DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

jučerašnja navlakuša je završila, pametni su se iskrcali na 28-29,xx kn i sad opet povratak na 22-23 kn

@koc

neznam šta tebe muči!?!ali woow bro![emo_smijeh]

cash je cash,a sve ostalo je sex!

oportunist je “sam” izjavio produženje 50 dana.gdje je to navedeno?
kakvi ste vi luzeri!!!

Postupak predstečajne nagodbe je hitan postupak te se mora dovršiti pred nagodbenim vijećem najkasnije u roku 120 dana od dana njegovog otvaranja, osim ako savjetodavno vijeće odobri produžetak roka za dovršetak postupka predstečajne nagodbe za daljnjih najviše 90 dana. Skraćeni postupak predstečajne nagodbe mora biti dovršen u roku 100 dana od dana njegovog otvaranja.

sve zajedno ispada 210 dana zadnji rok.

Zagreb, 15. ožujka 2013. – Obavještavamo investitore da je Nagodbeno vijeće HR01 svojim Rješenjem
od 14. ožujka 2013. godine nad društvom DIOKI d.d. Zagreb otvorilo postupak predstečajne nagodbe.

znači zadnji rok je 14.10.,te prije toga mora biti ročište PSN,i ako dođe do usvajanja zakazuje se ročište na trgovačkom sudu.

primjer dine je usvajanje PSN(72% za) na ročištu 18.06.,a 12.08. u trgovačkom sudu u Rijeci predala zahtjev za zakonski uvjet PSN.

14.10. je rok za dioki,te će dina do svog roka uspijet zakazat ročište na trgovačkom sudu,ali dioki će morati žurno zakazat ročište za PSN (očekujem da će biti za 15-ak dana),jer mora još zakazati ročište na trgovačkom
sudu.

Imate i psn Kijac na fini – otovreno 1.8.2013
Skupa s Pirosom od 31.07.2013. pa malo da vidite imovinu!
Iako mi se čini da su na Kijcu ZABORAVILI nekretnine.
A ima ih podosta.

izgleda je moj post u 12:46 odigrao čišćenje po asku u 12:50h.
[emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh]

šta bi sada ,ponovno kreće čišćenje aska kao jučer u 13 sati ???

Objavljen datum ročišta ili što???

@gruba
mislim da tvoj post nema veze s time, vjerojatno je sindikat opet odlučio krenuti u akciju, možda sprema novi napad na kotu 30 [emo_smijeh]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

prva pozitivna blokada im je na 30,10 kn.
Moram priznati da taj sindikat kojega stalno navodite ,jak..


Imate i psn Kijac na fini – otovreno 1.8.2013
Skupa s Pirosom od 31.07.2013. pa malo da vidite imovinu!
Iako mi se čini da su na Kijcu ZABORAVILI nekretnine.
A ima ih podosta.
[/quote

4000/70 KIJAC ZEMLJIŠTE POD ZGRADAMA 38.911 PARCELACIJA
Dali su stari ZK, novi je 2845!
A ovo iznad je iz katastra pa se pitam ako su u gruntovnici zgrade a radi se parcelacija čije su zgrade!

4000/70 KIJAC ZEMLJIŠTE POD ZGRADAMA 38.911 PARCELACIJA

Dali su stari ZK, novi je 2845!
A ovo iznad je iz katastra pa se pitam ako su u gruntovnici zgrade a radi se parcelacija čije su zgrade!

22. 4000/70 5 ZGRADA 38911 m2

Ovako je u gruntovnici – jest da je neslužbeni izvadak ali ne može nestati 5 ZGRADA!

Ne znam tko opet pumpa cijenu, ali da ima keša-ima [emo_smijeh]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

New Report

Close