DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Prostorni plan PGŽ definira DINA dd kao “poduzeće od posebnog interesa za Republiku Hrvatsku!

Na prodaji jedan radnički paket od 151 kom. na 429 . Dok ovo pišem, povukao se, vjerojatno i sam svjestan da nudi za jeftino.[thumbsup]


Na prodaji jedan radnički paket od 151 kom. na 429 . Dok ovo pišem, povukao se, vjerojatno i sam svjestan da nudi za jeftino.[thumbsup]

Ovaj Aleksey Miller hoda okolo HR ko mutav i traži partnere za plinovod!
Nas zaobilazi kao ” mačak vrelu kašu ”
A možda je to ono ” šećer na kraju”


Na Diokiju stvaralačka pauza, izgleda da tko je akumulirao na razinama ispod 400, taj je i kapitalizirao dok je kupnja i dalje na oprezu.

…ja još nisam kapitalizirao…jer cijelo ovo vrijeme ne vidim priliku za dokupiti jeftinije…
…kad budu tukli po kupnji u istoj mjeri kao i po prodaji…možda tada razmislim o kapitalizaciji jednog djela…
…ukoliko se u međuvremenu ne snađem za svježi cash…

prilagođenost duboko bolesnom društvu, nije mjerilo zdravlja...

@ coyote.sk
Dioki je “zlatna koka” da bi se brzo kapitaliziralo, pogotovo sad pred dan D.


…zato i ne vidim isplativost u prodavanju diok-r-a…
…za sada samo dokup…
…sad do svježe love sam samo promatrač…
…mogao sam uzeti i više…ali nije mi žao jer sam napravio dobar posao i sa lkri-r-a

prilagođenost duboko bolesnom društvu, nije mjerilo zdravlja...

…netko brusi zube na 431,01…

Najbolje ponude [ DIOK-R-A ]
Kupnja Cijena
204 431,01
6 431,00
1 430,08
9 430,06
1 430,00
100 425,03
50 425,00
56 422,02
20 422,00
5 420,00

Cijena Prodaja
439,00 5
443,98 30
448,89 25
448,90 20
449,92 92
449,93 30
449,97 38
459,97 37
459,98 37
459,99 156

prilagođenost duboko bolesnom društvu, nije mjerilo zdravlja...

Može neko pokazati ukupni K/P?

Sve će doći na svoje realne vrijednosti.Moji postovi nisu nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!


Može neko pokazati ukupni K/P?

1404 / 6019

…ovo je super s obzirom da je neki dan na kupnji bilo svega 200 komada i to po smješnim cijenama…

prilagođenost duboko bolesnom društvu, nije mjerilo zdravlja...

ne zaboravite na skrivene naloge, ovih dana ih je bilo a vjerojatno će ih biti i dalje

Evo za DIOKI-ljupce jedan članak u kojemu se dosta piše o smjerovima plinovoda, spominju i Austriju, Sloveniju, Italiju… pa možda ima veze i s tim vašim LNG terminalom. Ne pratim baš stanje oko toga i nemam dionicu DIOKI, ali možda vi koji se bolje razumijete u to, nešto i nađete za vas u ovom tekstu!
Živjeli!

Autor/izvor: Vesna Damjanić SEEbiz
ATENA, BEOGRAD – Sporazum kojim će Grčka ući u zajednički projekat izgradnje cevovoda dužine 900 km ispod Crnog mora mogao bi da bude potpisan krajem ovog meseca
Grčka će, posle Bugarske i Srbije, postati treća balkanska zemlja koja se pridružuje gasovodu Južni tok, kojim će se ruski prirodni gas prenositi u Evropu, objavljeno je na portalu SETimes.com. Sporazum kojim će Grčka ući u zajednički projekat izgradnje cevovoda dužine 900 km ispod Crnog mora mogao bi da bude potpisan krajem ovog meseca, tokom posete grčkog premijera Kostasa Karamanlisa Moskvi.

