DKVS (Đakovština d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DKVS (Đakovština d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Ovima što okrivljuju lopinu za svoje gubitke preporučam ulaganje u dioničke investicijske fondove, a ne samostalno ulaganje na burzi.
Da su ti isti zaradili, i da je lopina pogodio sa ovom kockom, sumnjam da bi se itko sjetio reći čak i hvala, a kamoli nešto drugo.

lp

ne samo u fondove pa tamo su prave lopine
[/quote]

Veća je sigurnost i transparentnost, tamo profesionalci, kakvi jesu da jesu, upravljaju imovinom.
Tamo im se ne bi mogao dogoditi ovakav gubitak, u vremenu dok je tržište u stand by – laganom rastu..

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

KUPNJE (159.368) – DKVS-R-A PRODAJE (24.956) – DKVS-R-A

eto baron bi sada rekao ovo je must have dionica!
pogledajte samo kupnja je 6-7 puta jaća od prodaje…

barone kaj veliš el to strong buy?
a HT strong sell jer je obranuto??? [tongue]

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Tu sam već nebrojeno puta vidio isti obrazac ponašanja. Dođe nekolicina pametnih/informiranih/objektivnih forumaša i iznese svoje mišljenje o tome kako će se stvari odvijati (stečaj/bankrot). Onda se pojavi hrpa, ja stvarno ne znam kako bi ih nazvao, recimo nerealnih investitora koji počnu drvljem i kamenjem se nabacivati na argumentirane analize objektivnih forumaša uz neizostavnu: "to vi drukate zbog jeftinog dokupa" ili "kada ode cijena preko xy onda ćete i vi kupovati"
Zatim se pojavi par nadobudnih nerealnih investitora koji počnu pisati plahte s bajkama o budućnosti firme, koje se mogu okarakterizirati kao "kako mali ivica vidi svijet".

I na kraju kada se zlo napokon desi, neki neralni investitori pogase svoje profile, drugi kažu više sreće drugi put i tak.

Glas razuma na ovom forumu je na žalost jako tih.


KUPNJE (159.368) – DKVS-R-A PRODAJE (24.956) – DKVS-R-A

eto baron bi sada rekao ovo je must have dionica!
pogledajte samo kupnja je 6-7 puta jaća od prodaje…

barone kaj veliš el to strong buy?
a HT strong sell jer je obranuto??? [tongue]


rugali se li vi ili ne, netko ovo kupuje, a kupovao je i na 8 i nešto sitno kuna…očekuje očito odbijanac da se iskrca, nikada dionica ne pada potuno okomitom linijom….

fundamentalist

Od toga 40 000 kom na kupnji po 2 lipe i 9 000 kom po 1 lipu!

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

Ovima što govore da su izvješća falsificirana, pa gospodo draga zar ste vi očekivali nešto drugo od onih koji su zamračili hiljade tona žita, dajte nemojte biti smiješni.


Tu sam već nebrojeno puta vidio isti obrazac ponašanja. Dođe nekolicina pametnih/informiranih/objektivnih forumaša i iznese svoje mišljenje o tome kako će se stvari odvijati (stečaj/bankrot). Onda se pojavi hrpa, ja stvarno ne znam kako bi ih nazvao, recimo nerealnih investitora koji počnu drvljem i kamenjem se nabacivati na argumentirane analize objektivnih forumaša uz neizostavnu: "to vi drukate zbog jeftinog dokupa" ili "kada ode cijena preko xy onda ćete i vi kupovati"
Zatim se pojavi par nadobudnih nerealnih investitora koji počnu pisati plahte s bajkama o budućnosti firme, koje se mogu okarakterizirati kao "kako mali ivica vidi svijet".

I na kraju kada se zlo napokon desi, neki neralni investitori pogase svoje profile, drugi kažu više sreće drugi put i tak.

Glas razuma na ovom forumu je na žalost jako tih.

[thumbsup] Svaka cast na realno sagledanoj problematici.Uvjek je bilo a nazalost i biti ce DOBRA i ZLA kako u zivotu tako i ovdje na forumu.

Ne nasjedajte na nerealno iznesene LAZI i neka vam DKVS bude za primjer.



