DKVS (Đakovština d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DKVS (Đakovština d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Danas kruh i brašno nisu baš u fokusu [undecid].Da kupim il da prodam-pitanje je sad?

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!


Danas kruh i brašno nisu baš u fokusu [undecid].Da kupim il da prodam-pitanje je sad?

Samo ti kupuj, SZIF ima još 120.000 komada za tebe, pa samo reci koliko ti treba [lol]

joj kad vam szif uvali svoje dkvs dionice nećet ih se do kraja svog života riješiti [wink]

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].


Danas kruh i brašno nisu baš u fokusu [undecid].Da kupim il da prodam-pitanje je sad?

Pa nije valjda da su i tebe uspjeli nagovoriti da kupiš nešto što je već u stečaju?
Svojedobno si mi objašnjavao kako VART ništa ne valja jer je Mura otišla u stečaj i onda te nekakvi polupismeni špekulanti nagovore da kupiš nešto što već je u stečaju i čemu je sudbina poznata.



Danas kruh i brašno nisu baš u fokusu [undecid].Da kupim il da prodam-pitanje je sad?

Pa nije valjda da su i tebe uspjeli nagovoriti da kupiš nešto što je već u stečaju?
Svojedobno si mi objašnjavao kako VART ništa ne valja jer je Mura otišla u stečaj i onda te nekakvi polupismeni špekulanti nagovore da kupiš nešto što već je u stečaju i čemu je sudbina poznata.

[/quote]

Ne zarađuje se na burzi na bazi logike i zdrave pameti.Burza je puna iznenađenja [proud].Treba biti hrabar kad su drugi plašljivi…..uvjek kontra krda

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Svaka čast golubov ,Analitičari KAŽU,kod Đakovštine može samo doči do transformacije tj može biti Fond,
Radnici kažu umanjuje se vrijednost,vjerujte dolazi neko ali znam ko jako jako osiječam to

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode


joj kad vam szif uvali svoje dkvs dionice nećet ih se do kraja svog života riješiti [wink]

Hoćemo takvima kao što ste vi ali preko 100 kn.I to će biti dobra kupnja.Naravno ako priča završi sa hapyendom.Naš rizik
na gubitak sa šansama na multipliciranje dobiti.






svi čete brzo i izači iz đakovštine jel je više nema, kupovanje firmi na hrvatski način

Vi očito ne znate osnovna pravila ili nerazumno pišete.Ne može se izaći iz nećega ćega nema.
DKVS d.d.u stečaju kotira na burzi i kotirati će još barem godinu dana i kada sve bude jasno
oni koji budu u njoj će možda biti magarci,a postoji mogućnost da oni koji su njima prodali
po ovakvim cijenama saznaju da su još veći magarci.I to svakom od nas koji smo unutra treba
biti jasno.A vama koji ovo promatrate sa strane još jasnije jer sve možete promatrati hladne glave.
O kako ste dosadni.Uvijek moram iznova ponavljati iste stvari.
Molio bi da mi oproste oni kojima dosađujem.
[/quote]

Svaka cast lopina najjaci si . I ja mislim da ce se Đakovstina na duže staze isplatiti .
[/quote]
Hvala James.Ovo "najjaći" stvara ponos,ali i obavezuje da se korektno i objektivno odnosimo prema
suputnicima.Malo dugoročnije tj,u slijedeću godinu dana ćemo ostvariti visoki profit od vjerovatno
od 400 do 500 %,ali postoji i onaj drugi kraj batine.I toga treba biti svjestan i ne izlagati se u DKVS
i sličnim investicijama više od 30% portfelja.Bolje bi bilo tih tridesetak posto,nikako više po teoriji,
ulagati u barem dvije različite branše ,dakle u minimalno dvije firme.
Preporučao bih da vodite računa da je niz d.d./vidi izvješće VDKT/u velikim dugovima,sa velikim
dospjelim obvezama,lošoj likvidnosti i da ne kupujete što je pala 10,20 ili 50%.Čekajte da padne
deset ili dvadest puta jer eventualna blokada ili pokretanje stečaja takvih može dioničare dovesti u lošiju situaciju nego što je DKVS.
Ovo su teška vremena,ali bez krize i nema izvrsnih prilika za zaradu.Čuvati novac je sigurnost,ali i
izgubljena šansa na zaradu.Imajmo mjeru.Ne igrati na jednu kartu,ali igrati.
[/quote]


@Lopina

kolega vi se očito šalite-30%- ovdje ste malo otišli u bajke-???
[/quote]
Napisao sam 30% ukupnog portfelja u DKVS i slične investicije,a ne 30% u DKVS.
Ali postavlja se pitanje koje su to investicije:
Evo nekoliko:MGMA,OPTE,Hgspot,VDKT,HDEL,INGR,IGH i sve ostale koje imaju problema sa likvidnošću.Možete dopuniti listu.Čak sam preporučio da ovih 30% obavezno bude u dvije branše.



joj kad vam szif uvali svoje dkvs dionice nećet ih se do kraja svog života riješiti [wink]

Hoćemo takvima kao što ste vi ali preko 100 kn.I to će biti dobra kupnja.Naravno ako priča završi sa hapyendom.Naš rizik
na gubitak sa šansama na multipliciranje dobiti.

……izvinte sto se mesam ali kaj se tice hapyenda,,,ja sam danas bio na masazi jer me kicma bolila i mislio sam da ce se zavrsiti sa hapyendom ali me maserka zasamarala kad sam joj to skruseno predlozio svojim pogledom
pofuk




Slavonac počeo prodavati. Ne bu dobro.

