DKVS (Đakovština d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DKVS (Đakovština d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Ljudi moji,je li ovo moguće,vikao je Mladen Delić .
Sa 30 262 2 dionica koje su kupljene_prodane za 600.734 kn vlasnici su protrgovali protuvrijednost
od 30.262 X BV=30.262X322,78=9.767.968 skoro pa dest mil kn.

HT kom 23.237 promet 7.477.479 ili 23.237 x BV=23.237x 280= 6.5 mil

9.767.968:6.500.000=1,50 jači smo za 1,5 puta od HT.
7.477.479:600.734=12,45

Za 12,45 puta manje novca dobiješ1,5 puta više kapitala u DKVS nego u HT.
Recimo kao da umjesto jednog merđana za 124.000 eura,dobiješ istog za 10.000 i još jednog
polovnog starog tričetiri godine.
Ali HT je sigurna investicija i zato je tako skup,a DKVS je u stečaju i možda ne dobiješ ništa.
A što ako DKVS izađe iz stečaja.

I sada sam opet druker.Ne nisanm druker već vas želim šokirati koliko se ovdje može zaraditi.
Ipak oprez,jer stečaj je opasna zona.
Ovo nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica DKVS već samo prijedlog za razmišljanje.

obecao sam prijatelju da necu komentirati dok se nerijesi dionica dakovstine ali pretjerano ser.., usporedujes ht koji ostvaruje 4-6milijardi kuna godisnje sa gubitasem koji je sve zivo razjeba., sjeba.. su i zito i firmu, daj se malo okreni oko sebe
[/quote]
Jednom prijatelju sam savjetova da proda paket HT i uđe u DKVS.Posluša me.Izaša je po 305
natašte prije objave o dividendi.Uša je na 10 ,ižaša na 25.Zaradio 150 % i kaže da ide nazad
u HT.Rekao sam mu da je HT u ovom trenutku dobra investicija,ali vjerovatno najgora od svih i da se tu ne isplati ulagati.Ipak je kupio nazad svoj paket radi dividende.Ali pojaviti će se nova šansa
i opet ću ga tentati da izađe i da kupi nešto drugo.Neću svaki put pogoditi,ali ako ozbiljno
analiziraš uvijek se pojavi pokoja prilika.
Ulaganje u HT je dobro za velike fondove.Njima je 10% previše.Nama malima je 10 % mjesečno premalo.


…nama malima je 10 % mjesečno premalo.

Strašno, koliko ti gluposti možeš izvaliti na samo jednoj stranici neke teme!?

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire




Ljudi moji,je li ovo moguće,vikao je Mladen Delić .
Sa 30 262 2 dionica koje su kupljene_prodane za 600.734 kn vlasnici su protrgovali protuvrijednost
od 30.262 X BV=30.262X322,78=9.767.968 skoro pa dest mil kn.

HT kom 23.237 promet 7.477.479 ili 23.237 x BV=23.237x 280= 6.5 mil

9.767.968:6.500.000=1,50 jači smo za 1,5 puta od HT.
7.477.479:600.734=12,45

Za 12,45 puta manje novca dobiješ1,5 puta više kapitala u DKVS nego u HT.
Recimo kao da umjesto jednog merđana za 124.000 eura,dobiješ istog za 10.000 i još jednog
polovnog starog tričetiri godine.
Ali HT je sigurna investicija i zato je tako skup,a DKVS je u stečaju i možda ne dobiješ ništa.
A što ako DKVS izađe iz stečaja.

I sada sam opet druker.Ne nisanm druker već vas želim šokirati koliko se ovdje može zaraditi.
Ipak oprez,jer stečaj je opasna zona.
Ovo nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica DKVS već samo prijedlog za razmišljanje.

obecao sam prijatelju da necu komentirati dok se nerijesi dionica dakovstine ali pretjerano ser.., usporedujes ht koji ostvaruje 4-6milijardi kuna godisnje sa gubitasem koji je sve zivo razjeba., sjeba.. su i zito i firmu, daj se malo okreni oko sebe
[/quote]
Jednom prijatelju sam savjetova da proda paket HT i uđe u DKVS.Posluša me.Izaša je po 305
natašte prije objave o dividendi.Uša je na 10 ,ižaša na 25.Zaradio 150 % i kaže da ide nazad
u HT.Rekao sam mu da je HT u ovom trenutku dobra investicija,ali vjerovatno najgora od svih i da se tu ne isplati ulagati.Ipak je kupio nazad svoj paket radi dividende.Ali pojaviti će se nova šansa
i opet ću ga tentati da izađe i da kupi nešto drugo.Neću svaki put pogoditi,ali ako ozbiljno
analiziraš uvijek se pojavi pokoja prilika.
Ulaganje u HT je dobro za velike fondove.Njima je 10% previše.Nama malima je 10 % mjesečno premalo.
[/quote]
Baš tako , zato ste ovu burzu pretvorili u kockarnicu,može i tako dok nam ide,ali ? svemu dođe kraj,amen

obožavam strvine-posebno ovce

kolege molim vaše cijenjeno mišljenje za sutradan.Šta je za očekivati s obzirom na ovo danas? [wink]

Dobro jutro ,Vidio sam da neki jučer analiziraju Ko su investitori i kako se zovu ,Volite svoje a tuđe poštivajte,vjerovatno nisu za trgovinu,procijenite sami…

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode



…nama malima je 10 % mjesečno premalo.

