DKVS (Đakovština d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DKVS (Đakovština d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Vidim da bi ekipa rado u Đakovštinu. A u top 10 upala dva nova lika. Jedino što je jako zanimljivo to što je jedan u UPRAVI a drugi u NADZORNOM ODBORU!! Pošto mi lokalni znamo o čemu se radi prosudite sami. Ipak treba zadržati radno mjesto jer kad PIPUNIĆ kupi zbogom oružje. Pa pa . Ajmo drhtave ručice prodajte sutra po 20 a samo nemojte poslje plakati jer je vama puno i 1kn. Svi bi vi leba bez motike kao i ja samo treba imati J _ _ A

Meni se cini da nisu dva nova lika upala vec su svi ostali s istim brojem dionica s 10. mjesta ispali. Ili su samo njih dvojica i bili s istim brojem na 10. mjestu a sad dijele 9. i 10. mjesto jer je Fima ispala.
[/quote]

Prijatelju da pratiš znao bi.. Mi obicni špekulanti smo imali samo 7500 kom i bili na 10 mjestu jucer do 16h!!!! , a gdje smo sad??????? Čudno da su nas ta dvoica pretekli.. a vi ostali spekulanti sto kupujete za ovu dvoicu polakse.hahahahaha I recite koje pogone ima DAKOVŠTINA i da mogu konkurirati cijeloj EUROPI po suvremenosti… , Vec kad kupujete za njih objasnite ljudima. Možda se vidimo u upravi [thumbsup]

Dobar, Loš, Zao


Kolega dali ste blizu Đakova

Da li ste mislili na mene?Ne ja sam od Splita.
Treba se popeti na vrh Kozjaka da bi se vidjelo ovo ćudo od silosa.A izdaleka se bolje vidi,nego
iznutra.



Kolega dali ste blizu Đakova

Da li ste mislili na mene?Ne ja sam od Splita.
Treba se popeti na vrh Kozjaka da bi se vidjelo ovo ćudo od silosa.A izdaleka se bolje vidi,nego
iznutra.
[/quote]

Apsolutno ste u pravu!! -a krzo beton se nije vidjelo da je nestalo žito a u novu pekaru nemos uc jel sve bljesti. E da kolega jel se vidi s kozjaka jel proradila STANICA ZA TEHNICKI PREGLED VOZILA?????
Oprostite na dernjavi ipak se mora cuti do KOZJAKA [lol]

Dobar, Loš, Zao




Kolega dali ste blizu Đakova

Da li ste mislili na mene?Ne ja sam od Splita.
Treba se popeti na vrh Kozjaka da bi se vidjelo ovo ćudo od silosa.A izdaleka se bolje vidi,nego
iznutra.
[/quote]

Apsolutno ste u pravu!! -a krzo beton se nije vidjelo da je nestalo žito a u novu pekaru nemos uc jel sve bljesti. E da kolega jel se vidi s kozjaka jel proradila STANICA ZA TEHNICKI PREGLED VOZILA?????
Oprostite na dernjavi ipak se mora cuti do KOZJAKA [lol]
[/quote]
Ne mogu vidjeti jer ste stanice za tehnički pregled ne grade na vrh silosa.Ali nisu se vidjeli ni
golubovi.Sada je vidljivo da su se vratili, jer je tvornica počela raditi.A kada država vrati žito seljacima vratit će se i svi ostali golubovi,
A biti će nešto i za pacove.Tako će se spriječiti i ekološka katastrofa u Đakovštini/mislim na
podrućje/.
Ovi koji drukaju protiv DKVS nisu se uključili ni u udrugu zelenih.Sramota.

Ljudi pogledajte http://www.safu.hr .Stvarno nemam vremena bitka za Šibenik poćinje.A i kad je papa bio u Osiku dao nam je značajne informacije i smjernice za slavoniju.Sad ko če šta razumit nek vam Lopina obijasni ili pitajte kolegu Mandariča MD profil

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode

Primjećujem da su nalozi za bežaniju spremni.
[thumbsup]

Ovom na 21,36 preporučujem da spusti za jedno 10tak kuna, tako da mu sigurno prođe.
[lol]

Može li netko dati kakve podatke za usporedbu DKVS i VART. Nije mi namjera drukati ni dolje ni gore, jednostavno me interesira. Čini mi se da ima sličnosti, a možda mi se samo čini.
Trže se trenutno po istim cijenama, DKVS u stečaju, VART nije ali da se gledaju tržišni principi bio bi. DKVS u boljoj poziciji što se tiče branše – prehrana, VART tekstil u gabuli. Ono što najviše vrijedi i kod jednih i drugih su izgleda nekretnine.

Kupnja – DKVS-R-A
30 30,00
300 29,00
170 28,55
60 25,01
275 17,15

Prodaja – DKVS-R-A
675 21,36
81 26,00
73 26,49
85 26,50
150 27,00

Za sad samo jedan očajni mali navlakač glumi kupnju na 30 kn. Bolje da se makne da mu ne nestane struje jer će ispušiti i taj sitniš koji mu je ostao.
Velikih navlakača na "kupnji" za sada nema, ili su se jučer iskrcali ili se boje staviti fiktivne naloge zbog HANFE i USKOK-a i zbog jučer iznesenih sumnji u manipuliranje cijenom ove dionice.
Kad su vas dobronamjerni upozoravali da ne srljate i ne kupujete preko 15-20 kn, ismijavali ste nas, a danas ćete se bacati naglavačke kroz prozor da spasite što se spasiti još može. [bye]

moje pisanje je moje osobno mišljenje i nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica!

Neznam kolega nisam siguran da če se neko bacat ,jedino što sam čuo da se u Splitu bacaju bombe ljudi se riješavaju oružja na krivi način.I demo Slavonci i ljudi dobre volje sa pijesmom.O tvor ženo kapiju…..dalje nastavite Napolju sam kao ing. radio do 12 h a ovijede do 17.bok

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode

Danas tko kupi, kupi …. Idući tjedan kasno

Još samo ovaj dan,a onda smo u redovnom.
Mjesta za ukrcaj svih nema.Barem danas.

Halo vi na asku, pomaknite se 10tak kuna dole…naime, prva dva bida su lažnjaci.
[rolleyes]

koji ples po bid/ask danas,
a ona igra, vrti se kao čigra. [lol]

Onaj ozbiljni koji želi kupiti ili prodati dionice u posebnom režimu, ionako dolazi 1, 2 ili 3 sekunde prije. Trenutno stanje bid/ask ili 5 minuta prije 13:00 sati, nije uopće bitni pokazatelj konačne situacije!

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire


Može li netko dati kakve podatke za usporedbu DKVS i VART. Nije mi namjera drukati ni dolje ni gore, jednostavno me interesira. Čini mi se da ima sličnosti, a možda mi se samo čini.
Trže se trenutno po istim cijenama, DKVS u stečaju, VART nije ali da se gledaju tržišni principi bio bi. DKVS u boljoj poziciji što se tiče branše – prehrana, VART tekstil u gabuli. Ono što najviše vrijedi i kod jednih i drugih su izgleda nekretnine.

Koliko god to čudno zvučalo ja bi rekao da je Varteks u daleko boljem položaju samo što se i tamo igraju igre. To je onako odokativna procijena.

who dares, wins

New Report

Close