Hrvatska građevinska/graditeljska/građevinarska industrija – sektorske tvrtke, usporedba

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Hrvatska građevinska/graditeljska/građevinarska industrija – sektorske tvrtke, usporedba

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Migra nemoj, preoptimističan ti je taj post, rizikiraš želju drugih da ti crkne krava, nacionali sport kod nas. Nahrani se pesimizmom malo za promjenu, najdraže stanje svijesti većine Hrvata pa tako i naših krasnih kolega forumaša. U međuvremenu idem platiti porez na dobit od prošle godine.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

poaskubidu@
rodio sam se tvorničkom greškom po mjerilu prosječnog hrvata,fali mi dominntni gen ovog naroda a to je pesimizam i depresija.
reklo bi se 2u1 ali supermočno i superštetno za vl zdravlje i novčanik.
lakše spavam kada znam da je to po vl izboru.
ajde plati taj porez kao jedan od rijetko čini mi se ponosnih hrvata.
hrvata koji su na riječima veliki domoljubi a na djelu,pri plačanju poreza tako -tako…
neka te prati sve što treba da druge godine u ovo vrijeme budeš još “ponosniji”

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

Nevoljko ga plaćam, porez spominjem i nabijam ga na nos ovima koji stalno sipaju crnilo a gle čuda neki zarađuju dok se oni guše u tom svom pesimizmu. I nek im bude tako. Sami su si krivi.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Pulski megaprojekt od više od 100 milijuna eura dobio zeleno svjetlo

120-150 mil eur
iz crnog kuta gledišta reklo bi se “možda čak niti 1 mlrd kn”?
nekad bi i poslovi od 100 mil kn bili veliki a sada su poslovi mjereni na skali u mlrd-ama mali?
po nekima ne vrijedni spomena ili oni koji “nebi smjeli”…
ljudska bahatost,oholost,realni pesimizam?
a opet tu su i rizici na koje se “nebi smjelo” zaboraviti.
vrijeme nećemo moći zaustaviti pa će odgovori doći sami.
rezime će se nametnuti,nije bed dok svi možemo onako kako po vlastitom izboru želimo.
neka zeca,on zna svoj posao a mi svoj.
da je lovac biti lako, lovac bi bio svatko ili tako nekako…
sutra bi ako ne griješim mogao biti jedan okršaj kod ok korala između lovca i lovine.
ta lovina je do sada se okitila epitetima,neuhvatljiva,okrutna ,zločesta,lukava,oportuna do suza(bola)…
neki bi rekli prije svega rizična,možda su i u pravu
sutra će se izgledno tražiti krivac za kakogod završilo iako će sve biti po vlastitom izboru.
ne zamjerite na relaksirajućem tonu nekog tko nikad nije,niti će u drugima tražiti krivce za vlastite odluke pa ponekad nema dovoljno empatije za one druge.
+ ponekad me to stvarno zabaljavlja kada u odraslima vidim da ih nije napustio dječački duh.
baš danas na jednoj temi koja nema veze sa ovim sektorom jedan simpatičan primjer gdje mi se “zamjera” jer je anualizirani prinos od >270%(25%) ocijenjem kao nezadovoljavajući i vrijedan “smijeha”
😀
držim da sve dok živimo okruženi tako bogatim i darežljivim investitorima da nam ne može biti loše
možda i griješim,nebi bilo…

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

poučno štivo na ovoj temi. razmišljam da polako ali neumitno nestaju firme iz ove branše na ZSE. predvidio sam manje firme od 100 do 300 ljudi kao nositelje svih poslova usporedo sa propadanjem poznatih firmi koje su htjele podvaliti tržištu, pa ih je tržište potopilo

“propadanje” je jedna od opcija ne samo u ovom sektoru nego u bilokojem.
više nego apsurd je da izgleda kao da je na putu “propadanja” ono što ima više kapitala nego prilikom osnutka dioničkog društva.
rješenje im je pred nosom a dali će se sjetiti,primjeniti?
dali će ih ih netko natjerati,nagovoriti?
time will tell

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

Migra, tamo mi kod susjeda stala gradnja! Krenulo opako, a sad vec dugo vremena radnika ni najbolji pas ne bi nanjusio… Tehnika gradi, a ja svako jutro prolazim kad idem na posao. Nije dobro!

Sutra vam posaljem sliku dizalice, gradnje ali bez gradevinaca!

O kojem objektu se radi da znamo ?

Ignore : renči

https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/sin-generala-i-haskog-optuzenika-gradi-poslovnu-zgradu-u-zagrebu-zamisljena-je-da-bude-u-obliku-slova-e-usred-kompleksa-ce-biti-hotel-na-9-etaza/5624375/

Sada je sigurno: Mišković od ljeta gradi InterContinental u Zagrebu

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...


O kojem objektu se radi da znamo ?

Evo jutros zastanem, pogledam, ima jedan na bageru kopa okolis oko objekta. Biti ce mozda ipak nesto od toga. FEAL.


Migra, tamo mi kod susjeda stala gradnja! Krenulo opako, a sad vec dugo vremena radnika ni najbolji pas ne bi nanjusio… Tehnika gradi, a ja svako jutro prolazim kad idem na posao. Nije dobro!

Tehnika zbog Agrokora u minusu, a sad joj prijeti stečaj

0,5 mlrd kn

Počela realizacija mega-projekta vrijednog 65 milijuna eura u Pulskom zaljevu

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

Mislim da se možemo složiti da je građevinska industrija u Hrvata propala.
Ostale su samo neke tvrtke u vlasništvu Bandića i njegovih kumova u Zagrebu i to je to.

još 0,5 mlrd kn
iako “nebi smjelo” ali

…Ako se ne gradi, obnavlja se Ono što Velikogoričani najviše primjećuju i što ih najviše veseli svakako su gradilišta na kojima će niknuti novi stambeni objekti. Potražnja za stanovima iznimno je velika i u većini slučajeva stanovi su prodani i prije nego je zgrada dovršena….

Gotovo svi stanovi rasprodani i prije nego su zgrade dovršene

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

New Report

Close