ne znam bolje.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

izgleda da nisam shvatio sarkazam u prijašnjem postu. onda sorry.

who dares, wins

Sta je ovo ovde? Svi junaci mukom zamukose?? Ili ide novi natjecaj??

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

New Report

Close