Grabar Kitarović pobijedila u 14 županija i inozemstvu, Josipoviću Zagreb i šest županija

Naslovnica Forum Komentari članaka Grabar Kitarović pobijedila u 14 županija i inozemstvu, Josipoviću Zagreb i šest županija

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

@ gospon pofuk,

moram te braniti kada te svi napadaju.
Vidim da su se čak i Moderatori udružili protiv Tebe i obrisali ti post.
Sve si lijepo objasnio , kaj se to tebe tiće.
Jedino bi ti zamjerio što ne paziš kod imena , ono malo slovo – veliko slovo.
Pa pobrkan redosljed , pa slovo ispustiš , slovo dodaš….
To si me Ti naučio , još kada sam došao na ovaj Forum pa sam te grubo uvrijedio pišući Tvoje ime Pofuk a Ti si ustvari pofuk.
LP

.



…evo budući da me smatraš korektnim sugovornikom prvo ću se ispričati forumašu delboyu jer stvarno nikada nisam mislio nekome djeliti bekende a kamoli forhende…..

Ma mirno spavaj delboy ti ne pati od tih formalnosti.
[/quote]

vidiš, frankie je shvatio da sam ja mučko đubre i mučki provokator.
poanta je da nema pravila. ja kao urbani jugoslaven recimo glasam ponekad za lijevu opciju, ponekad za desnu. kako mi paše i kako mi treba za biznis. kad nanjušim dobar posao , onda mijenjam kaput i tako već dugi niz godina uspješno poslujem i smatram se stoga uspješnim i vrhunskim poduzetnikom. svi vi ostali niste ništa drugo nego uhljebi koji se želite okoristiti ovom napaćenom i u krvi stvorenom državom ,zajedno sa velikosrpskim jugonostalgičarima i komunističkim ideolozima s one strane drine.
sram vas bilo. ja sam tipičan primjer kako se domoljub treba ponašati. zato živjela naša hrvatska još 1200 godina, ako ne i više.

...povijest se ponavlja...


@ gospon pofuk,

moram te braniti kada te svi napadaju.
Vidim da su se čak i Moderatori udružili protiv Tebe i obrisali ti post.
Sve si lijepo objasnio , kaj se to tebe tiće.
Jedino bi ti zamjerio što ne paziš kod imena , ono malo slovo – veliko slovo.
Pa pobrkan redosljed , pa slovo ispustiš , slovo dodaš….
To si me Ti naučio , još kada sam došao na ovaj Forum pa sam te grubo uvrijedio pišući Tvoje ime Pofuk a Ti si ustvari pofuk.
LP


samo još jednom napiši pofuk sa veliko P i ističas zovem predsjednicu,konačno je rekla da će se zauzimati za male ljude….sam znaš da mi bilo kaj možeš reći ali da me nazoveš pofuk sa veliko P….pa kak bi se ti osećal da te ja zovem Pero14podjeljeno sa 2 umjesto Pero7????
pofuk




…evo budući da me smatraš korektnim sugovornikom prvo ću se ispričati forumašu delboyu jer stvarno nikada nisam mislio nekome djeliti bekende a kamoli forhende…..

Ma mirno spavaj delboy ti ne pati od tih formalnosti.
[/quote]

vidiš, frankie je shvatio da sam ja mučko đubre i mučki provokator.
poanta je da nema pravila. ja kao urbani jugoslaven recimo glasam ponekad za lijevu opciju, ponekad za desnu. kako mi paše i kako mi treba za biznis. kad nanjušim dobar posao , onda mijenjam kaput i tako već dugi niz godina uspješno poslujem i smatram se stoga uspješnim i vrhunskim poduzetnikom. svi vi ostali niste ništa drugo nego uhljebi koji se želite okoristiti ovom napaćenom i u krvi stvorenom državom ,zajedno sa velikosrpskim jugonostalgičarima i komunističkim ideolozima s one strane drine.
sram vas bilo. ja sam tipičan primjer kako se domoljub treba ponašati. zato živjela naša hrvatska još 1200 godina, ako ne i više.
[/quote]
…odlično…..joj šteta kaj idem kod mame pofuk(frižider mi je prazan) na klopu…nisam bil već jako dugo kod nje(od kad je počela predizborna kampanja jer sam se pokril sa dekom po glavi i nisam izlazil van pa bu me ubila) jer kak je krenula ova diskusija ovo bu bila još najzanimljivija tema na forumu….bogami delboy imaš smisla za humor( obožavam te fore iz vrtića jer to je temelj svega)
pofuk

…da …i šjor Pero7 kak da pazim na mala i velika slova kad mi pol tastature fali zbog neuspješnih trejdova na ZSE
pofuk

[emo_smijeh][emo_smijeh][emo_namigusa]

Otkaz

Kad nemaš rezultat, logično je da dobiješ otkaz. Doduše, buduća nije zaslužila moje povjerenje jer više-manje spada u prve 3 od 5 kategorija, u koje ulaze skoro svi hrvatski političari: ekonomski nepismen socijalist, populist, jahač državnih jaslica, neradnik i nesposoban. Ipak, ovo bi trebala biti dobra poruka svim budućim dužnosnicima: ako nemaš rezultat, čeka te otkaz. Barem je u mom poslu tako-ako ne radiš i nisi uspješan, letiš van u roku od mjesec-dva. U politici taj proces traje 4-5 godina, ali princip bi trebao biti isti.

