EIG (EIG d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska EIG (EIG d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Osnovna djelatnost matice Proficio d.d. i povezanog društva EIG d.d. je savjetovanje u vezi s poslovanjem i upravljanjem. Osnovna djelatnost povezanog društva Pakoštane d.d. je pružanje ugostiteljskih i turističkih usluga. Osnovna djelatnost povezanog društva Proficio Nekretnine d.d., te društva Istarske kuće d.o.o., koje je u njegovom 100%-tntom vlasništvu, je poslovanje nekretninama. Osnovna djelatnost društva Potamos d.o.o., koje je u 100%-tnom vlasništvu društva Proficio Nekretnine d.d.je ostala trgovina na veliko. Društvo Adriatic Net koje je 100%-tnom vlasništvu društva Proficio Nekretnine d.d. je savjetovanje u vezi s polsovanjem i upravljanjem. Zora Adria d.o.o. je u 100%-tnom vlasništvu Proficio d.d. i osnovna djelatnost joj je kupnja i prodaja nekretnina . Hotel Rovinj d.o.o. je u 50%-tnom vlasništvu društva Proficio Nekretnine d.d. i osnovna djelatnost mu je pružanje ugostiteljskih i turističkih usluga

Odakle ti mašta?[lol]


Osnovna djelatnost matice Proficio d.d. i povezanog društva EIG d.d. je savjetovanje u vezi s poslovanjem i upravljanjem. Osnovna djelatnost povezanog društva Pakoštane d.d. je pružanje ugostiteljskih i turističkih usluga. Osnovna djelatnost povezanog društva Proficio Nekretnine d.d., te društva Istarske kuće d.o.o., koje je u njegovom 100%-tntom vlasništvu, je poslovanje nekretninama. Osnovna djelatnost društva Potamos d.o.o., koje je u 100%-tnom vlasništvu društva Proficio Nekretnine d.d.je ostala trgovina na veliko. Društvo Adriatic Net koje je 100%-tnom vlasništvu društva Proficio Nekretnine d.d. je savjetovanje u vezi s polsovanjem i upravljanjem. Zora Adria d.o.o. je u 100%-tnom vlasništvu Proficio d.d. i osnovna djelatnost joj je kupnja i prodaja nekretnina . Hotel Rovinj d.o.o. je u 50%-tnom vlasništvu društva Proficio Nekretnine d.d. i osnovna djelatnost mu je pružanje ugostiteljskih i turističkih usluga

Tebe bi mogli oni iz EIG-a prvoga ukloniti, jer previše znaš, a mene drugoga, zbog dividende od 8 kn. [lol]

Pa piše u godišnjem FI od Proficia “simple as that”.

Politics is for the present, but an equation is for eternity. Einstein

Svaki dan po 10% up. Nije ni to lose. Ko hebe likvidnost [wink]

Ne dajte zlovencima more jer ode u 3pm: terminal, plinovod, petrokemija, janaf, polimeri, brodogradnja, poljoprivreda itd itd

Kako će biti likvidnosti kad je gornji limit 61,07, a nitko po toj cijeni neće prodati. Prvi nalog na asku je na 64,48 i udarac po njemu značio bi odlazak u blokadu.

Kakva je to sad blokada? Ima li netko objašnjenje???[shocked]


Kakva je to sad blokada? Ima li netko objašnjenje???[shocked]

Ovi na ZSE-u su nešto pobrkali![rolleyes]

stvarno je u banani taj novi sustav. trguje se po 61 kn i onda kad neko zatvori 58, sustav salje u blokadu radi porasta cijene. interesantno.

Those who do not remember the past are condemned to repeat it.


stvarno je u banani taj novi sustav. trguje se po 61 kn i onda kad neko zatvori 58, sustav salje u blokadu radi porasta cijene. interesantno.

Je, vraga mi znamo jer to bio porast ili pad![lol]

ovo ce

a) biti skupo i na 10kn
b) biti jeftino i po 400

ja imam vremena strpiti se koju godinu da vidim sta ce tu ispast, a u krajnoj liniji i bez tih para cu prezivjeti..

da jepusiona .. jest[lol]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


ovo ce

a) biti skupo i na 10kn
b) biti jeftino i po 400

ja imam vremena strpiti se koju godinu da vidim sta ce tu ispast, a u krajnoj liniji i bez tih para cu prezivjeti..

da jepusiona .. jest[lol]

Trenutno kolega. Ali Buffet kaže kupuj dionice koje nitko neće. Iako su zadnjih par dana ogromni nalozi na kupnji. A kako i nebi bili kad je cijena smiješno niska. Treba vidjet dok bude cijena cca 200 kn i onda ako ih nitko neće htjeti ulazim sa svom djedovinom.[thumbsup]


stvarno je u banani taj novi sustav. trguje se po 61 kn i onda kad neko zatvori 58, sustav salje u blokadu radi porasta cijene. interesantno.

Gornji limit je bio 61,07. Čim je netko pokupio nalog na 61,10 moralo je doći do obustave. Ovaj na 58,xx je samo kolateralna žrtva.

Milsim da je ovo prvi slučaj da je trgovanje prekinuto zbog probijanja gornjeg limita nakon poklapanja bida.

[smiley]


ovo ce a) biti skupo i na 10kn b) biti jeftino i po 400 ja imam vremena strpiti se koju godinu da vidim sta ce tu ispast, a u krajnoj liniji i bez tih para cu prezivjeti.. da jepusiona .. jest[lol]

Ja na ovoj dionici lijepo pušim,al se uopće ne nerviram,nekako mi je prirasla srcu pa je neću prodavat ni ako dođe na 200 kn…..pozdrav svim kolegama koji su uspjeli sve ovo izdržat a da ne prodaju…..
[thumbsup]

Nema predaje.[lol]
Idemo do kraja.[wink]

None but ourselves can free our minds.Life is one big road with lots of signs. So when you riding through the ruts, don't complicate your mind.Bob's words

kako to sa blokadama funkcionira kad je pred kraj trgovanja, je li sad dionica blokirana ili nije?

New Report

Close