DKVS (Đakovština d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DKVS (Đakovština d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

USKOK di si? [yawn]

ne mari za male stvari i ostat ce male


Kolega Lopina nemojte pretjerivati. Da ovo vrijedi od 250 do 300 kuna. Pa cijena se kretala oko 200 kad je IGH bio 15000, Ledo 18000 itd. Prije stečaja je cijena bila 30-40 kn i kad bi zanemarili stečaj 60 kuna bi bio avion.

Nisam ja nikada reka da vrijedi 250 kn nego kolega milusic.To sam izvukao iz njegovog konteksta.
On je spomenio i 10 kn ,a ja to prepuštam vama koji niste unutra da koristite.Meni lipše zvući 250.Ja sam uvijek tvrdio da vrijedi prema
BV 322,78/mislim/prema zadnjem izvješću/
Da ali DKVS kada je bila na 240 kn tržila se na cca 0,75 BV.
A LEDO na 18.000 desetak BV/možete me i ispraviti/,a IGH na 6 BV.Oni su u tom trenutku bili precijenjeni,
ali dok LEDO u nekom budućem ludilu može ponovno na 18.000,ali naravno bez pokrića,IGH malo
teže u kratkom vremenskom razdoblju,jer je u nepopularnim građevinarima, dok DKVS vrlo brzo može nazad.Pa za ovakvu branšu je trgovanje na o,75 BV dobar ulog./ovo se odnosi na cijenu od
240 kn/.
Naravno da budući vlasnik treba podići rentabilnost kakvu imaju i ostali iz branše.
Bitno je samo da vlasnik ne bude država nego netko tko zna rentabilno poslovati.Ili kao što je reka
Meštar u Malom mistu:"Vanka politiku iz moje butige."

Kada je IGH bio 15000, Đakovština je vrijedila barem 1000, ali se tržila po 200. S obzirom da naši burzovni ulagači nemaju pojma o vrijednosti firmi, preostaje im jedino da se bave statistikom. Kako su oni koji nešto znaju u velikoj manjini i njima ne preostaje ništa drugo nego da se prilagode situaciji.

brisati..

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!

Također želim upozoriti sve koji se nadaju da če puno zaradit svako raspolaže svojim kapitalom pazi te se krda ja ču sigorno ako padne kupovat ali ču i prodavat kad budem imao solidnu zaradu treba biti uporan i hrabar.Molio bih sve da nam nestavljate odgovornost jer vidite da i napolju malo raste malo pada ko na vrijeme uloži i izađe uvjek je u dobiti bar za male ulagače.Danas treba za 200 do 500kn
cijeli dan radit.

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode

Ljepo su analitičari zaključili da ovo najvjerojatnije uskoro izlazi iz stečaja što znači i iz blokade. A kolko onda vrijedi ako nije u blokadi i u stečaju??? Računajte. A vi sutra po bidu…ima ko kupiti [smiley]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Poštovani Todoriča sam upozno prije kupio je belje itd svoje proizvode plasira u konzumu itd. dok je belje slabo raslo konzum je imao bolji uzlet.Aiz informacija znam šta čovijek radi i kako posluje i vijerujte spada u elitu jer zna plasirat robu i dionice itd.Naravno nemogu vam sve reči jer bih tako bila upitna moja diskrecija.Jednostavno laički čovjek plača radnike daje plače na vrijeme božičnice itd.Iako u kapitalizmu postoji mogučnost da i on propadne to je napolju normalno da se firme prodaju i propadaju
pa je po meni moje osobno mišljenje da u RH ima puno onih koji nevole hrvatsku ili su zaluđeni sebični dugoročno Konzum je dobra firma nedaj bože potresa i rata

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode

milusic,

sto ima i Sloveniji? jel’ ima dovoljno snijga na Kranjskoj Gori za ovaj vikend? Vidim da postoji problem ne samo u Č i Ć već i u čovijeku, sigorno, a ne vjerujem da je gramatika problem [lol]

Kako DKVS izgleda iz EU?

[rolleyes]

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE


Ljepo su analitičari zaključili da ovo najvjerojatnije uskoro izlazi iz stečaja što znači i iz blokade. A kolko onda vrijedi ako nije u blokadi i u stečaju??? Računajte. A vi sutra po bidu…ima ko kupiti [smiley]

koliko vrijedi-mislim da je to u ovom trenuku velika zagonetka- nema tog analitičara koji bi sa sigurnošću moga iskazati točnu vrijednost.