Strašno, koliko ti gluposti možeš izvaliti na samo jednoj stranici neke teme!?
[/quote]
Pa mogu kazati da ste donekle u pravu,jer sam u predhodnoj usporedbi sa HT pošao od predpostavke/ne funkcionira stranica zse/da je BV 280 kn,a stvarno je 146,68,što traži korekciju
predhodne uspredbe.

HT 23.237 x146,68 =3.408.403

DKVS 30.262X322,78 9.767.968

protrgovan netto kapital DKVS/HT=9.767.968:3.408.403= 2,87

Dakle,u DKVS su 12.45 puta manje novaca je kupljeno 2,87 puta više virtualne imovine.

2,87X12,45= 35,73

Dakle,razlika je ne 35,73 % nego puta.

Dakle,pošto je DKVS u stečaju naš ulog u najgoroj varijanti može i na 0,ali moguća zarada je ogromna,a naročito ako se izađe iz stečaja.

Bliska budućnost.Sa isplatom dividende od 34 kn i smanjenom dobiti za otprilike 30% u odnosu na
prošlu godinu možemo očekivati da će netto dobit po dionici u prvom tromjesječju HT biti 5do 6 kn što znaći da će
BV sa 146,68 se smaniti za 34-6=28

BV 147-28=119 Tada će ovi omjeri biti još lošiji za HT.

Ali HT je zicer koji donosi sigurnu dividendu pa ako i dan poslije pade za 30 kn,a možda i neće ako
ga mirovinci odluće braniti,ostvariti ćete dobit od 4 kn.I to vam je lijepih 1,3% na ulog .Super,ali je
zicer.
A mi imamo šansu na veliki koeficijent tj multipliciranje cijene i naše dobiti.I na to igramo.Da i ovo je kocka.
S jedne strane batine O ,a s druge strane BV/virtualni/od 322,78.Za jučerašnje kupce po prosiječnih 20 opasnost da izgube sve ili da dobiju od 20 do….Upisati svatko prema svom razmišljanju.

slučaj PPK Valpovo d.d. Vaš link

Lijepo čišćenje.

Samo čekajte, možda bude opet po 20 ili možda 10…
Lijep pozdrav svima…


slučaj PPK Valpovo d.d. Vaš link

Ovo se zove bajka.otkup po nominali od 10 kn.
Da li to znaći da bi mogli očekivati da ćemo i mi dobiti ponudu po nominali .

Naša nominala je 300 kn.

Ma šalio sam se.Ja bi bio zadovolja i sa 65 koliko si platili i radnici.



slučaj PPK Valpovo d.d. Vaš link

Ovo se zove bajka.otkup po nominali od 10 kn.
Da li to znaći da bi mogli očekivati da ćemo i mi dobiti ponudu po nominali .

Naša nominala je 300 kn.

Ma šalio sam se.Ja bi bio zadovolja i sa 65 koliko si platili i radnici.
[/quote]

…možda negdje između… [smiley]


Lijepo čišćenje.

Ova velika čišćenja smanjuju broj dionica.Sve više prelaze u ruke velikih ulagača.Ovoga koji je
danas puknuo oko 8.000 kom bi trebali vidjeti u petak među prvih deset.Nadajmo se samo da ovo nije trgovanje
iz šupljeg u prazno,tj da onaj veliki nalog od 6.000 i više kom na 23 nije netko prodao sam sebi da bi napalio kupnju.Velikim špekulantima koji su ovdje masovno ušli nije za virovati.


slučaj PPK Valpovo d.d. Vaš link

ovdje ti braco ima puno politike .tri puta su im oprošteni milionski dugovi a nitko "službeno" ne pita gdje je nestala lova. [lol]



slučaj PPK Valpovo d.d. Vaš link

ovdje ti braco ima puno politike .tri puta su im oprošteni milionski dugovi a nitko "službeno" ne pita gdje je nestala lova. [lol]
[/quote]

onda bi i 65 bilo dobro… [proud]

Pa gospodo malo ste odljepili . Pa ovo je forum za ĐAKOVŠTINU.. a unazad nekoliko dana pišete tolike gluposti strava. Od varteksa HT-a pa sada ste na Valpovci kasnije sve to tovarimo na brod i evo atlanske plovidbe. De spustite se na zemlju..

Koliko vidim jedino Lopina iznosi neke argumente i koji piše o Đakovštini, Još nešto kada ste toliki špekulanti dođite do ĐAKOVA i vidite šta je ĐAKOVŠTINA.. Ovo je dionica za dužu stazu.

[thumbsup] [thumbsup]

Dobar, Loš, Zao

New Report

Close