DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Može K/P

KUPUJMO I PROIZVODIMO HRVATSKO


Nije to ništa strašno samo je dokaz da se mi dioničari Dalekovoda još nismo potpuno očistili od drhtavih ručica ili kako većmožemo nazvati one koji sad prodaju u bescijenje. Na svu sreću njih je sve manje i manje , i bolje je da iščeznu sad nego poslije(biti će smetnja kad se brojke zazelene).
Sada bi 4-5 mil KN prosto pomelo ask i vratilo Dalekovod daleko iznad 400 KN , to bi zančilo za sada samo jedan dobar dan i we are back.
Koristim također priliku da i ja pozovem trezor da ubaci što siće na ask i vrati ovotjedni pad – pa idući tjedan nanovo.

Neki ljudi nikako da shvate… da će uvijek biti prodavača… samo treba postaviti par velikih naloga na prodaju…
Kad je bila cijena 1500 neki su govorili… strpite se samo malo da se rješimo drhtavih ručica… a pogledaj nas sad…

kupnja

43 358,05
24 356
68 352
35 351,54
40 351,53
10 351,01
565 351
100 351,09
154 350,05
2 350,02

prodaja
8 366,99
108 367
30 367,30
30 367,50
10 367,98
30 368
5 368,99
50 369,99
80 371,99
50 372

kad neće trezor moram ja…

Koliki je ath Dalekovoda?

IMT?

explorer

1950 [shocked] zvući nevjerojatno ali istinito ali dobro da je sto viši

pepe7

35 353,12
20 353,11
36 353,1
15 353,01
21 353
50 352,21
68 352,13
68 352
40 351,53
10 351,01

355 17
357,98 42
357,99 50
358 8
367 58
367,98 10
368 30
369,99 50
372 50
373 90

počelo čišćenje po asku…….ajmo


explorer

1950 [shocked] zvući nevjerojatno ali istinito ali dobro da je sto viši


znači da je trenutno od ath otresla 81%,a tko je sad kupi,i uspije je prodati po 1900,zaradit će cca 430%..ne vjerujem da će ikad više ići ispod 300,00,ali nikad ne reci nikad,tu je čekam da je dokupim,u slučaju da padne…meni isto tako nije jasno zašto netko potencira pad ove dionice,kad je već tržište i dionica prekupljena,na -81% od ath netko pritišće cijenu prema dole,neću griješiti dušu,ali mislim da to netko taktički,namjerno radi,sve dok ne naleti na kupnju,koja je jača od njega samoga,doduše on sa sobom povlači i manje naloge,ali ih je na ovim razinama sve manje i manje,tko je preživio glavni pad,ne prodaje više dionice sa minusom….ali kad je pritisak konstantan,psihologija ipak odradi svoje..zato ne treba non-stop gledati u ekran,jer tako se najviše griješi..ako si siguran da si dionicu kupio jeftino–ne mrdaj dok ne zaradiš dobar profit..

da stoji……..interesantno je da ova dionica ili je jača u padanju ali je jaka i u rastu………uvijek je u velikom + ili velikom minusu……..
zašto se ova dionica toliko siluje……..ili je riječ o daytrederima ili?????

Ja i dalje smatram da će se DLKV ove godine naći u financijskim problemima.
Vjerojatno nisam jedini koji to misli ako je suditi po grafovima.
Evo i usporedba recimo sa KOEI, firmom slične tržišne kapitalizacije ali bolje perspektive kao i fundamenata.

Možda netko ovu dionicu i digne na više razine ali to neće biti opravdan rast nego igre naših fondova. Ali mislim da oni trenutno imaju druge stvari na pameti.


Ja i dalje smatram da će se DLKV ove godine naći u financijskim problemima.
Vjerojatno nisam jedini koji to misli ako je suditi po grafovima.
Evo i usporedba recimo sa KOEI, firmom slične tržišne kapitalizacije ali bolje perspektive kao i fundamenata.

Možda netko ovu dionicu i digne na više razine ali to neće biti opravdan rast nego igre naših fondova. Ali mislim da oni trenutno imaju druge stvari na pameti.

pa ovo je za umrijet od smijeha [lol] [lol] [lol]

ko je kod koga isao u skolu, ti kod Brauna ili on kod tebe? [proud]

pod 1.) firma stoji nikad bolje, ako bas zelis znati, jer su vecinom u poslovima za vladama, koje ce ulaganjima u infrastrukturu pokusati razbuditi privredu.dakle sto se tice poslova nema zime.kod nas mu steka naplata od vlade i HEPa, ali imaju oni i drugih klijenata, koji placaju na vrijeme.
a sumnjam da DLKV ne moze kod bilo koje banke dobiti kretkorocni kredit za poboljsanje likvidnosti.
ti smatras da KOEI ima bolju perspektivu, ja da ima DLKV, pa?
o argumentima, cemo drugi put, jel?

pod 2.)cijena dionice ne bi bila tako nisko da nije imala velikog prodavača, koji je pošto-poto htio van, naravno da su se svi spustili sto nize.nadam se da znas o kome pricamo.bilo koja druga dionica, dobra ili losa bi isto ovako prosla da joj se u ovo doba pojavi tako jaka prodaja.uopce smijesno mi je da ti je palo napamet uopce uzeti usporedbu grafova na nasoj burzici i onda izvoditi fundamentalne zakljucke.

ili daj mi objasni na koliko kn bi po tebi bila npr. INDG da nema obveze javne ponude?a dokapitalizirana je prije pola godine po 1000kn. siguran sam da bi bila ispod 400kn.
jel to nesto govori o intrizicnoj vrijednosti firme?
mislim da ne, jer u ovakva vremena kad kupnje nema, cijenu na burzi odredjuje iskljucivo struktura dionicara.pogledaj kako se drze ISTT i HUPZ, pa mi reci mislis li da su fundamentalno bolji potkovaniji, od gro firmi na ZSE koje su izgubile ogromne postotke svog Mcapa?

pod3.) “Ja i dalje smatram da će se DLKV ove godine naći u financijskim problemima.
Vjerojatno nisam jedini koji to misli ako je suditi po grafovima. "
"Možda netko ovu dionicu i digne na više razine ali to neće biti opravdan rast nego igre naših fondova”

dakle iz grafova si zakljucio da firma ne valja, jer netko prodaje dionicu, e, a sad, ako tu istu dionicu netko pocne kupovat, pa cijena skoci,sto bi po tvojoj logici znacilo da firma nece imati problema, e onda je to nije opravdan rast, nego manipulacija???
ako raste, onda je manipulacija, a ako pada, onda je sve OK???
[shocked]

Svaka čast majstore!!!

Legenda si!! [thumbsup]

[lol] [lol] [lol]

PS-nemam Dlkv, imao sam ga X puta, to mi je prva dionica koju sam kupio na burzi i vratit cu se opet, prije ili poslije!

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

New Report

Close