DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

A čuj, što je najinteresantnije Adriaol SPA, na adresi u Milanu, navodno ima stan,fax,nekoliko tel. linija, direktora , tajnicu i to je to. Što se tiče financ. izvješća, to je velika enigma, stalno nekakav sitni minusić, a novaca ko u priči.Samo se treba prisjetiti, financiranja pogona NK Rijeka, donacije KBC -u itd…. da se uredno servisiraju kratkoročne i dugoročne obaveze.Interesantna je još jedna činjenica, da je Dioki po preuzimanju sadašnjih vlasnika , u rekordnom roku smanjio gubitke sa tadašnjih oko 250 milja na prihvatljivih 50 milja, te nakon toga ( šuljanje)na 25milja i sada još i niže.


A čuj, što je najinteresantnije Adriaol SPA, na adresi u Milanu, navodno ima stan,fax,nekoliko tel. linija, direktora , tajnicu i to je to. Što se tiče financ. izvješća, to je velika enigma, stalno nekakav sitni minusić, a novaca ko u priči.Samo se treba prisjetiti, financiranja pogona NK Rijeka, donacije KBC -u itd…. da se uredno servisiraju kratkoročne i dugoročne obaveze.Interesantna je još jedna činjenica, da je Dioki po preuzimanju sadašnjih vlasnika , u rekordnom roku smanjio gubitke sa tadašnjih oko 250 milja na prihvatljivih 50 milja, te nakon toga ( šuljanje)na 25milja i sada još i niže.

Dakle vrlo su štedljivi.
Valjda su bili široke ruke kada su kupovali Ćuf doo!

Predlažem da zajednički skupimo neku lovu i nabavimo Godišnje izvješće Adriaoil SPA!

sava:

OPORTUNIST, 19.04.2008. u 18:44
Predlažem da zajednički skupimo neku lovu i nabavimo Godišnje izvješće Adriaoil SPA!

Treba otići u Milano?


sava:
sava, 19.04.2008. u 19:17
Predlažem da zajednički skupimo neku lovu i nabavimo Godišnje izvješće Adriaoil SPA!
Treba otići u Milano?
[/quote]

D&B Business Overwiev – price 288US$.

13 forumaša x 100 kuna i izvješće je tu.


13 forumaša x 100 kuna i izvješće je tu.

Slažem se, treba iznaći modus. Možda bi moderator mogao pomoći.
Ja ne volim plaćati karticom preko interneta.

http://www.himtrade.ru/abonents_card_33994.htm%5Blol%5D [lol] ,a da pitamo RUSE

Da nije srž problema DIOKI-jeva prikazivanja godišnjih minusa upravo Adriaoil,možda je kod njega suprotno od minus.[lol] [lol]

bravo sava,OPORTUNIST[thumbsup]

odmah dajem 100kn.

meni sef tvdi da samo na dioku ne pisu bezveznjaci, ufff udruga dionicara skuplja novceke, to jos nisam vidio strasno

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

janko66:

OPORTUNIST, 20.04.2008. u 10:50
bravo sava,OPORTUNIST

Za korelaciju DIOKI-Adriaoil SPA, možemo očito koristiti sintagmu: “zaklela se zemlja raju, da se sve tajne doznaju”, a može i ” kad se male ruke slože…”[thumbsup]


OPORTUNIST: ” 13 forumaša x 100 kuna i izvješće je tu. ” Slažem se, treba iznaći modus. Možda bi moderator mogao pomoći. Ja ne volim plaćati karticom preko interneta.

OK, a kak ste to zamislili? Da putem tvrtke naručim od njih izvješće?

P.S. I moderator posjeduje dionice DIOKI-ja [smiley]

Suricata suricatta


sava: ” OPORTUNIST: ” 13 forumaša x 100 kuna i izvješće je tu. ” Slažem se, treba iznaći modus. Možda bi moderator mogao pomoći. Ja ne volim plaćati karticom preko interneta. ” OK, a kak ste to zamislili? Da putem tvrtke naručim od njih izvješće? P.S. I moderator posjeduje dionice DIOKI-ja [smiley]

Pa jednostavno je. Preuzet ću ga s Poslovnog po nekoj xxx cijeni a ti naplati preko računa za internet kao posebnu uslugu.

New Report

Close