KUPNJE (159.368) – DKVS-R-A PRODAJE (24.956) – DKVS-R-A

eto baron bi sada rekao ovo je must have dionica!
pogledajte samo kupnja je 6-7 puta jaća od prodaje…

barone kaj veliš el to strong buy?
a HT strong sell jer je obranuto??? [tongue]


rugali se li vi ili ne, netko ovo kupuje, a kupovao je i na 8 i nešto sitno kuna…očekuje očito odbijanac da se iskrca, nikada dionica ne pada potuno okomitom linijom….
[/quote]
Ne padne na ovako bjednoj burzi,pogledaj malo na razvijenom marketu,imaš x primjera.

obožavam strvine-posebno ovce


Tko nije prodao najbolje mu je da ni ne prodaje. Tako još uvijek postoji nada, a ponekad treba i "umrijeti muški".

To si pričao i jučer dok je DKVS bio na 13 kn…sad je na 9 …najbolje čekati da dođe na 1 kn, jel tako? [lol]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

Vlasnik/nositelj računa Stanje [%] Vrsta računa Mjesto
1. MINISTARSTVO FINANCIJA 128.226 12,17 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
2. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./SZIF D.D. 120.147 11,40 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
3. HZZO 82.027 7,79 Zast. račun ZAGREB, HRVATSKA
4. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 63.423 6,02 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
5. HZMO 50.289 4,77 Zast. račun ZAGREB, HRVATSKA
6. ĐAKOVŠTINA – NOVI ESOP D.O.O. 35.582 3,38 Osnovni račun ĐAKOVO, HRVATSKA
7. BAKIĆ NENAD 12.095 1,15 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
8. MATIĆ MIJO 9.546 0,91 Osnovni račun ĐAKOVO, HRVATSKA
9. GRBAVAC ZVONKO 7.930 0,75 Osnovni račun ĐAKOVO, HRVATSKA
10. PLAVČIĆ TOMISLAV 7.930 0,75 Osnovni račun ĐAKOVO, HRVATSKA
Ukupno: 49,09

Baš me zanima ovaj GURU na broju 7 , jeli ostao zarobljen ili je otperjao s velikim gubitkom ?

obožavam strvine-posebno ovce

[shocked] [shocked] mislio sam danas špekulativno uletiti, ali hvala Bogu da nisam, kolege forumaši bježite sutra dok još ima nekakve kupnje jer kad se imovina rasproda stečaj je dovršen i ide gašenje DKVS d.d. i delistiranje sa ZSE [shocked]
[/quote]

Ma gledaj ti ovu pizdariju od texta … danas je bilo 8000 dionica prodano… nešti 100 000 kuna prometa [shocked]… a na dan kada je cijena pala na 8.5 kuna protrgovano je 4500 dionica, o čemu vi pričate, zasto onda fondovi nisu prodavali,zasto veliki dioničari drže svoje dionice sve ove dane ? Saberite se i ne pričajte pizdarije , pa nece vlada dopustit gašenje te firme ni u ludilu.
[/quote]

Zašto bi prodavali!! Ti si očigledno naivac. Kolega dionice se jednosavno povuku sa burze i PA,PA!!!
Ode Đakovština, promjeni ime i dalje POSLUJE!!! Primjer 1: Zdenka i dalje posluje i proizvodi a pitaj dioničare kako su prošli 0 KN. Primjer 2 Pipunić je već bio preuzeo tako tvrtku U OSIJEKU na tu foru!!
Tako kako okreneš za dionicu ćemo dobiti 0 kN. Tkoje prodao prodao. Mislim žao mi je zbog tolikg giganta koji stvarno ima tržište.Prvo se zapitaj zašto neće sanirati država a sanira brodogradilišta koja su u duku i po 3 MILIJARDE!!!!! pa stalno tako!!!! Sad sam stvarno razočaran jer ovu dionicu pratim preko 2 godine…. Dobro je netko napisao KRIMINALLLLLLLLLLLLL!!!!!!!