Ljepo su analitičari zaključili da ovo najvjerojatnije uskoro izlazi iz stečaja što znači i iz blokade. A kolko onda vrijedi ako nije u blokadi i u stečaju??? Računajte. A vi sutra po bidu…ima ko kupiti [smiley]

koliko vrijedi-mislim da je to u ovom trenuku velika zagonetka- nema tog analitičara koji bi sa sigurnošću moga iskazati točnu vrijednost.
[/quote]
tako je u svakom trenutku kad se radi o tržištu.



Ljepo su analitičari zaključili da ovo najvjerojatnije uskoro izlazi iz stečaja što znači i iz blokade. A kolko onda vrijedi ako nije u blokadi i u stečaju??? Računajte. A vi sutra po bidu…ima ko kupiti [smiley]

koliko vrijedi-mislim da je to u ovom trenuku velika zagonetka- nema tog analitičara koji bi sa sigurnošću moga iskazati točnu vrijednost.
[/quote]

Nezna se točno ali ako su radnici kupovali po 65 sa svim diskontima valjda se znala cifra od koje se odračunavaju diskonti [rolleyes]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!


Ljepo su analitičari zaključili da ovo najvjerojatnije uskoro izlazi iz stečaja što znači i iz blokade. A kolko onda vrijedi ako nije u blokadi i u stečaju??? Računajte. A vi sutra po bidu…ima ko kupiti [smiley]

problem je što nema bida,tj. bit će ga do 12.59 kad se mali opet navuku, a onda će se veliki povući i po treći put istresti malim navicima zadnje ostatke koje danas nisu uspjeli prodati
pitate se zašto se tako žure s prodajom? znaju kad idući tjedan krene redovno trgovanje da će ovo opet na 10 kn jer ni ne vrijedi više [bye]

sve što pišem je osobno mišljenje, nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica



Ljepo su analitičari zaključili da ovo najvjerojatnije uskoro izlazi iz stečaja što znači i iz blokade. A kolko onda vrijedi ako nije u blokadi i u stečaju??? Računajte. A vi sutra po bidu…ima ko kupiti [smiley]

koliko vrijedi-mislim da je to u ovom trenuku velika zagonetka- nema tog analitičara koji bi sa sigurnošću moga iskazati točnu vrijednost.
[/quote]

Griješiš. Lopina može sve izračunati. On računa brže nego MATLAB.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan



Ljepo su analitičari zaključili da ovo najvjerojatnije uskoro izlazi iz stečaja što znači i iz blokade. A kolko onda vrijedi ako nije u blokadi i u stečaju??? Računajte. A vi sutra po bidu…ima ko kupiti [smiley]

problem je što nema bida,tj. bit će ga do 12.59 kad se mali opet navuku, a onda će se veliki povući i po treći put istresti malim navicima zadnje ostatke koje danas nisu uspjeli prodati
pitate se zašto se tako žure s prodajom? znaju kad idući tjedan krene redovno trgovanje da će ovo opet na 10 kn jer ni ne vrijedi više [bye]
[/quote]

Vidim da si ti Jako pametan!!! Zašto bi mali kupovali po 30 kada nisu htjeli po 10??????? A po tvojoj prici vidim da bi ti rado po 10 ali prika zakasnio si.

Dobar, Loš, Zao

citajuci vase komentar skontao sam da su se javili "novi" na dkovstini kontam da su to oni koji su kupili skupo i sada hvale na sva usta evo neki i sa todom pricaju [lol] , ekipa koja je drukala up sada su se lagano smirili jer su naravno prodali novima, sutra vam je dan D ako ode gore do 40kn izvukli ste se (cisto sumnjam) ako ode dole prodavajte glavom bez obzira jel ste navuceni do j…, i izgubili ste u igri tko zadnji magarac [tongue], jedino vam je rijesenje da prodate bez obzira na cijenu jel linija do koje pada je 13kn, e sada hocete li prodat po 25, 20, 18, 15, ili je imat po 13 i mislit mogao sam je prodat prije to je na vama da odlucite, nemojte mislit da je ovo nagovor na kupnju ili na prodaju to je samo moje misljenje [thumbsup]

ne mari za male stvari i ostat ce male

New Report

Close