Ne može gore ako je ozbiljno.Da li nas je i danas ubio Slavonac……
[/quote]

gotovo sigurno da je i jučer SZIF d.d. prodavao, pred kraj je bila velika transakcija po kupnji sa 6000 komada, a sumnjam da drugi imaju tolike količine.
Kolege drage, bojim se da ko je jamio – jamio je.
sad će SZIF rasprodajom DKVS zatući na samo dno. Vjerojatno su očekivali neke bolje vijesti , ali kad su vidjeli da nema od toga ništa, počeli su i oni prodavati. Svi veliki bježe van i kite kao jelke male igrače koji se nisu sklonili na vrijeme , ovo će gadno i jadno završiti [cry]
[/quote]
Kolega Samsarov kao što vidite niste bili u pravu.Slavonac nas nije kitio.Slavonac je bacio petardu
i zaplašio male ulagaće.S kojim ciljem.Taj dan je okrenuto 17.000 dionica što čini više od
četvrtine ovih likvidnih koje su nam podarili ZABA i FIMA.Slavonac je i dalje pasivan,ali psihološki
efekt je postignut.Slavonac i opozicija su uspjeli zaplašiti male investitore ,koji su bježali u petak
i ponedjeljak.Danas navećer ćemo znati da li je Slavonac sudjelovao u prometu u ponedjeljak
kada je okrenuto još jedamput preko 25% likvidnih dionica.Nevjerovatan talent za trgovanje iz
šupljeg u prazno.
Međutim,dionica je sve manje jer su zadnje cijene uglavnom nepovoljne za izlaz jer je većina
ušla neto skuplje.I pritisak na prodaju rade dejtrejderi koji su ulazili zadnjih dana malo skuplje.
Ukoliko se ne pojavi metla po BIDu i dalje ćemo lagano kliziti prema dolje.Dajtrejderi će se nabildavati na prodaji.Ako uđeš teško izlaziš.
Samo nove vjesti ili inseiderske informacije nas mogu trgnuti ,da bi znaćajno povečali promet.
Bilo u rastu ili padu.

Zalosno sto sam usao u ovu dionicu po 20 naku
🙁

…nije još tako žalosno, al će biti kad je SZIF opet stjera na 8 kunaI

prejak sam i moralno i intelektualno i verbalno i financijski da bi ikada imao potrebu igrati nepošteno - zimzelen


…nije još tako žalosno, al će biti kad je SZIF opet stjera na 8 kunaI

Nemojte podcijenjivati špekulativni kapital.Kada Slavonac dođe na 50.000 kom,a to bi se uz ovakav tempo prodaje trebalo dogoditi u šest sedmica možemo reći da je gotovo.Tada špekulanti žestoko ulaze i velike igre počimlju.Za sada Slavonac nije
izlazio ispod 17,50,a u petak je bilo u jednom trenutku na kupnji oko 9.000 kom iznad 15 i slavonac
nije puknuo po bidu.
Nadalje .da li slavonac ozbiljno izlazi.Ovako izlaze samo debili.Ne mogu shvatiti da se trude izaći što
jeftinije,jer oni su ipak d.d.i oštečeni su većinski Slovenci.Sve mi je to sumnjivo.Ivana 7 kaže da su debili.Za sada i meni tako izgledaju,ali moje je pravo da sumnjam da je to izlaz lažnjak.

velika igra za velike igrače vam je na janafu, a ođe vam je velika igra za male koji su umislili da su veliki po sisitemu kak veli miš, a miš veli: "kad ja i slon idemo prek mosta most se tak trese samo što se ne uruši"
hajd, čekajte vi SZIF da vas učini još većim, pa makar vas usput i osiromašio [wink]

prejak sam i moralno i intelektualno i verbalno i financijski da bi ikada imao potrebu igrati nepošteno - zimzelen


velika igra za velike igrače vam je na janafu, a ođe vam je velika igra za male koji su umislili da su veliki po sisitemu kak veli miš, a miš veli: "kad ja i slon idemo prek mosta most se tak trese samo što se ne uruši"
hajd, čekajte vi SZIF da vas učini još većim, pa makar vas usput i osiromašio [wink]

Svih 120.000 dionica je maksimalno 1.800.000kn /po 15 ili manje/i zaista nema mjesta za velike špekulante.
Ali za nas pedesetak malih ima.Bitan je koeficijent potencijalne zarade,ali i ona druga strana medalje
veliki gubitakj.Sve ili ništa je pravilo u ovoj dionici.Ali sa izlaskom
Slavonca će se promet pojačati i dionica neće samo padati kao sada nego i disati .I tu se može
lijepo zarađivati,ali da bi mogao zaraditi moraš kupiti dionicu.Kada.Čekati 8 ili po 15 ili možda više.O tome
ne odlučujemo mi nego neka nova vijest.Razna iznenađenja,a naročito mislim na pozitivna.
Sve negativno uračunato.Gore ne može.Ovo se ne odnosi na cijenu dionice.To je nepoznata
veličina.U konačnici 1 lipa ili možda 100 kn.razlika je 10.000 puta,ili 1 kn ili 100 kn .100 puta.
Sve opcije otvorene.Za cca 75.000 dionica kupljenih od fondova potrošili smo cca 750k kn
koji sada vrijede 1,125.Malima koji su ulazili jeftino veća zarada nego na JNAF ili bilo kojoj dionici
u zadnje vrijeme.Uglavnom se drugdje gubilo ili stagniralo.


Zalosno sto sam usao u ovu dionicu po 20 naku
🙁

A zašto si ušao kad svatko normalan vidi da je DKVS teška pušiona gdje će se i gaće izgubiti?? Da te nije netko navukao pa se ne usudiš priznati?
Hvalile su se neke kolege kako su se fino iskrcale naivcima preko 20kn (to lukave kolege zovu "trejdanje" [lol] )

New Report

Close