DKVS (Đakovština d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DKVS (Đakovština d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

DKVS-R-A

+300kom po cijeni 8,5kn

Ajmo špekulanti, krećemoooooooooo

stoploss na -95%.
svaka majka bi ga poželila za fond menadžera.

kaje splite nisi na 3-4kn?


stoploss na -95%.
svaka majka bi ga poželila za fond menadžera.

kaje splite nisi na 3-4kn?

boli njega briga, on nije izgubio svoje novce već ulagača u fondove


DKVS-R-A

+300kom po cijeni 8,5kn

Ajmo špekulanti, krećemoooooooooo


i ja dokupio 100kom po 8,5kn


DKVS-R-A

+300kom po cijeni 8,5kn

Ajmo špekulanti, krećemoooooooooo


Na meni je pala blokada.Nalog djelomično proša.Proša i onaj smrdljivac od 23 na prvom mjestu.

Ovih 5.000 kom mislim da nije Fima.Oni su izašli.Mislim da tuće ZABA invest.
Mislim da nemaju više od 15.000 kom i mogli bi izaći do petka.Mali se pokazuju vrlo žilavi.Samo
tristotinjak komada od slabih ručica.Sutra bi mogla biti promjena smjera.
Bio sam i na 6 ali me nije dohvatilo.Velika šteta..

DKVS d.d. ustečaju,MCAP 1/38 jedna tridesetosmina BV tj 2,63% od netto kapitala

Bez obzira na današnji pad prosječna cijena zadnja tri mjeseca i dalje preko 12 kn.

1. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./SZIF D.D. 132.131 12,54 Skrb. račun
2. MINISTARSTVO FINANCIJA 128.226 12,17 Osnovni račun
3. HZZO 82.027 7,79 Zast. račun
4. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 63.423 6,02 Osnovni račun
5. HZMO 50.289 4,77 Zast. račun
6. ĐAKOVŠTINA – NOVI ESOP D.O.O. 35.582 3,38 Osnovni račun
7. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 32.229 3,06 Skrb. račun
8. BAKIĆ NENAD 12.095 1,15 Osnovni račun
9. MATIĆ MIJO 9.546 0,91 Osnovni račun
10. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./FIMA EQUITY – OIF S JAVNOM PONUDOM 8.201 0,78 Skrb. račun
Ukupno: 52,56

Moglo bi bit još 3000 kom. Ovo je stanje 02.02.
-5000 danas i sutra gotovo.

Čitam kolegu Lopinu i sjecam se kako je poženio pola foruma ‘fundamentalno’ dobrom kupovinom Tankerske na 3000kn koja je kasnije pala na 1000kn. Sada ta ista FA , proracuni i nade rade na ovoj dionici. A sto je najgore cak najveci fundamentalisti govore da ona dionica koja jako pojeftini ima veliku vjerojatnost stečaja.
‘Holderima’ zelim srecu , ali da ste obratili pozornost na TA jasno se vidi glavna linija potpore na 37,50kn . Probojem na dolje moralo se prodati.
Danas dionica ima jasan smjer prema dolje bez ijedne potpore sto je jako opasno. Ohrabrujuće je sto se pravi neg. divergencija , ali to je slaba utjeha jer se ona moze praviti jako dug period i skroz do 0 kuna. Tek nakon pojave divergencije treba cekati signal za kupovinu, ako se pojavi.
Dakle, tek sada ova dionica postaje zanimljiva za pracenje.

Pozdrav svima.

Jel tko od vas inkasirao danas? Ili je bio prebačaj?

