EIG (EIG d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska EIG (EIG d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


[thumbsup] EIG-u fali još par blokada da se oporavi.[thumbsup]

ali jedan dan blokada u minus, drugi dan u plus. Glavno da su blokade.[sealed][lol]

Pripremaju se veeelika sredstva iz državnog proračuna za upucavanje u obnovljive izvore energije.[thumbsup]

Jedna (za mene) zanimljivost na EIG-u – počeli su se pojavljivati skriveni nalozi na kupnji!!![proud]
npr. onaj od 89 komada..

koja je ovo nesretna dionica.. skupa sa vecinom imaoca..[lol].. no tko zna.. jednog dana.. mozda..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


koja je ovo nesretna dionica.. skupa sa vecinom imaoca..[lol].. no tko zna.. jednog dana.. mozda..

Strpljenja samo,što nam više ostaje.
[lol]

None but ourselves can free our minds.Life is one big road with lots of signs. So when you riding through the ruts, don't complicate your mind.Bob's words

Nego jeste li uspjeli doznati cime vam se firma bavi[lol] [lol] [lol]

Ili jos kupujete zato jer su vam rekli kako obnovljivi izvori energije imaju sjajnu buducnost?

Shit happens, keep on smiling!


Nego jeste li uspjeli doznati cime vam se firma bavi[lol] [lol] [lol] Ili jos kupujete zato jer su vam rekli kako obnovljivi izvori energije imaju sjajnu buducnost?

Nije bitno. Bitno je da imaju 250M keša (160 kn po dionici). A šta se sve sa tim kešom može napraviti … ne usudim se niti pomisliti.[wink]


Nego jeste li uspjeli doznati cime vam se firma bavi[lol] [lol] [lol] Ili jos kupujete zato jer su vam rekli kako obnovljivi izvori energije imaju sjajnu buducnost?

Kolega,vi čekate da dionica padne na 30 kn.[lol]
Ili se samo zaj… ovdje?
I na još par tema…
Volio bih da se nađermo za dvije godine dana na ovoj temi pa da popričamo o cijeni.
Kad su mi prije par godina savjetovali da kupim bolje novi auto,a ne da uložim u tamo neke dijonice,skoro su umrli od smijeha,kad sam im spominjao tamo neke dubrovačke gospare i neku plovidbu.
Ko se zadnji smije najslađe se smije.
Da,vjerujem da obnovljivi izvori energije imaju sjajnu buducnost.
Naglasak je na riječi budučnost[lol]

None but ourselves can free our minds.Life is one big road with lots of signs. So when you riding through the ruts, don't complicate your mind.Bob's words

quote=NOXX]
Nego jeste li uspjeli doznati cime vam se firma bavi[lol] [lol] [lol] Ili jos kupujete zato jer su vam rekli kako obnovljivi izvori energije imaju sjajnu buducnost?
[/quote]
Postoje dionice koje se kupuju za budućnost,i dionice koje se kupuju zato što to svi kupuju.
Kakve ti dionice kupuješ?[[lol]

None but ourselves can free our minds.Life is one big road with lots of signs. So when you riding through the ruts, don't complicate your mind.Bob's words

Ma ja se samo zaj… malo kolega[lol] [lol]

Bio sam u EIGu i izasao sa malim minusom negdje oko 110kn pa me samo zanima dali je javnost doznala cime se EIG bavi?

Shit happens, keep on smiling!

Postoje dionice koje se kupuju za budućnost,i dionice koje se kupuju zato što to svi kupuju.
Kakve ti dionice kupuješ?[[lol]

Ja promatram firmu i njeno poslovanje vise nego dionicu.

Ako ne znam cime se firma bavi, odakle joj dolazi novac, kakvi su joj planovi za BUDUCNOST(a da to nisu nejasne zamagljene floskule) necu kupiti tu dionicu zbog toga jer svi tvrde kako ce imati velik rast u BUDUCNOSTI.

Shit happens, keep on smiling!

Ako budemo ikad saznali morati će nas ukloniti. [lol]

None but ourselves can free our minds.Life is one big road with lots of signs. So when you riding through the ruts, don't complicate your mind.Bob's words

Ne sada ozbiljno Bare ili bilo tko drugi…. sto se moze ocekivati od EIGa u ovoj godini? ili je to potpuna nepoznanica?

Dionica je stvarno na niskim razinama ako bi se doznale neke stvari o poslovanju i planovi za buducnost mozda bi se i isplatilo uci na ovim razinama.

Shit happens, keep on smiling!

Moje mišljenje da uz ovakvu vlasničku strukturu PROFICIO D.D. koji ima 1.121.848=73,01% udjela u vlasničkoj, a ostali malo ili zanemarivo ova dionica ne bu dala puno. No to je samo moje mišljenje, nekako sam previše skeptičan. No opet, vrati li se ona na razinu rujna 2007. onda je to dionica sa dobrim potencijalom.

No ipak je malo previše nepoznanica u igri, za razliku od drugih.

Politics is for the present, but an equation is for eternity. Einstein

Osnovna djelatnost matice Proficio d.d. i povezanog društva EIG d.d. je savjetovanje u vezi s poslovanjem i upravljanjem. Osnovna djelatnost povezanog društva Pakoštane d.d. je pružanje ugostiteljskih i turističkih usluga. Osnovna djelatnost povezanog društva Proficio Nekretnine d.d., te društva Istarske kuće d.o.o., koje je u njegovom 100%-tntom vlasništvu, je poslovanje nekretninama. Osnovna djelatnost društva Potamos d.o.o., koje je u 100%-tnom vlasništvu društva Proficio Nekretnine d.d.je ostala trgovina na veliko. Društvo Adriatic Net koje je 100%-tnom vlasništvu društva Proficio Nekretnine d.d. je savjetovanje u vezi s polsovanjem i upravljanjem. Zora Adria d.o.o. je u 100%-tnom vlasništvu Proficio d.d. i osnovna djelatnost joj je kupnja i prodaja nekretnina . Hotel Rovinj d.o.o. je u 50%-tnom vlasništvu društva Proficio Nekretnine d.d. i osnovna djelatnost mu je pružanje ugostiteljskih i turističkih usluga

Politics is for the present, but an equation is for eternity. Einstein

New Report

Close