Nevjerovatno je da bivši dobije skoro polovicu glasova, s obzirom na ostvarene rezultate: pad BDP-a za vrijeme trajanja cijelog mandata, rast nezaposlenosti, rastući proračunski rashodi, pad stranih ulaganja na razinu poslijeratnih godina, itd. U nekoj normalnoj zemlji, bivši ne bi dobio više od 10%, taman da mu je protukandidat moj kućni ljubimac Benny. To pokazuje da rezultat (uspješnost) nije glavni kriterij kod izbora, već su dominantni kriteriji stranačka pripadnost, ideologije i svjetonazori. U mom svijetu, rezultat nije jedino, ali je glavno mjerilo rada-jedan krivi korak je dovoljan da postaneš bivši, bez obzira ne prijašnje zasluge (koje ovaj bivši nema). Hrvatski birač većim dijelom još nije na toj razini svijesti, isto kao što političari nisu na ‘toj’ razini odgovornosti.

Nije neophodno, ali je poželjno da predsjednik bude lider. Da bi postao lider, predsjednik mora imati pravu viziju i ljude. Glavna karakteristika lidera je sposobnost da predvidi budućnost, drži se svoje vizije i strastveno radi na ostvarenju iste-bez obzira na prepreke koje mu se nađu na putu i neprijatelje koje će si pritom stvoriti. Jedan takav lider iz financijskog sektora je Bob Benmosche, koji je došavši na mjesto CEO-a AIG-a zaratio s Kongresom, Vladom, regulatorima i poreznim obveznicima SAD-a koji su bili bijesni zbog bailout-a. Nitko mu nije vjerovao da će AIG opstati. Unatoč brojnim neprijateljima koje je stekao, Bob je vjerovao u svoju viziju koja je postala stvarnost kad je AIG vratio poreznim obveznicima $182 milijarde uz profit od $3 milijarde. Danas mu oponenti zahvaljuju. Brojni vizionari poput Boba i Jeff Bezosa (Amazon) su bili ismijavani i proglašavani luđacima, ali su ostali ustrajni u svojim vizijama dok ih nisu ostvarili i dokazali drugima da su u pravu. Hrvatska takve lidere i vizionare nema.

Bez obzira na sve, buduća ima priliku. Možda joj jučerašnji događaj bude podsjetnik da funkcija predsjednika države nije sama sebi svrha. Svrha funkcije predsjednika nije u promjeni prebivališta, dodvoravanju biračima i pronalasku boljeg radnog mjesta, već u služenju naroda koji te je izabrao. Iako u njezine liderske sposobnosti sumnjam, vrijeme će pokazati koliki su zapravo kapaciteti buduće. Od buduće se u najmanju ruku očekuje da radi, razumije srž i dubinu hrvatskih problema, govori istinu, daje realna obećanja i ostvaruje kakve-takve rezultate. U protivnom, i njoj se može dogoditi da ostane upamćena jedino kao privremeni stanovnik Pantovčaka, čiji su najveći dometi ispravljanje domaćih zadaća i glazbene bravure (u obliku sviranja sintisajzera ili pak pjevanja u Haagu). Još gore, i njoj se može dogoditi da je onaj mali broj nestranačkih birača ‘nogira’.

Ne znam kako je to u politici. Iz moje perspektive, otkaz zbog nerada i neuspjeha je svojevrsna bruka. Pogotovo kada ti je otkaz uručen javno.

P.S. Pofuk, mislio sam da sam ti ja najdraži komentator. Razočaran sam

super…moj najdra…pardon …greška….kad naučiš da sam ja pofuk sa malo p e onda ćeš mi opet biti najdraži komentator….gledaj možeš bilo šta napisati o meni…možeš bilo šta govoriti o meni…možeš napisati kao financijski najpismeniji čovjek na forumu( tako si se predstavio u jednoj debati) citiram u vezi izbora:
Otkaz

Kad nemaš rezultat, logično je da dobiješ otkaz
OPET NAGLAŠAVAM BRILJANTNA POBJEDA KOLINDE ali i sam znaš da to nije krucijalni razlog pobjede…..
ali nemožeš meni napisati da sam ja pofuk sa veliko P
pofuk

Sorry, zabunio sam se. Nisam znao ste pofuk s malim p. Svaka cast na odvaznosti, malo je onih bi s takvom informacijom izasli u javnost!:)

Ajme meni evo jos jedna pravopisna i gramaticka picajzla sto ce mi ovdje brojat akademska krvna zrnca. S diplomom ili sa diplomom imam vise skole od velike vecine Rvata.