Dobar, Loš, Zao

evo ja sam sad prićao sa čovjekom iz Đakovštine rekao mi je da su kupovali dionice po 65kn prije šest godina


Čitam kolegu Lopinu i sjecam se kako je poženio pola foruma ‘fundamentalno’ dobrom kupovinom Tankerske na 3000kn koja je kasnije pala na 1000kn. Sada ta ista FA , proracuni i nade rade na ovoj dionici. A sto je najgore cak najveci fundamentalisti govore da ona dionica koja jako pojeftini ima veliku vjerojatnost stečaja.
‘Holderima’ zelim srecu , ali da ste obratili pozornost na TA jasno se vidi glavna linija potpore na 37,50kn . Probojem na dolje moralo se prodati.
Danas dionica ima jasan smjer prema dolje bez ijedne potpore sto je jako opasno. Ohrabrujuće je sto se pravi neg. divergencija , ali to je slaba utjeha jer se ona moze praviti jako dug period i skroz do 0 kuna. Tek nakon pojave divergencije treba cekati signal za kupovinu, ako se pojavi.
Dakle, tek sada ova dionica postaje zanimljiva za pracenje.

Pozdrav svima.


ma treba pustiti dečke neka trguju-bar mogu svaki dan pratiti gubitak od 15%-iskreno se nadam da nećete sve izgubiti-


evo ja sam sad prićao sa čovjekom iz Đakovštine rekao mi je da su kupovali dionice po 65kn prije šest godina

auuuuuuuu
a šta tek kad oni počnu prodavati ako padne na 5-6 kuna
ne znam ljudi valjda vi imate konjske živce kad ovo sad kupujete

Postanite Eu-robovi


Čitam kolegu Lopinu i sjecam se kako je poženio pola foruma ‘fundamentalno’ dobrom kupovinom Tankerske na 3000kn koja je kasnije pala na 1000kn. Sada ta ista FA , proracuni i nade rade na ovoj dionici. A sto je najgore cak najveci fundamentalisti govore da ona dionica koja jako pojeftini ima veliku vjerojatnost stečaja.
‘Holderima’ zelim srecu , ali da ste obratili pozornost na TA jasno se vidi glavna linija potpore na 37,50kn . Probojem na dolje moralo se prodati.
Danas dionica ima jasan smjer prema dolje bez ijedne potpore sto je jako opasno. Ohrabrujuće je sto se pravi neg. divergencija , ali to je slaba utjeha jer se ona moze praviti jako dug period i skroz do 0 kuna. Tek nakon pojave divergencije treba cekati signal za kupovinu, ako se pojavi.
Dakle, tek sada ova dionica postaje zanimljiva za pracenje.

Pozdrav svima.


DKVS d.d. u stečaju,MCAP na 1/38 BV/jednu tridesetosminu/

Kao što vidiš naglašavam da je DKVS u stečaju da ljudi znaju u što se upuštaju.Današnji keeficijent
kupnje protuvrijednosti imovine je prema zadnjem dostupnom izvješču je 38.Dakle,naglašavam
rizik pri ovoj kupnji.A tehničari će se priključiti na pedeset ili nikada,ako ova priča završi sa
likvidacijom.I u ćemu je problem.Ja samo razmišljam o mogućnostima i prednostima koje kupac
ima na ovim razinama.I tražim šanse i nastojim biti objektivan.
A što se tiće TNPL ona je sa 3.000 pala na 1.000 pa se vratila na 2.600.I ja sam govorio da vrijedi
barem 3.000.Tko je sluša sa malo strpljenja mogao je lijepo zaraditi.Inaće, te moje drukerske
godine u tnpl,kako vi kažete,dobit po dionici je bio 600 kn bez prodaje brodova,a to je opravdavalo cijenu od 6.000 kn.
DKVS je sa 200 pala na 8,5KN- 24 puta.
atpl je pala još i više od TNPL,HDEL,VDKT,INGR sve je potonulo.Urazumite se.

treba ovo kupiti kada dođer na 4 kune

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

@lopina
budući da je sve višestruko potonulo -nije ni zahvalno davati nekakve prognoze-treba pustiti da tržište odradi svoje- ali ove dionice se pazite dečki-dionica koja gubi svoju vrijednost ovakvim intezitetom od 24 puta u skorije vrijeme, ne govori dobro o svojoj budućnosti

New Report

Close