DKVS (Đakovština d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DKVS (Đakovština d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ovi trejderi na đakovštini me jako podsjećaju na klince iz moje ulice kad se igraju rata, pa jedni po drugima tuku drvenim puškama i drvenim pištoljima uz povike trrrrrrrrrrrrrr…
a vi trejderi šta još ne vičete trrrrrrrrrrrrrrrr?…kad to krene na 8 budete vi vikali jooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooj !!!!! [lol]

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].


ovi trejderi na đakovštini me jako podsjećaju na klince iz moje ulice kad se igraju rata, pa jedni po drugima tuku drvenim puškama i drvenim pištoljima uz povike trrrrrrrrrrrrrr…
a vi trejderi šta još ne vičete trrrrrrrrrrrrrrrr?…kad to krene na 8 budete vi vikali jooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooj !!!!! [lol]

Kada odlučite rušiti na 8 javite.Dati ćemo vam po 9.Nema problema.I kako bi za to trebalo barem
dvadeset trideset tisuća dionica vi očito pripadate grupi jer imate više računa sa manje od
8.000 kom.


ovi trejderi na đakovštini me jako podsjećaju na klince iz moje ulice kad se igraju rata, pa jedni po drugima tuku drvenim puškama i drvenim pištoljima uz povike trrrrrrrrrrrrrr…
a vi trejderi šta još ne vičete trrrrrrrrrrrrrrrr?…kad to krene na 8 budete vi vikali jooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooj !!!!! [lol]

Varate se.Ovdje se radi o bojevoj municiji.Ovo nisu virtualne igre.Ali da je stresno, jeste.Sve ove
oscilacije je teško trpiti.Vidim da i vi aktivno sudjelujete.valjda ne samo kao promatrač.

pofuk, takvu nesreću si moga doživjeti samo na IGH – da s obe strane budeš u minusu [shocked]

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

ja u svoj ulici pazim da djeca slučajno ne donesu od ćaće kakvu pravu pucu, a vašim roditeljima bi bilo dobro da malo bolje pripaze koliki vam je džeparac, da ih ne odvedete u bankrot

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].


…kad to krene na 8 budete vi vikali jooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooj !!!!! [lol]

Jel’to na osnovu neke tehničke analize ili ti to onako sanjariš?

Podsjećaš me na onog "stručnjaka" spliću koji je svojedobno, dok je cijena bila 8.5kn, zazivao pad na 4kn, nakon čega je otišlo na 30. Sad ga više ovdje nema (tko zna zašto? [lol] ), nego pametuje na drugim dionicama. Mislim da ga od te procjene (što je blagi izraz za propuštenih 150% zarade) još boli glava. Pazi da nebi i tebe.

On topic: ovdje niko ne zna kako će završiti stečaj, što znači da je mogući raspon cijene od 1 do >50 kn. Pa ko voli, nek izvoli.

Ma samo da nam je znati što SLPF namjerava sa svojih 120.000 komada, ovako samo nagađamo i zbog te neizvjesnosti se nitko ne usudi potegnuti iznad 18 kn jer se svi boje da se SLPF ne iskrca na 10 kn

moje pisanje nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica, nego osobni stav i razmišljanje


Ma samo da nam je znati što SLPF namjerava sa svojih 120.000 komada, ovako samo nagađamo i zbog te neizvjesnosti se nitko ne usudi potegnuti iznad 18 kn jer se svi boje da se SLPF ne iskrca na 10 kn


i oni čekaju ishod jer se nešto valja iza brda pa su zakoćili prodaju

tok će prvi popustit kupnja ili prodaja tko ima bolje živce jel idemo gore ili dole



Ma samo da nam je znati što SLPF namjerava sa svojih 120.000 komada, ovako samo nagađamo i zbog te neizvjesnosti se nitko ne usudi potegnuti iznad 18 kn jer se svi boje da se SLPF ne iskrca na 10 kn


i oni čekaju ishod jer se nešto valja iza brda pa su zakoćili prodaju
[/quote]

ne čekaju ishod,nego kupce . Zašto rasipati,kad ima naivaca…a vremena na pretek .

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

po kolko je slpf ulazio
kako ce oni to objasniti na skupstini da daju djabe
bojim se da bi jarun mogao imati jos gostiju

Postanite Eu-robovi

Nikad nije kod ulaganja bitan ulaz. UVIJEK je bitan izlaz .

Ako prijeti gubitak svega,onda je ovo sasvim dobra odluka. AKO !

Ako ne,onda će objasniti da je u svijetlu trenutne situacije,ovo dobra odluka…itd…Zato je ovo siva zona zakona,legalno se može pretakati imovina i lova bez kaznene odgovornosti . I onaj članak danas za one likove u Zadru,jedinstveni je primjer sudske gluposti,trošenja love iz proračuna,a optužnicu može pobiti i moj sin koji je gledao zakon u LA….

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

utop 10 dioničara nema promjena slavonac je prestao prodavat nije ni Bakić svoje prodavao

to nije u redu
ekipa koja druka na dole na to se naložila
nazvat ću slavonce da im javim da to počnu prodavati
ovo nema smisla treba rušiti da ta ekipa dodje na svoje

Postanite Eu-robovi

ekipa koja druka na dolje ne misli to kupovati ni po jednu kunu, kaj se to još ne vidi?….kad to shvatite uhvati će vas takva panika da će te vi sami cijeni urušiti do ispod 8 kuna [bye]

prejak sam i moralno i intelektualno i verbalno i financijski da bi ikada imao potrebu igrati nepošteno - zimzelen

New Report

Close