HGSP (HG Spot d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HGSP (HG Spot d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ako je netko podebljao logično je da je netko i stanjio……a taj zna šta radi….

nije tema ta dionica koju je Mario podebljao, ali da odgovorim. Ne mora nužno značiti da taj koji je prodao zna štoo radi. Primjera radi, možda prodaju oni koji moraju jer im treba novac, a konkretnu dionicu su dobili za gotovo ništa [wink]

Mean people suck and nice people swallow!


nije tema ta dionica koju je Mario podebljao, ali da odgovorim. Ne mora nužno značiti da taj koji je prodao zna štoo radi. Primjera radi, možda prodaju oni koji moraju jer im treba novac, a konkretnu dionicu su dobili za gotovo ništa [wink]

Od kada je on prodao cijena je do sada pala za 20%, pa predpostavljam da je vrlo dobro znao što radi!?

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)

definitivno…smeće je smeće [thumbsup]

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...


Od kada je on prodao cijena je do sada pala za 20%, pa predpostavljam da je vrlo dobro znao što radi!?

Možda je baš on puno prodao [wink]


definitivno…smeće je smeće [thumbsup]

Što padne niže sve je manje smeće.Ali treba ovo pratiti i uči u kupnju kada bude blizu dna.
Ali što bude niže biti će sve više dokupljivača.Pratim i razmišljam.Kada uletiti čisto špekulativno.



nije tema ta dionica koju je Mario podebljao, ali da odgovorim. Ne mora nužno značiti da taj koji je prodao zna štoo radi. Primjera radi, možda prodaju oni koji moraju jer im treba novac, a konkretnu dionicu su dobili za gotovo ništa [wink]

Od kada je on prodao cijena je do sada pala za 20%, pa predpostavljam da je vrlo dobro znao što radi!?
[/quote]
Pogrešno ste me shvatili. Ja uopće ne govorim o hgspotu, već o ovoj drugoj koju je podebljao [wink]

Mean people suck and nice people swallow!



definitivno…smeće je smeće [thumbsup]

Što padne niže sve je manje smeće.Ali treba ovo pratiti i uči u kupnju kada bude blizu dna.
Ali što bude niže biti će sve više dokupljivača.Pratim i razmišljam.Kada uletiti čisto špekulativno.
[/quote]
ovo kaj ti promatraš dionicu je baš pozitivna vijest za postojeće dioničare….sad kad bida nestane i zadnja bude 20 kn [lol] [lol]

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...



nije tema ta dionica koju je Mario podebljao, ali da odgovorim. Ne mora nužno značiti da taj koji je prodao zna štoo radi. Primjera radi, možda prodaju oni koji moraju jer im treba novac, a konkretnu dionicu su dobili za gotovo ništa [wink]

Od kada je on prodao cijena je do sada pala za 20%, pa predpostavljam da je vrlo dobro znao što radi!?
[/quote]

U pravu si za 20%, možda i zna što radi. Ali da je to ono šta misliš da je prodavao bi on na 65, ne na 50.

Otkad se cijena dionice vratila na 60-65 kn, bile su samo dobre vijesti: zbrinjavanje radnika, otvaranje preostalih poslovnica, relativno mirna skupština, prodaja sensa, a cijena ide samo prema dole. Što je to Maria natjeralo da proda po 50, ako se zna da je to 30% manja cijena nego što je m ogao postići 2 tjedna prije toga. Meni jedino pada na pament – trebao mu je keš za neš drugo. Nisam siguran da će tako lako kupiti toliko dionica koliko je prodao u rasponu 40-50 kn. Ili je možda on čeka na 35? Neznam na temelju čega, li sve je moguće!

Ja sam realista koji kupuje od pesimista i prodaje optimistima.

Razmišljam na glas, ali možda zacrtani prihod od cca. 120-130 mil. kn neće biti dovoljan za pokrivanje svih obaveza HG Spota! Prije tih podataka koje sam nedavno saznao, govorilo se o znatno većem planiranom prihodu za 2010.g. Još da se dogodi malo veći pad prodaje!? Hm, treba sačekati rezultate za 1Q, pa ćemo svi biti malo pametniji!?

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire

Porast će to kad puknu novi imiđ i kad dođe izvješće u četvrtom a i sam Prpić je reko da se nešto kuh ali čuva u velikoj tajnosti, možda neko preuzimnje?

let your money speak for you, punk!

dudo, kad si na moru otišao brodicom na pučinu, kad si pogledao u vodu, jesi li vidio dno???????????


dudo, kad si na moru otišao brodicom na pučinu, kad si pogledao u vodu, jesi li vidio dno???????????

dno je na 1 kn, ja sam ipak optimist pa očekujem HGSP na 25 kn

New Report

Close