“Složili smo se da budemo deo projekta Južni tok. Trenutno razmatramo tehničke detalje kako bi formulisali dokument koji potom možemo da potpišemo. Politicka volja (sa obe strane) je sigurna”, rekao je ove nedelje Rojtersu grčki ministar razvoja Kristos Folias.

Prema projektu, zajedničkom poduhvatu Gazproma koji ima podršku Kremlja i italijanske kompanije Eni, cevovod dužine 900 km protezaće se ispod Crnog mora i povezivati Rusiju sa Bugarskom, a potom se račvati na dve grane. Srbija i Mađarska, koje su se takođe složile da se pridruže projektu, nalaziće se na severnom ogranku, za koji je prvobitno bilo planirano da se završava u Austriji, navodi SETimes.
Zbog problema sa austrijskim OMV-om, dodaje se, Gazprom sada po svemu sudeći razmišlja da preusmeri taj ogranak kroz Sloveniju i onda dalje u severnu Italiju.

Generalni direktor kompanije Alexei Miller je, kako se izveštava, prošle nedelje dobio podršku slovenačkog predsednika Danila Turka i premijera Janeza Janše za ulazak njihove zemlje u projekat Južni tok. Grčka bi postala tranzitna zemlja na južnom ogranku gasovoda ka Italiji. Južni tok, vredan 10 milijardi evra, trebalo bi da se završi 2013. godine. Gasovodom će se godišnje prenositi 30 milijardi kubnih metara ruskog prirodnog gasa u Evropu.

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

E misko, misko, a samo da si malo vremena posvetio ovoj temi(malo pročitao postove , a ima ih dosta konstruktivnih i relevantnih), siguran sam da bi i sam postao DIOKI-ljubac, te vrlo brzo spoznao da je DIOKI ogroman potencijal i bez LNG terminala , a kamoli tek s njim.
Svejedno zahvaljujem na trudu, što misliš na nas , a tko zna možda nam se i pridružiš( vremena još ima).Pozdrav.
[thumbsup]

…misko je zakasnio…sad bi htio da se vratimo po njega…

prilagođenost duboko bolesnom društvu, nije mjerilo zdravlja...


…misko je zakasnio…sad bi htio da se vratimo po njega…

Ako stvarno toliko vrijedi, onda Miško nije zakasnio ni po ovim cijenama!
Počeo sam površno pratiti ovu dionicu i ovu temu nakon što sam upoznao Posejdona, ponekad je dovoljno da te kvalitete osobe koja je dioničar te firme uvjere da to stvarno valja.
A osim toga, jučer pričam frendu u Dubrovniku (koji je ujedno i kvazi investitor i blizak je političkim strukturama) o uštedi na vožnji na LPG, a on meni priča o izgradnji LNG terminala na Krku!
Eto i ovdje se zna za vas. Sretno!

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!


OPORTUNIST: ” Točno, minus je daleko manji od planiranog, uz povečanje ukupnog prihoda s trendom velikog rasta. Ostaje enigma s naslova izvanrednog prihoda od prodaje zemljišta, GFI ili 1Q? ” Meni se čini da nije bilo nikakve velike prodaje na Krku. Vidljivo je da je Ćuf doo dobio novog vlasnika, a to je Adriaoil spa, tvrtka kćer DIOKI-ja. Kada bude kupovina Adriaoila spa bude se nešto moglo i opipati.

Adriaoil SPA bi trebao biti pun love, ko šipak!
Pa sav izvoz iz DIOKI-ja i Petrokemije ide preko te firme; cca 3,5 milijardi kuna godišnje!
Ako je provizija 3% to je 100 milijuna kuna prihoda godišnje.
Samo nije mi jasno kako se to ne vidi u GI Dioki-ja!
Ili su to one famozne izvanbilančne stavke od 400 milijuna kuna!
U svakom slučaju Adriaoil SPA nije no name firma u Italiji; spada među 300 najvećih firmi u Italiji!

New Report

Close