EIG (EIG d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska EIG (EIG d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


klimu preko 5 kw, da se šminka nebi rastopila, a to bogme sve debelo košta.[lol]

…pa čuj kolega…elektriku proizvede sami, zbog toga to nije trošak…ok? [cool]

trčanje je zakon :)


elektriku proizvede sami, zbog toga to nije trošak…ok? [cool]

oni zapravo financiraju elektranu iz koje troše struju po povlastenoj tarifi a razliku između stvarne cijene koštanja struje i ove povlaštene isplaćuju konzultantu druge firme kćeri koji je zapravo direktor trece firme koja kao sporedni biznis ima sminku koju trosi maja iz eiga prikazujući je kao trošak poslovanja… znam da je komplicirano ali nije ništa jednostavnije od pokušaja dubinskog snimanja eiga i njegovih djelatnosti
[thumbsup]

bolje zivjeti 100 godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi...

borg:

Trebalo bi tražiti elaborat njihovih prihoda, red je da dioničari znaju odakle stižu ti prihodi i u kojim omjerima! Također i famozni rashodi!

Kolega Borg, rashodi se uglavnom tiču izdvajanja za plaće uposlenih, a u EIG-u ih imaju “čak” 1 ili možda odnedavno 2, i to ženskog spola, a svi znamo da je kvalitetna kozmetika izrazito skupa. Sad ne znam da li su im kancelarije u iznajmljenom prostoru, ili su njihovo vlasništvo. A mislim da u kancelarijama imaju i klimu preko 5 kw, da se šminka nebi rastopila, a to bogme sve debelo košta.[lol]

e svaka ti dala

Budaletina s crknutim dabrom na glavi, uvijek u sačekuši!

borut70:

elektriku proizvede sami, zbog toga to nije trošak…ok? [cool]

oni zapravo financiraju elektranu iz koje troše struju po povlastenoj tarifi a razliku između stvarne cijene koštanja struje i ove povlaštene isplaćuju konzultantu druge firme kćeri koji je zapravo direktor trece firme koja kao sporedni biznis ima sminku koju trosi maja iz eiga prikazujući je kao trošak poslovanja… znam da je komplicirano ali nije ništa jednostavnije od pokušaja dubinskog snimanja eiga i njegovih djelatnosti
[thumbsup]

joj kak sam vam se sad nasmijo

sine i tata bi dubinski snimo
[wink]

Budaletina s crknutim dabrom na glavi, uvijek u sačekuši!

Evo izašlo izvješće za EIG….komentari?

Nažalost uspjeli su potrošiti svu dobit iz prvih 9 mjeseci u zadnjem kvartalu.
Definitivno je bolje nego prošle godine kada je cijena bila preko 100 kuna a mi smo sada na 68, ali pošto je tržište uglavnom u negativnom raspoloženju mogli bi još malo dole (iako nema nikakvog razloga za to), ali dobra stvar bi mogla biti ako nakon ovog mogli bi reći razočaravajućeg izvješća ( osim povećanja kratkotrajne financijske imovine)ne padnemo značajno dole znači da smo našli dno.

Zar niste primijetili da je ovo nekonsolidirano izvješće, pa tako ovdje niti nema dobiti iz društva konsolidacije. Pričekajmo konsolidirano za neke zaključke, među društvima konsolidacije je EIG Kft, mađarska firma koja upravilu izvodi sve projekte EIGovih energana. Vidim da još nije izvršena naplata onih potraživanja od 31.961.000 kn, sramota. Trebalo bi otići na skupštinu i pitati šta je s time, ako netko je već odlučio ići dajem mu punomoć.


Zar niste primijetili da je ovo nekonsolidirano izvješće, pa tako ovdje niti nema dobiti iz društva konsolidacije. Pričekajmo konsolidirano za neke zaključke, među društvima konsolidacije je EIG Kft, mađarska firma koja upravilu izvodi sve projekte EIGovih energana. Vidim da još nije izvršena naplata onih potraživanja od 31.961.000 kn, sramota. Trebalo bi otići na skupštinu i pitati šta je s time, ako netko je već odlučio ići na dajem mu punomoć.

Izašlo je i konsolidirano..[cry]

Konsolidirano je samo nije revidirano.

Ola la.

Najbolje ponude [ EIG-R-A ]
Kupnja Cijena
1 64,51
100 62,00
125 55,05
400 50,11

Cijena Prodaja
70,00 180
75,00 61
84,00 18
85,00 10
87,00 25

Mea parvitas.

a k/p je realno jednako loš kao i u zadnje vrijeme, ništa gori, ali ni bolji nažalost


Evo izašlo izvješće za EIG….komentari?

očekivao minus[lol]

sad jedan veliki plus u 1q. pa do kraja godine opet dole…

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Također odličan izvještaj. 7 puta manja gubit nego 2006 gubit. To se i očekivalo pa je dionica i narasla na 160 kn. A pala je kao i sve ostale, samo nije imala razloga da tako jako padne. Ove godine se nadam malo većoj dobiti i probijanje AT-a od 160 kn.[thumbsup]

Imamo gubitak jer očito im nje stalo nabrijavati i natezati izvještaj u plus!
Čini mi se da su se zdušno trudili ostati van medijskih naslova “EIG napokon u plusu”…

Međutim ostale stavke, likvidnost, zaduženost, ekomomičnost su sve u korist dobrih rezultata, samo što dobit izostaje…

Imate smanjene gubitka 83 % , rast prihoda 20 % i pad rashoda -15 %, izvješće je dobro, samo mi volimo šminku a njih to očito ne zanima da nas uvesele sa plusem!

Na pomolu je nova energetsko-industrijska revolucija....

Pogledajte Novčani tok, zadnjia dva kvartala je odletio sa računa i ima razliku od -98 % u odnosu na predhodno razdoblje!

Zna li netko kakve su troškove podmirivali osim smanjenja kratkoročne zaduženosti koja je ionako mala!?

Na pomolu je nova energetsko-industrijska revolucija....

New Report

Close