EIG (EIG d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska EIG (EIG d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ja ne znam dal ću moć doć al bi možda nekog opunomoćio..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Uzalud gubite vrijeme i energiju. Proficio bez problema može skupiti 75% glasova.
Treba se samo nadati da će se cijena PRFC do donošenja odluke obraniti na 40 kn, a nakon toga da će rasti.
Restruktuiranje firme (koliko god mi mali dioničari bili ogorčeni ovim potezom) svakako je s ekonomske točke gledišta opravdana jer bi trebala smanjiti troškove i povećati profit. A onda će cijena PRFC rasti slobodnom voljom tržišta, utemeljena na fundamentima, a ne zbog nečijih manipulacija.

Gledajte, u doba kada postoji razlog da se zbog novog zakonskog uređenja burze mnoge nelikvidne dionice delistiraju sa burze (mada se nadam da ih u današnjem poslovnom okruženju i kreditnom rejstingu neće biti puno jer burza daje ugled za kreditiranja i sve ostalo) stapanje EIG-a sa PRFC baš jamči ostanak i još veću likvidnost…

Na pomolu je nova energetsko-industrijska revolucija....


Gledajte, u doba kada postoji razlog da se zbog novog zakonskog uređenja burze mnoge nelikvidne dionice delistiraju sa burze (mada se nadam da ih u današnjem poslovnom okruženju i kreditnom rejstingu neće biti puno jer burza daje ugled za kreditiranja i sve ostalo) stapanje EIG-a sa PRFC baš jamči ostanak i još veću likvidnost…


Kolega apsolutno se s vama slažem. Samo me zanima kada će se stopiti u jedno? Poslje skupštine? Ili 2009 god.

Dobar, Loš, Zao


EIG d.d. – poziv na Glavnu skupštinu

Društvo EIG d.d. dostavilo je poziv na Glavnu skupštinu društva koja će se održati 22. kolovoza 2008. godine u 11,00 sati (petak) u Hotelu Laguna u Zagrebu, Kranjčevićeva 29.

Vaš link


Ovdje se spominju i bilance društva na dan 31.12.07. kao prilog ugovoru, ali nisu objavljene (zanima me Tendo d.o.o.), valjda to ide uz materijale za skupštinu. Ipak, ako tkogod ima bilancu za Tendo, bilo bi lijepo da je objavi ovdje.

Evo nam i novog igrača u prvih 10.

1. PROFICIO D.D. 1.121.848 73,01 Osnovni račun
2. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. ZAGREB 45.914 2,99 Skrb. račun
3. PODRAVSKA BANKA D.D. 10.409 0,68 Skrb. račun
4. TVORNICA STOČNE HRANE D.D. 9.297 0,61 Osnovni račun
5. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 8.917 0,58 Skrb. račun
6. LOGOŽAR VLADIMIR 8.730 0,57 Osnovni račun
7. PBZ D.D. 8.617 0,56 Skrb. račun
8. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 7.341 0,48 Skrb. račun
9. VOLKO D.O.O. 6.747 0,44 Osnovni račun
10. FURJAN MIHAEL 5.058 0,33 Osnovni račun
Ukupno: 80,23

to je Zefo kapitalizirao dobit van burze[lol]
sad smo izgubili i tu podršku [bye]

Ne mora značiti da je izašao on je imao 5000 komada i ja nisam vidio da je prodavao jednostavno ga je ovaj Furjan prestigao.I još jednom ponavljam da taj Josip Antić nije popularni Zefo i da nema veze sa njime


Ne mora značiti da je izašao on je imao 5000 komada i ja nisam vidio da je prodavao jednostavno ga je ovaj Furjan prestigao.I još jednom ponavljam da taj Josip Antić nije popularni Zefo i da nema veze sa njime

Bio, ne bio Zefo. U svakom slučaju umjesto 100K€ sad ima 30k€. Ne bi mu volio biti u koži. Ja gubim manje. [cool]

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

Ovdje kao da se sve radi po nekom dogovoru. Već tjednima je cijena zacementirana na 50 kn. S druge strane na PRFC je ista stvar 40,33 stoji i stoji.
Izgleda da će ovako biti dok ne prođe Skupština 22.08.

Sve će doći na svoje realne vrijednosti.Moji postovi nisu nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. PROFICIO D.D. 1.121.848 73,01 Osnovni račun
2. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. ZAGREB 45.914 2,99 Skrb. račun
3. PODRAVSKA BANKA D.D. 10.409 0,68 Skrb. račun
4. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 9.917 0,65 Skrb. račun
5. TVORNICA STOČNE HRANE D.D. 9.297 0,61 Osnovni račun
6. LOGOŽAR VLADIMIR 8.656 0,56 Osnovni račun
7. PBZ D.D. 8.617 0,56 Skrb. račun
8. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 7.125 0,46 Skrb. račun
9. VOLKO D.O.O. 6.747 0,44 Osnovni račun
10. FURJAN MIHAEL 5.158 0,34 Osnovni račun
Ukupno: 80,29
Ovaj klapac lagano skuplja!!! To su današnji podaci sacekat ce mo ažuriranje od prije 2 dana , iduci vikend da vidimo dali si je još natovario. Zanima me dali netko zna tko je taj klapac?

Dobar, Loš, Zao

Ma cher Odette,

Nisam informiran, molim vas prosvijetlite me. Što će se dogoditi na Skupštini za mjesec dana. Koliko dionica Proficia ćemo dobiti mi ‘zelenaši’? Zelena dionica, daytrading – otuda zelenaši. Zapravo smo svi blesavo nasamareni. ili, kao što rekoh, možda ne razumijem…

Unaprijed hvala,

Avec amour,

Monsieur Swann

M.,

Ma cher Odette,

Nisam informiran, molim vas prosvijetlite me. Što će se dogoditi na Skupštini za mjesec dana. Koliko dionica Proficia ćemo dobiti mi ‘zelenaši’? Zelena dionica, daytrading – otuda zelenaši. Zapravo smo svi blesavo nasamareni. ili, kao što rekoh, možda ne razumijem…

Unaprijed hvala,

Avec amour,


najavljen je omjer 1EIG=1,4 PRFC

Sve će doći na svoje realne vrijednosti.Moji postovi nisu nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Ma cher Odette,

Nije li to upravo prekrasno. U mom slučaju (prosjek mi je oko 90 kn), dakle, Proficio mora narasti do (za njega) vrtoglavih 64 kn da bih bio na ništici. Dakle 60%. S EIG-om sam bio u gubitku (na 50kn) 44%. Lijepo su nas namagarčili. Iako, mislio sam da će biti i gore…

Hvala gospodin svemirac.

Mislim da ću prodati…

Avec amour…

Monsieur Swann

[
Mislim da ću prodati…

hmm a što ćeš dobiti s tim da prodaš sad ajmo reći 100 kom Eig-a po ajmo reći 52 i dobiješ za to 5200 kunića, u usporedbi da ti tih 100 komada zamijene za 140 kom Prfc-a koji je trenutno ajmo reći 40, odnosno to bi ti vrijedilo 5600 kunića!!!!

New Report

Close