Dobar, Loš, Zao


[shocked] [shocked] mislio sam danas špekulativno uletiti, ali hvala Bogu da nisam, kolege forumaši bježite sutra dok još ima nekakve kupnje jer kad se imovina rasproda stečaj je dovršen i ide gašenje DKVS d.d. i delistiranje sa ZSE [shocked]
[/quote]

Ma gledaj ti ovu pizdariju od texta … danas je bilo 8000 dionica prodano… nešti 100 000 kuna prometa [shocked]… a na dan kada je cijena pala na 8.5 kuna protrgovano je 4500 dionica, o čemu vi pričate, zasto onda fondovi nisu prodavali,zasto veliki dioničari drže svoje dionice sve ove dane ? Saberite se i ne pričajte pizdarije , pa nece vlada dopustit gašenje te firme ni u ludilu.
[/quote]

Zašto bi prodavali!! Ti si očigledno naivac. Kolega dionice se jednosavno povuku sa burze i PA,PA!!!
Ode Đakovština, promjeni ime i dalje POSLUJE!!! Primjer 1: Zdenka i dalje posluje i proizvodi a pitaj dioničare kako su prošli 0 KN. Primjer 2 Pipunić je već bio preuzeo tako tvrtku U OSIJEKU na tu foru!!
Tako kako okreneš za dionicu ćemo dobiti 0 kN. Tkoje prodao prodao. Mislim žao mi je zbog tolikg giganta koji stvarno ima tržište.Prvo se zapitaj zašto neće sanirati država a sanira brodogradilišta koja su u duku i po 3 MILIJARDE!!!!! pa stalno tako!!!! Sad sam stvarno razočaran jer ovu dionicu pratim preko 2 godine…. Dobro je netko napisao KRIMINALLLLLLLLLLLLL!!!!!!!
[/quote]
neće neće propast sigurno!
todi ovo treba jakoooooooooooooooooooo!!!
ali hebiga nisam takav kockar!

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Todiju nije zanimljivo!!!!! Ima Belje i PIKV jedino šta mu može biti zanimljivo u ovj Županiji je IPKO- jer Su oni vlasici ULJARE ČEPIN a oni proizvode ulje i pune za ZVIJEZDU Isto tako IPKO ima zemlje da ni sami neznaju još šta im pripada… Samo je pitanje vremena….

Dobar, Loš, Zao

BLOKADA TRENUTNO STANJE
Kupnja Cijena
750 8,03
1000 2,10
100 2,00
500 0,10
9000 0,01
Cijena Prodaja
8,99 31
9,00 619
9,90 150
12,00 110
12,55 150
12,70 80
12,99 500
13,00 1500
13,37 423
13,40 377

Dobar, Loš, Zao


Vlasnik/nositelj računa Stanje [%] Vrsta računa Mjesto
1. MINISTARSTVO FINANCIJA 128.226 12,17 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
2. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./SZIF D.D. 120.147 11,40 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
3. HZZO 82.027 7,79 Zast. račun ZAGREB, HRVATSKA
4. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 63.423 6,02 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
5. HZMO 50.289 4,77 Zast. račun ZAGREB, HRVATSKA
6. ĐAKOVŠTINA – NOVI ESOP D.O.O. 35.582 3,38 Osnovni račun ĐAKOVO, HRVATSKA
7. BAKIĆ NENAD 12.095 1,15 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
8. MATIĆ MIJO 9.546 0,91 Osnovni račun ĐAKOVO, HRVATSKA
9. GRBAVAC ZVONKO 7.930 0,75 Osnovni račun ĐAKOVO, HRVATSKA
10. PLAVČIĆ TOMISLAV 7.930 0,75 Osnovni račun ĐAKOVO, HRVATSKA
Ukupno: 49,09

Baš me zanima ovaj GURU na broju 7 , jeli ostao zarobljen ili je otperjao s velikim gubitkom ?

Fascinantno je da je ovaj na br. 8 ostao unutra , a on je upravljao ovom tvrtkom,možda je to mnoge navelo da ulažu jer je on insajder. Sada je u zatvoru i dionice su zadnja briga, trebalo bi ga tužiti pa neka bude pouka ostalima.

obožavam strvine-posebno ovce

New Report

Close