FNVC (Finvest Corp d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska FNVC (Finvest Corp d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Možda je takva cijena jer bude djeljeno nešto iz NERASPOREĐENE DOBITI?[proud]
Bit će bolje!

savjet:
Ne prodajte po tim cijenama!!

izašlo nekonsolidirano FI za 1. kvartal….na prvu loptu jako dobro izgleda [thumbsup]

http://www.zse.hr/UserDocsImages/financ/FNVC-fin2008-1Q-NotREV-N-HR.xls

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Ako ovo nije najbolje izvješće prvog kvartala k tome još nekosolidirano onda ne znam kako bi trebalo izgledati neko bolje:

Prihodi: + 100 %

Dobit 2007 1Q = – 7.000.000 kuna

Dobit 2008 1Q = + 9.500.000 kuna

Napomene

FinvestCorp je započelo 2008. godinu sa vrlo dobrim rezultatom od 9,4 milijuna kuna dobiti. viskoka dobit većim je djelom zasluga velikih investicija koje je društvo započelo krajem 2006 i tokom 2007. godine.
2008. očekujemo nastavak trenda dobrih rezultata, koji će biti vezani sa počektom rada novih proizvodnih pogona čija je proizvodnja namijenjena tržištu EU. Društvo je pokrenulo implementaciju dvogodišnjeg programa obuke djelatnika i povećanja učinkovitosti”20 ključeva”u suradnji sa konzultantskom tvrtkom Deloitte. Društvo je u prvom tromjesječju posvetilo puno pažnje i sredstava u poboljšanje usluge u svojoj turističkoj djelatnosti, od koje se očekuju dobri rezultati. Ulaganja u turistički segment nastavljaju se od listopada 2008 sa novim energetskim postrojenjem na obnovljive izvore enetgije iz pogona u sklopu Finvestcorpa.

Izvještaj u prilogu

Pozdrav[lol]

Stvarno dobro izvješće, nemam riječi. Čestitke![thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Svaka čast. Ovo sam dugo čekao.!

Imamo dobit u 1Q 2008 kao VDKT za cijelu 2007.

Odlično! [thumbsup]

[b][color=blue]Popravljam hrenovke![/color][/b]


Svaka čast. Ovo sam dugo čekao.! Imamo dobit u 1Q 2008 kao VDKT za cijelu 2007. Odlično! [thumbsup]

Ipak bi mijenjao svoj FNVC za VDKT.. žalosno, ali na ZSE,mislim, isplativo..

Nikad više 2007-08 na ZSE:(

I još nešto. BV=813 kn

[thumbsup]

[b][color=blue]Popravljam hrenovke![/color][/b]

Odlično izvješće. Blokada mi je jako dobro došla da stignem povući svoje nalog s prodaje. Uz naravno industrogradnju ova dionica mi je broj 2. u portfelju.


Odlično izvješće. Blokada mi je jako dobro došla da stignem povući svoje nalog s prodaje. Uz naravno industrogradnju ova dionica mi je broj 2. u portfelju.

P/E oko 7 prema prvom kvartalu ako sam dobro izračunao. A inače im prvi i zadnji kvartal znaju biti najgori [smiley]

Ha, ha… blokada zbog skoka na cijenu od 2006. Epur si move.

[color=black][/color]

Ispravak, 2005.

[color=black][/color]

Sutra ćemo vidjeti koliko tržište stvarno valorizira rezultate i potencijale FNVC-a.. današnji dan je oku ugodan, al jedna lasta ne čini proljeće..nadam se sličnom scenariju, to bi bio dobar znak da polako ulazi u fokus i drvna industrija..[pray]

Nikad više 2007-08 na ZSE:(

Točno, što je bilo bilo je, bitno je da sada krene.
Pretprošli je petak na podnevnom dnevniku HTV bila reportaža o Finvestu, nedostaje im kvalificiranih ljudi u Čabru i Gerovu pa su preuredili zgradu nekog tekstilnog pogona u stanove za stručnjake koje namjeravaju dovabiti.
Ako je netko zainteresiran…


Sutra ćemo vidjeti koliko tržište stvarno valorizira rezultate i potencijale FNVC-a.. današnji dan je oku ugodan, al jedna lasta ne čini proljeće..nadam se sličnom scenariju, to bi bio dobar znak da polako ulazi u fokus i drvna industrija..[pray]

Teško je očekivati ikakve pozitivne pomake na ovoj dionici. Puočen iskustvom

Hell is Empty and all the Devils are Here

New Report

Close