EIG (EIG d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska EIG (EIG d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


blueman: ” zagrepcanin caymane, rekao mi najveci od njih -Bandic “kaj je bolan.” ” znam ja gramatiku blueman, ali kad je već odabrao taj nick, onda nek barem bude u duhu jezika gdje b postaje p ispred č. naravno da je zagrepčanin pravilno. u zadnje vrijeme primjetio sam da puno mladih ljudi piše zagrebčan, pa sam se šokirao i pitao ako to ne znaju napisati, koliko tek znaju o ostalome.

možda znaju prodati EIG po 106kn…[smiley1]

Što ovca ležeć' vidi daleko nije...

Iako mi stoji još 55kom na 106, ipak se nadam da će ovo krenuti gore i da moj nalog neće biti poklopljen(il nek krene nakon što ga netko poklopi)…
I ovako sam već pokupio EIG-a više nego sam mislio da budem,čini mi oko 17%portfelja..[smiley2]

Nikad više 2007-08 na ZSE:(


Iako mi stoji još 55kom na 106, ipak se nadam da će ovo krenuti gore i da moj nalog neće biti poklopljen(il nek krene nakon što ga netko poklopi)… I ovako sam već pokupio EIG-a više nego sam mislio da budem,čini mi oko 17%portfelja..[smiley2]

Moj nalog je još malo niže (mrvicu) pa se nadam da će i tebe i mene netko poklopiti sutra. [smiley2]

La vita e bella!

Ja lupam po asku u 10 sati, da smanjim prosjek, kupio sam po 160 kn.

momci…nema nam druge nego dignut neki kredit i u dokup…
ja sam ušao po 135…sad mi je idealno da snizim prosjek…ak neću sad,onda neću nikad…

jedno laičko pitanje: jel ova vijest o početku gradnje vjetroelektranske mreže na HTV na teletekstu 205 znači nešto za EIG?


jedno laičko pitanje: jel ova vijest o početku gradnje vjetroelektranske mreže na HTV na teletekstu 205 znači nešto za EIG?

Gotovo sigurno ništa

Kako boli kad dionica pada onda ljudi rješavaju gramatiku i pravopis samo ne stanje svoje dionice na burzi.

Neznam može li se nać poveznica , ako si mislija na ovo:

pa dobro jel vi znate da se EIG bavi ovakvim stvarim http://www.eig.hr/projekti.htm


jedno laičko pitanje: jel ova vijest o početku gradnje vjetroelektranske mreže na HTV na teletekstu 205 znači nešto za EIG?

kolko ja znam ne…dosad se nigdje uz EIG nisu spominjale vjetroelektrane nego samo plinske turbine…

http://208.109.28.148/finrep/EIG-fin2007-3Q.xls

evo konolidirano, točno kao što su naveli u konsolidiranom od Proficija, ako ništa drugo čudesno su nezaduženi…


http://208.109.28.148/finrep/EIG-fin2007-3Q.xls evo konolidirano, točno kao što su naveli u konsolidiranom od Proficija, ako ništa drugo čudesno su nezaduženi…

Nezaduženi smo al svejedno uspjeli 4,5 milja gubitka u 3 mjeseca napraviti. Nevjerojatno. Al svejedno, cijena od 106 kn za dionicu koja ima uglavnom financijsku imovinu a book joj je 170 kn je presmiješno. To je kao da imaoci udjela u fondu AC Rusija prodaju udjele u pola cijene.

Ovo je definitivno najveca muljaza od dionice u kojoj sam ikad bio.

Tko zna što oni rade i cime se bave?!

Pogledajte ima kapital, broj zaposlenih i ove gubitke. Presmjesno[smiley1].

Ne laje pas zbog sela.

To je holding drustvo i kao takvo posluju. Broj zaposlenih (1 osoba) je tu minoran podatak.
EIG ima svoju Upravu i Nadzorni odbor koji normalno rade, a to sto su zaposleni u drugim firmama a ne formalno i u EIGu ne nosi negativan predznak. Investiraju uglavnom u Madjarskoj koristeci svoje kooperante za izvedbu projekata.

New Report

Close