DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Prva pozitivna blokada je na 32,84 kn.

A prva negativna na 26,86 kn [emo_smijeh]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje



Prva pozitivna blokada je na 32,84 kn.

A prva negativna na 26,86 kn [emo_smijeh]
[/quote]

[emo_smijesak][emo_smijesak][emo_smijesak]

@gruba
[emo_smijeh][emo_smijeh]
Neka se čeka svatko ima svoj odabir,i želje, kada se pogleda bid onda se može izvući zaključak.

Ispratimo trgovanje .



Ma to je samo za OPORTUNISTU bilo namjenjeno – on stalno već 3 godine trubi rezalište za Etilen na Žitnjaku!
http://www.mzoip.hr/doc/IPPC/Tehnicko_19_07_2013_4.pdf
http://www.mzoip.hr/doc/IPPC/Tehnicko_12_08_2013_1.pdf

Iz gornjih linkova se vidi da ETANA ima sasvim dovoljno a biti će ga i više s EOR-om i Međimurjem – sasvim dovoljno za ozbiljnu Petrokemiju.

Normalno da etana ima i da ga je bilo, to smo protresli 100 puta na forumu. No interesi su očigledno takvi (jel zbog molove petrokemije ili nečeg drugog) da ga dioki neće dobiti u količinma koje treba i po normalnim cijenama.
[/quote]

Pa ako se MOLU ne isplati.

Jer ini vole to spaljivati na baklji, a vidli smo smo kak imaju KATASTROFALNE rezultate, možda bi trebalo zanimati ovu DRŽAVU, koja ipak ima 49 % vlasništva.

Jedino ako Vlada misli da strani investitor, strateški partner (LOL) može i dalje INI gomilati gubitke.

Uostalom lijepo sam ponudio u zamjenu zbrinjavanje njihovih Jama s pumpabilnim muljem i struju jeftinu.

Pa ak se to INI ne isplati, ne treba meni njihova sirovina, ali ću im naplatiti svoje usluge duplo.
A opet ću biti najeftiniji za zbrinjavanje njihovog otpada.

Mađaronski ŽABOkrelci[emo_plazi]

lp[emo_smijesak]

[b]black HuRTs[/b]

skidaju sa asku. vrlo brzo će doći do dogovora. naravno do pozitivnog.sve je kristalno jasno.ali sad tek dolaze slatki problemi?! kad izaći?! s kojom se cijenom zadovoljiti?! mišljenja sa da najniži prag za izlazak je na 50kn, jer u topu 10 i jači igraći po skrbničkim računima imaju prosjek ulaza 20-tak kuna.
pozdrav

Sprema se ocito jos jedan val prema gore

cash je cash,a sve ostalo je sex!

@ajkulazg
Sprema se ocito jos jedan val prema gore
———————————————–
do 34-35 kn.

Priča se da će radnici morati (bivši)ponovno nekakve ugovore potpisivati,sigurno o odricanju od nekih potraživanja prema firmi.Mislim da to neće proći ali ako netko zna nešto više molio bi da objavi jer ne vjerujem da će se itko više odreći dijela duga s obzirom da su se svi odrekli otkaznog roka,a to nisu mali novci!

pixma


skidaju sa asku. vrlo brzo će doći do dogovora. naravno do pozitivnog.sve je kristalno jasno.ali sad tek dolaze slatki problemi?! kad izaći?! s kojom se cijenom zadovoljiti?! mišljenja sa da najniži prag za izlazak je na 50kn, jer u topu 10 i jači igraći po skrbničkim računima imaju prosjek ulaza 20-tak kuna.
pozdrav

ako je dogovor pozitivan…ako firma profunkcionira…
zbog čega razmišljaš o izlasku???
nije li malo bezveze izlaziti u takvoj situaciji na 50???
šta ćeš onda opet ulaziti na 60 ili možda hvatati par dionica više na cijeni nižoj od 50, pod uvjetom da pogodiš trenutak???

kakvih se gluposti načitam na ovoj temi…

prilagođenost duboko bolesnom društvu, nije mjerilo zdravlja...


Sprema se ocito jos jedan val prema gore

ma kakvi, ovo se očito radi bez sindikata (jer je samo 117 dionica po transakciji) tako da ništa od toga….ovi što sada kupuju pred kraj dana će prodavati te iste dionice s minusom kad skuže da su se zaletjeli [emo_smijeh]


Ovo danas je bilo totalni idiotizam kako je odmah na otvaranju dignuta cijena više od 10%.

Naravno da nakon toga nije bilo realno očekivati da će se na temelju ovakvog bezveznog članka punog pretpostavki i hipoteza, moći podić još 10-20% da se "podobni" iskrcaju naivcima.

Sindikalisti bi morali bit mudriji i na naznaku dobrih vijesti dizat polako, mic-po-mic, a ne ovako neumjereno i stupidno.

Gospođe i gospodo ulagači.

Niste zadovoljni kada Vam dionica poraste (15 %- 30%) u dva dana. Da je prebrzo.[emo_smijeh]

Sada niste zadovoljni jer Vam postepeno raste.

Možete mi Molim Vas reči na koji naćin se Vas to može ZAdovoljiti?[emo_namigusa]

unaprijed hvala na odgovoru.[emo_smijesak]

[b]black HuRTs[/b]



skidaju sa asku. vrlo brzo će doći do dogovora. naravno do pozitivnog.sve je kristalno jasno.ali sad tek dolaze slatki problemi?! kad izaći?! s kojom se cijenom zadovoljiti?! mišljenja sa da najniži prag za izlazak je na 50kn, jer u topu 10 i jači igraći po skrbničkim računima imaju prosjek ulaza 20-tak kuna.
pozdrav

ako je dogovor pozitivan…ako firma profunkcionira…
zbog čega razmišljaš o izlasku???
nije li malo bezveze izlaziti u takvoj situaciji na 50???
šta ćeš onda opet ulaziti na 60 ili možda hvatati par dionica više na cijeni nižoj od 50, pod uvjetom da pogodiš trenutak???

kakvih se gluposti načitam na ovoj temi…

[/quote]

moj savjet je da usvajanjem PSN,ne bih trebalo izlazit ispod te cijene. te početkom proizvodnje,i prvog kvartalnog,polugodišnjeg ili godišnje izvješća poslovanja će cijena sigurno ići na veće razine.
da li si zadovoljan mojim odgovorom?!
[emo_palacg] ili [emo_palacd]

New Report

Close