DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Evo, meni je zanimljiva točka br. 33 u Kodeksu korporativnog upravljanja.

Jet: Are You Gonna Be My Girl?


Evo, meni je zanimljiva točka br. 33 u Kodeksu korporativnog upravljanja.


33. Navedite za svakog člana nadzornog odbora u kojim je još društvima član nadzornog odbora ili uprave. Ukoliko se neko od tih društava smatra konkurentskim društvu, to navedite.
…na to si mislila… [rolleyes]

si pogledala izvještaj za prošlu..



http://www.zse.hr/

28.5.2008 – Društvo Dioki d.d. dostavilo je Godišnji upitnik korporativnog upravljanja za 2007. godinu
[/quote]
A točka 5.?

5. Nalazi li se društvo u odnosu uzajamnog dioničarstva s drugim društvom ili društvima? Ako da,

koja su to društva?
Je li se podaci o uzajamnom dioničarstvu javno objavljuju i kako? (ako ne, zašto?)

5. Nalazi li se društvo u odnosu uzajamnog dioničarstva s drugim društvom ili društvima? Ako da,

koja su to društva?
Je li se podaci o uzajamnom dioničarstvu javno objavljuju i kako? (ako ne, zašto?)

Koje je to društvo?
PBZ dd!

…pa ako T.Petrov iza svakog svog članka navede dionice u čijem je vlasništvu,te da njegov članak nije poziv na kupnju,zaista je sukob interesa da jedan Novi list koji je javno glasilo,a ne tvornički list objavi pred desetak dana ekskluzivnu vijest da će vlada taj tjedan donijeti odluku o lokaciji LNG-a…da se to ne dogodi…,ali se cijena dionice podigne…a da se u istom članku nitko ne ogradi od činjenice da postoji uzajamna veza u vlasništvu…

Bako draga, stalno se mislilo, bar ja koji i nije nešto posebno obavještena osoba, da u vlasničkoj strukturi Diokija nema jačih ulagača. No sada znamo da se PBZ nalazi u vlasničkoj strukturi Diokija.
Samo pitam se na kojoj poziciji i s koliko?

nitko ne komentira izvješće za prošlu god.ima ga na zse.


Kolega, ciji je promet 300.000?

Ja sam se nadao da cemo doci do 300milja do 16h, ali eto…
Smisao posta je bio da na tako malom prometu ne mozemo pricati o nekim povoljnim vjestima,jer kada dode objava da je Dioki dobio LNG mislim da ce promet taj dan dostici koji milijuncek…

Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.


nitko ne komentira izvješće za prošlu god.ima ga na zse.

To je stara priča, ali i nije nešto posebice komentirana.
Odeš u Fimu, izbrojiš 65kuna i dobiješ GI, sve za 5 minuta.



Evo, meni je zanimljiva točka br. 33 u Kodeksu korporativnog upravljanja.


33. Navedite za svakog člana nadzornog odbora u kojim je još društvima član nadzornog odbora ili uprave. Ukoliko se neko od tih društava smatra konkurentskim društvu, to navedite.
…na to si mislila… [rolleyes]
[/quote]

Jesam. Zanimljiva mi je bila i točka 5., zaptavo zanimljivo mi je bilo pitanje pod točkom 5., a odgovor uz točku 33. me je oduševio.
One transakcije koje sam opisivala u stranicama ranije … e pa lova je stigla iz Hypo.

Jet: Are You Gonna Be My Girl?

New Report

Close