FNVC (Finvest Corp d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska FNVC (Finvest Corp d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Od ovog zvanja i pisanja nema nista,imam osjecaj da nam se smiju
Posto nisu ispostovali zakonske rokove i ostalo sto mislite da se prozovu kroz medije[smiley5]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA


Od ovog zvanja i pisanja nema nista,imam osjecaj da nam se smiju
Posto nisu ispostovali zakonske rokove i ostalo sto mislite da se prozovu kroz medije[smiley5]

Još i besplatnu reklamu, nema smisla kolega zeko.

Samo vi šaljite dopise. Evo vam se i nalozi ispod 600 kuna već vide.

A što mislite da će vam dopisi dići cijenu kod drvosjeće ????

Zoran Milanović: " [u]......to nisam pročitao, ne znam ništa o tome a najbolje mi je kad čujem da o tome treba odlučiti struka, ma kakva struka, mislim .........[/u]"


Samo vi šaljite dopise. Evo vam se i nalozi ispod 600 kuna već vide.

a joj kolega, pa vi ste nam savjetovali da je FNVC dobra dionica ???
Što ćemo sada ??

Ja sam brži od brzog, hitriji od hitrog !

Reži i bježi.

Zoran Milanović: " [u]......to nisam pročitao, ne znam ništa o tome a najbolje mi je kad čujem da o tome treba odlučiti struka, ma kakva struka, mislim .........[/u]"

Kolega budite Vi malo za promejnu ozbiljni. Kakva sad bježanija, kad imate sve činjenice. Izvještaj sa FNVC Drvar će izići, zgrada je prodana ( izv. prihodi 2 ili 3 q ) a Vi širite paniku. Sjetite se da je ovo jedna od najpotcijenjenijih dionica na tržištu pa onda prodajte. Možda Bubamara uspije i šortati uz Vašu pomoć.

P.S. Prema najavama rezultati poticaja očekuju se kroz koji dan.


Reži i bježi.

kolega a jel se to i vaš nalog vidi na kupnji ?[smiley2]


Reži i bježi.

Evo netko pobjegao [smiley1]

Vidi se 570 Kn na kupnji ! Ali hoće li biti dosta za sve koji žele izići ??

631,10 50
630,13 30
621,10 11
599,00 196
570,00 100

Ja sam brži od brzog, hitriji od hitrog !


Kolega budite Vi malo za promejnu ozbiljni. Kakva sad bježanija, kad imate sve činjenice. Izvještaj sa FNVC Drvar će izići, zgrada je prodana ( izv. prihodi 2 ili 3 q ) a Vi širite paniku. Sjetite se da je ovo jedna od najpotcijenjenijih dionica na tržištu pa onda prodajte. Možda Bubamara uspije i šortati uz Vašu pomoć.

P.S. Prema najavama rezultati poticaja očekuju se kroz koji dan.

Od vas dva ne zna se koji je gori, jedan pili drugi reže. Ja sem to prodal ne bu me više vidla ta pušiona.


znanac: ” Kolega budite Vi malo za promejnu ozbiljni. Kakva sad bježanija, kad imate sve činjenice. Izvještaj sa FNVC Drvar će izići, zgrada je prodana ( izv. prihodi 2 ili 3 q ) a Vi širite paniku. Sjetite se da je ovo jedna od najpotcijenjenijih dionica na tržištu pa onda prodajte. Možda Bubamara uspije i šortati uz Vašu pomoć. P.S. Prema najavama rezultati poticaja očekuju se kroz koji dan. ” Od vas dva ne zna se koji je gori, jedan pili drugi reže. Ja sem to prodal ne bu me više vidla ta pušiona.

pa cinober, to ti ni nikakova pusiona, ja sem siguran da su znanci vec jako fino zaradili na toj dijonici…
poglec si franc malo kretanje cijene u zadnjih godinu dana, pa si ondak tu sliku okreni za 90 stupnjeva… mam bus videl da to zgleda ko kad janica fura slalom… ak su ti skije dobro porubljene, jezerace buju sam padale kak lisce sa finvestovog drveca

“Please, God, Just One More Bubble.”

Ozbolt_F:

znanac: ” Kolega budite Vi malo za promejnu ozbiljni. Kakva sad bježanija, kad imate sve činjenice. Izvještaj sa FNVC Drvar će izići, zgrada je prodana ( izv. prihodi 2 ili 3 q ) a Vi širite paniku. Sjetite se da je ovo jedna od najpotcijenjenijih dionica na tržištu pa onda prodajte. Možda Bubamara uspije i šortati uz Vašu pomoć. P.S. Prema najavama rezultati poticaja očekuju se kroz koji dan. ” Od vas dva ne zna se koji je gori, jedan pili drugi reže. Ja sem to prodal ne bu me više vidla ta pušiona.

pa cinober, to ti ni nikakova pusiona, ja sem siguran da su znanci vec jako fino zaradili na toj dijonici…
poglec si franc malo kretanje cijene u zadnjih godinu dana, pa si ondak tu sliku okreni za 90 stupnjeva… mam bus videl da to zgleda ko kad janica fura slalom… ak su ti skije dobro porubljene, jezerace buju sam padale kak lisce sa finvestovog drveca

Kaj se mene dotikavle, moreš si ga furati doma.[smiley2]

12.06.


Zamolio bi moderatora da opomene korisnika coca-colu zbog vrijeđanja i pobriše gore navedeni post. Evo prema novim vijestima iz FNVC-a danas ipak neće biti objavljen konsolidirani izvještaj jer revizija planira završiti s poslom večeras ili ujutro. Dakle za očekivati je izvještaj sutra, ali moguće je da dobijem neke osnovne parametre još danas tijekom dana.


Evo k/p sa svim transakcijama FNVC-a. Nadam se da će netko počistiti ovo na 710 i 720 jer je onda put otvoren. Ako ne danas, onda poslije konsolidiranog izvješća mislim da nećemo gledati naloge na prodaji na ovim razinama.

Valda je do sad prodao sav FNVC iz portfelja!!!

New Report

Close