Hakela 9

Naslovnica Forum Razno Prijedlozi i primjedbe Hakela 9

predlozio bi moderatoru da unatoc demokraticnosti foruma obrise ovaj topic

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

I ja sam za da se Hakela vrati, shvaćam i moderatora da nije lako prijeći preko osobno upućenih prijetnji ali ovaj forum je ipak zbog nas korisnika a ne moderatora pa bi možda te osobne nesuglasice trebali staviti po strani.


predlozio bi moderatoru da unatoc demokraticnosti foruma obrise ovaj topic

slažem se i otvoriti novi

Dokle može INA, ali i PLIVA?


predlozio bi moderatoru da unatoc demokraticnosti foruma obrise ovaj topic

Slažem se

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

Evo mene sa zakašnjenjem. Nemam ništa protiv da se Hakela vrati, dapače, on je uvijek bio Vegeta ovog foruma.
Zapravo kada bih sve prijetnje uzeo za ozbiljno, tada bi se rastao od žene odavno…[smiley2][smiley2][smiley2]

Ha, Igore, možda to i nije tako strašno…

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!


I ja sam za da se Hakela vrati, shvaćam i moderatora da nije lako
prijeći preko osobno upućenih prijetnji ali ovaj forum je ipak zbog nas
korisnika a ne moderatora pa bi možda te osobne nesuglasice trebali
staviti po strani.

Lijepo rečeno, ne bih imao što dodati.

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.


predlozio bi moderatoru da unatoc demokraticnosti foruma obrise ovaj topic

Slazem se.

Tema je preseljena u podforum “Prijedlozi i primjedbe” iz podforuma “Tržišta kapitala”

Slaven Andrašić, Poslovni dnevnik

Evo prije nego se topic obriše…

Znam da sam svojedobno u nekoliko navrata kudio Hakelu i njegov stil pisanja, no humanost se iskazuje na oprostu i pružanju druge šanse. Zato lobiram adminu da mu pruži još jednu šansu i dozvoli povratak bez ikakvog moderiranja, te da uspije pogaziti svoj ego i oprostiti uvredu. Jednostavno mora postojati mogućnost da se čovjek pokaje i popravi. Očito da Hakela ima tu namjeru i imam osjećaj da neće razočarati ovoliko povjerenje članova koji su ipak za njegovu reaktivaciju.

Dakle, rado bih da se Hakela vrati. No ako opet napravi prekršaj, onda neka se trajno izopči. Ali ova šansa mu se treba pružiti.

All shipping lanes lead to China.

Topic neće biti obrisan. Mi nemamo problema, čak i kada se netko ne slaže sa nama, da to iskaže ovdje.
Da budemo jasni ako možda već nismo prije, ovdje se ne radi o uvredi ili našem egu.
Prijetnje (ponovljene, iako prvi put ne prema nama) su nešto znatno ozbiljnije i toleriranje toga bi imalo puno veće i dalekosežnije posljedice. Vraćanje ovog korisnika, sa moderiranjem ili bez, ne dolazi u obzir.

Slaven Andrašić, Poslovni dnevnik

nije me bilo neko vrijeme pa sam malo izgubljen…
sto je hakela konkretno napravio???

[i][color=gray]Novac je samo koncept. Ukupna vrijednost Zemlje je konstanta[/color][/i]

Izgleda da Hakela baš ne drži preveč do ovog foruma. Evo kojim rječima ga komentira na jednom drugom forumu: “citat: Sa jednog zanemarivog foruma….”

New Report

Close