Sam pao, sam se ubio. Upis u kojem si ironizirao teorije po kojima HDZ bolje prolazi u nerazvijenijim područjima sa slabije obrazovanim stanovništvom nisi bio u stanju ispravno napisati. Ako to ne zaslužuje malo podbadanja … [emo_namigusa]

A cuj ja sam tek sad postao svjestan da sam neobrazovan kad vidim kakvim sam genijalcima okruzen.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!


Sorry, zabunio sam se. Nisam znao ste pofuk s malim p. Svaka cast na odvaznosti, malo je onih bi s takvom informacijom izasli u javnost!:)

istina…jet čitava javnost misli poput mene da je to općepoznata stvar da sam ja pofuk sa malo p….ali kao što vidimo ima još ljudi koji(ja ću vjerovati, ne svojom krivnjom) mene pišu sa veliko P….
enivej ,isprika prihvaćena jer vidim da je bila iskrena
pofuk

Žellim vidjeti gospodina Josipovića, na čelu stranke SDP-a.

Gosp. Milanoviću puna podrška , da na dostojanstven način provede
reforme koje su započeli, jer dobro rade svoj posao !!!

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

A ja zelim vidit tog finog gospodina kako naplacuje veliku i malu nuzdu u javnom zahodu,a Milanovica kako isti čisti.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Ono što sam ja vidio na ovim izborima, da Hrvati nikad više nisu bili podijeljeni.

50% Hrvata je glasalo, a 50 % Hrvata nije (tu ubrajam i nevažeće listiće).
Tih 50% posto kaj su glasali podijelili su se isto na 51-49%.
I uopće nije važno tko je pobijedio.

Ono što me je iznenadilo je količina mržnje jednih prema drugima, u kampanji, u novinama, TVRH, a naročito na društvenim mrežama.

Sada mi je jasno da nikada neće biti Hrvatske o kojoj sam barem ja sanjao.

O bogatoj i sretnoj, visoko socijalnoj zemlji u kojoj će SVI njezini građani biti sretni.

Da bi toga moglo biti, Hrvati bi trebali biti složni i zajedno raditi na toj zajedničkoj ideji.

Isto tako pod hitno treba mijenjati Ustav po kojem dijaspora ima pravo glasa.
Prije 20 godina to je i imalo smisla, ali sada više nema.

O sudbini u Hrvatskoj trebaju odlučivati ljudi koji plaćaju porez na plaće u Hrvatskoj.
A dijasporu pozivam da se lijepo vrati u Hrvatsku.
Ulaskom Hrvatske u EU više nema nijednog razloga da se ne vrate u domovinu, pa mogu glasati do mile volje.
Jer u suprotnom doći ćemo do apsurda da više glasača se nalazi izvan Hrvatske, nego u Hrvatskoj, a onda se i postavlja pitanje što će nam država.

Da uzgajamo krave i ovce?

Uglavnom doći će do daljnjeg zaoštravanja između hrvata i ogromnih, čitaj velikih Hrvata.
A na kraju doći će i do oružanog sukoba između te dvije struje.

Tada će svi lo.povi, a i oni koji su omogućili pljačku Hrvatske, koji su gledali kako se pljačka Hrvatska, koji su donijeli takve zakone, platiti punu cijenu.

I oni i njihovi nasljednici i unuci.

Oduzeti će im se sva opljačkana imovina, i imovina kojom su na račun opljačkane imovine je povećali, biti oduzeta.

I to mislim na lo.pove i njihove poltrone iz svih stranaka.

Tek tada će ova zemlja možda imati šansu da bude nešto od nje.

Lp

ps. Nisam glasao, i to nema veze ni sa obrazovanošću, ni sa selom, ni otkuda dolazite.

Ima veze s malo pameti i zdravog razuma.

SDP i predsjednik koji nije ništa napravio u 5 godina ne može imati moj glas.
Bio bi g.lup da glasam za njega.

HDZ, za koje ne smatram da su svi lo.povi,ali su bili na vlasti dok su LO.povi pustošili ovu zemlju. I to za vrijeme rata, znači u najgore vrijeme za svaku državu.
To je za mene DNO, DNA.
Znači ako nisu lo.povi, onda su jako g.lupi i nesposobni ljudi koji su omogućili ratnim profiterima zločincima, da im pred nosom opljačkaju Hrvatsku.
I što je još važnije, nisu nikoga kaznili.
Kao da se to njih ne tiče. AHA.

Znači morao bi biti jako g.lup da bi im dao glas ikada više.

Kako je ovo demokracija i g.lupani mogu glasati.
Samo mi nije jasno zbog čega se ljute kad im se kaže da nemaju zrnce soli u glavi.

New Report

Close