DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://www.energetika-net.com/vijesti/plin/vrdoljak-lng-terminal-gradi-se-za-ji-europu-17370


Eto vam zoran primjer kako se na ovakvom šrotu od dionice iz "ničega" može napraviti "nešto".

Ja krivo procijenio situaciju na BD62 i izgubio tamo pristojne novce danas na tradeu.
Onda mi dozlogrdilo i odlučio opalit 4000k do cca 29,5 na DIOK po asku …..računam, sindikat će odmah reagirat, što će mi dat šansu da se iskrcam do cca 30,5 i nadoknadim taj prethodni gubitak.

Srećom, imao sam pravo. [emo_smijesak]

A sad, vi koji mislite da tu postoji nešto više, udarajte dalje. [emo_smijeh]

Kada slijedeći put izgubiš novce dođi ti nama opet pa udari do 35 kn. Hvala

“LNG terminal ponajprije se gradi za Jugoistočnu Europu, ne za Hrvatsku. Studija izvodljivosti će uskoro biti gotova, nakon čega u rujnu slijedi predstavljanje plana investicije u susjednim zemljama, tako da očekujem da bismo do kraja godine mogli biti pred potpisivanjem ugovora za gradnju LNG-a. To je jedan od projekata koji jamči održiv razvoj, a uz njega svakako moram spomenuti Trans-jadranski plinovod (TAP), koji Hrvatsku pozicionira kao plinsko čvorište i novi dobavni pravac plina za Europu. Da je prošao Nabucco, mađari bi vodili glavnu riječ, ovako će jedini plin koji ulazi u Europu, a da nije ruski, dolaziti kroz Hrvatsku”, izjavio je u Lideru ministar gospodarstva Ivan Vrdoljak. Nadalje, kazao je da je izgledna gradnja TE Plomin C, u gradnju ide i novi blok TE Osijek 400 MW, a očekuje se i početak razgovora s partnerima u vezi HE Dubrovnik 2. U rujnu je u planu velika međunarodna konferencija posvećena Jadransko-jonskom plinovodu (IAP), koji bi Hrvatsku trebao pozicionirati kao enerenergetsko čvorište ovog dijela Europe.
http://www.energetika-net.com/vijesti/plin/vrdoljak-lng-terminal-gradi-se-za-ji-europu-17370

Antunović je već prije mjesec dana izjavio da je potpisan niz preliminarnih Ugovora o dobavi.
I to nije nitko demantirao a to što će Vrdoljak okolo hodati i lobirati nije zgorega.
Izjava da se DUUDI uključio u kupovinu zemljišta potvrđuje da je sve pripremljeno za gradnju terminala a onda od svih industrija petrokemijska na KRKU JE ZAKON!


Eto vam zoran primjer kako se na ovakvom šrotu od dionice iz "ničega" može napraviti "nešto".

Ja krivo procijenio situaciju na BD62 i izgubio tamo pristojne novce danas na tradeu.
Onda mi dozlogrdilo i odlučio opalit 4000k do cca 29,5 na DIOK po asku …..računam, sindikat će odmah reagirat, što će mi dat šansu da se iskrcam do cca 30,5 i nadoknadim taj prethodni gubitak.

Srećom, imao sam pravo. [emo_smijesak]

A sad, vi koji mislite da tu postoji nešto više, udarajte dalje. [emo_smijeh]

“prepametno”…za par dana kad budeš ulazio nazad po 35 kn onda ćeš tući glavom u zid zbog svoje velike “mudrosti” danas [emo_palacd]

Vršiteljem dužnosti ravnatelja Centra za restrukturiranje i prodaju koji će obavljati sve pripremne radnje za početak rada, poslove u vezi s upisom Centra u sudski registar i organizirati početak rada Centra imenovan je Milan Dejanović.

Vaš link …

Može završiti trakavica!




Ja krivo procijenio situaciju na BD62 i izgubio tamo pristojne novce danas na tradeu.
Onda mi dozlogrdilo i odlučio opalit 4000k do cca 29,5 na DIOK po asku …..računam, sindikat će odmah reagirat, što će mi dat šansu da se iskrcam do cca 30,5 i nadoknadim taj prethodni gubitak.

Kada slijedeći put izgubiš novce dođi ti nama opet pa udari do 35 kn. Hvala
[/quote]

A mozemo se zahvaliti covjeku, samo je ubrzao proces prelaska preko 30.

Po mojoj procjeni, novo rociste ce biti izmedju 10. i 20.9.


"LNG terminal ponajprije se gradi za Jugoistočnu Europu, ne za Hrvatsku. Studija izvodljivosti će uskoro biti gotova, nakon čega u rujnu slijedi predstavljanje plana investicije u susjednim zemljama, tako da očekujem da bismo do kraja godine mogli biti pred potpisivanjem ugovora za gradnju LNG-a. To je jedan od projekata koji jamči održiv razvoj, a uz njega svakako moram spomenuti Trans-jadranski plinovod (TAP), koji Hrvatsku pozicionira kao plinsko čvorište i novi dobavni pravac plina za Europu. Da je prošao Nabucco, mađari bi vodili glavnu riječ, ovako će jedini plin koji ulazi u Europu, a da nije ruski, dolaziti kroz Hrvatsku", izjavio je u Lideru ministar gospodarstva Ivan Vrdoljak. Nadalje, kazao je da je izgledna gradnja TE Plomin C, u gradnju ide i novi blok TE Osijek 400 MW, a očekuje se i početak razgovora s partnerima u vezi HE Dubrovnik 2. U rujnu je u planu velika međunarodna konferencija posvećena Jadransko-jonskom plinovodu (IAP), koji bi Hrvatsku trebao pozicionirati kao enerenergetsko čvorište ovog dijela Europe.
http://www.energetika-net.com/vijesti/plin/vrdoljak-lng-terminal-gradi-se-za-ji-europu-17370

koji pajac od ministra![emo_vrtimise]gradi se za Eu![emo_ljut]gradi se da se zaradi [emo_novac]blento od ministra!![emo_zloban][emo_zloban]

@sava
Vršiteljem dužnosti ravnatelja Centra za restrukturiranje i prodaju koji će obavljati sve pripremne radnje za početak rada, poslove u vezi s upisom Centra u sudski registar i organizirati početak rada Centra imenovan je Milan Dejanović.

Vaš link … [vlada.hr]

Može završiti trakavica!
——————————————————–

Nema ovdje više rasprave , stvar je dovedena do završetka, a naj bolji signal je kada katastrofičari koji su zazivali bankrot od 13-14 kn , otvoreno kažu da kupuju po 26-27-28-29-30 kn, skužili igri.
Ispratimo trgovanje u miru i rast do 34-35 kn.

Ask je prorijeđen do 35-36 kn.

Ma da, skoro da aska i nema.
Izgleda da je gotovo za danas.
Sutra je novi dan, možda se ponovi.

@abc1
Čemu briga ,nemoj da te iznenadi zadnjih sat trgovanja.

dajte vise tih 30kn slomite ili rikverc ,ovo predugo traje ,sjedim u kesu i cekam

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial

New Report

Close