EIG (EIG d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska EIG (EIG d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kolege moje, nemojte se nadati dividendi kod EIGa. Molio bih Vas da mi napišete barem jedan razlog zbog čega bi lopovska ekipa okupljena oko Proficija i EIGa isplatila nešto nekom drugom?


Kolege moje, nemojte se nadati dividendi kod EIGa. Molio bih Vas da mi napišete barem jedan razlog zbog čega bi lopovska ekipa okupljena oko Proficija i EIGa isplatila nešto nekom drugom?

Isplatila ju je prije koju godinu!

Na pomolu je nova energetsko-industrijska revolucija....


Isplatila ju je prije koju godinu!

Evo kolega ja sam si sad dao truda i malo pogledao stare podatke.
Elka je isplatila dividendu u 2004. godini i ista je iznosila 8,80 kn. To je bila jedina dividenda isplaćena u razdoblju od 2000 –


Kolege moje, nemojte se nadati dividendi kod EIGa. Molio bih Vas da mi napišete barem jedan razlog zbog čega bi lopovska ekipa okupljena oko Proficija i EIGa isplatila nešto nekom drugom?

Iako je Proficio većinski vlasnik EIG-a, on ne donosi odluke, nego AIM d.o.o. koji ima 44,71 direktnog vlasništva nad Proficiom, a putem još jednog od skrbničkih računa vlasništvo AIM-a iznosi preko 50%, što im je dovoljno da upravljaju Proficiom, a time i EIG-om. Tako da oni odlučuju o dividendi, a i njima je u cilju da povuku malo keša iz EIG-a preko Proficia putem dividende.[shocked]
http://www.poslovni.hr/33229.aspx

Nitko nece ni po ovoj cijeni.

Najbolje ponude [ EIG-R-A ]
Kupnja Cijena
56 66,00
100 65,00
1 64,51
143 63,02
200 60,00
Cijena Prodaja
[color=blue]68,00 188 [/color]
71,45 106
75,00 101
84,00 18
85,00 10

Mea parvitas.

Netko se posvadio s mozgom. OK možda se htio čovjek obogatiti preko noći a kad vidi da to nejde prodao. Ja imam vremena čekati godinu dana i dočekati cijenu 300 kn.[thumbsup]


Netko se posvadio s mozgom. OK možda se htio čovjek obogatiti preko noći a kad vidi da to nejde prodao. Ja imam vremena čekati godinu dana i dočekati cijenu 300 kn.[thumbsup]

ljudi šta se dešava s ovom dionicom?
nije ni meni nikakva hića je se rješavam ali ovo mi je mučno gledat. jel se tu kakav stečaj sprema

Budaletina s crknutim dabrom na glavi, uvijek u sačekuši!

tenkista:

Netko se posvadio s mozgom. OK možda se htio čovjek obogatiti preko noći a kad vidi da to nejde prodao. Ja imam vremena čekati godinu dana i dočekati cijenu 300 kn.[thumbsup]

ljudi šta se dešava s ovom dionicom?
nije ni meni nikakva hića je se rješavam ali ovo mi je mučno gledat. jel se tu kakav stečaj sprema


Ma kakvi, sve je OK, nekome trebali novci a čestitke kupcu koji će za par mjeseci biti bogat čovjek. Evo, prodaja se maknula. Još ima 250 komada do 88 kn![thumbsup]

Kad se sjetim da sam je prodao po 15X,00 kn… Bem ti na šta je ovo spalo, stvarno kao da je pred bankrotom

Hell is Empty and all the Devils are Here


Kad se sjetim da sam je prodao po 15X,00 kn… Bem ti na šta je ovo spalo, stvarno kao da je pred bankrotom

Ja sam je kupio po 160 kn pa ne žalim a ti prodao po 150 pa žališ. Kupi ponovo dok je još jeftino. Pardon, neće ti biti kasno kupiti ni po 160 kn. Moraš malo i popušiti.[thumbsup]

ne znam jeste li primjetili, ali skrbnički Zabe već neko vrijeme po malo smanjuje poziciju, i to na ovim cijenama, svašta…


ne znam jeste li primjetili, ali skrbnički Zabe već neko vrijeme po malo smanjuje poziciju, i to na ovim cijenama, svašta…

Primijećeno! Samo sam se bojao pitati…[huh]

TheVeka:

tenkista:

Netko se posvadio s mozgom. OK možda se htio čovjek obogatiti preko noći a kad vidi da to nejde prodao. Ja imam vremena čekati godinu dana i dočekati cijenu 300 kn.[thumbsup]

ljudi šta se dešava s ovom dionicom?
nije ni meni nikakva hića je se rješavam ali ovo mi je mučno gledat. jel se tu kakav stečaj sprema

Ma kakvi, sve je OK, nekome trebali novci a čestitke kupcu koji će za par mjeseci biti bogat čovjek. Evo, prodaja se maknula. Još ima 250 komada do 88 kn![thumbsup]

na čemu temeljiš tako perspektivne prognoze?

Budaletina s crknutim dabrom na glavi, uvijek u sačekuši!

budd:

Kad se sjetim da sam je prodao po 15X,00 kn… Bem ti na šta je ovo spalo, stvarno kao da je pred bankrotom

Ja sam je kupio po 160 kn pa ne žalim a ti prodao po 150 pa žališ. Kupi ponovo dok je još jeftino. Pardon, neće ti biti kasno kupiti ni po 160 kn. Moraš malo i popušiti.[thumbsup]

Nisam tu popušio, čista nula. Srećom da sam prodao, jer bih ovo teško promatrao. Nažalost, nemam likvidnih sredstava tako da sam već dulje vrijeme isključivo pasivan player

Hell is Empty and all the Devils are Here

zvonac:

ne znam jeste li primjetili, ali skrbnički Zabe već neko vrijeme po malo smanjuje poziciju, i to na ovim cijenama, svašta…

Primijećeno! Samo sam se bojao pitati…[huh]

a možda oni znaju nešto više

Budaletina s crknutim dabrom na glavi, uvijek u sačekuši!

New Report

Close