DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

157)
Na temelju članka 277. stavka 2. Zakona o trgo­vačkim društvima i članka 13. Statuta dio­ničkog društva DIOKI, Zagreb, Žitnjak b.b., Uprava Društva saziva
GLAVNU SKUPŠTINU

dioničkog društva DIOKI, Zagreb, Žitnjak b.b., koja će se održati 16. travnja 2008. u 12 sati u sjedištu Društva, Zagreb, Žitnjak b.b., u poslovnoj zgradi Društva, IV. kat, velika dvorana.
Za Glavnu skupštinu utvrđuje se
Dnevni red:
1. Otvaranje Glavne skupštine i utvrđivanje kvoruma.
2. Donošenje odluke o izmjeni i dopuni Statuta Društva.
Ad 2.
ODLUKAo izmjeni i dopuni Statuta Društva
Članak 1.
U članku 6. Statuta Društva iza točke 92., 72. dodaju se alineje koje glase:
»– promet i korištenje opasnih kemikalija
– skupljanje, oporaba i ili zbrinjavanje (obrada, odlaganje, spaljivanje i drugi način zbrinjavanja otpada), odnosno djelatnost posebnim kategorijama otpadama«.
Članak 2.
U članku 27. stavku 1. Statuta Društva mijenja se i glasi:
»Glavnu skupštinu u roku propisanom Zakonom, saziva Uprava Društva.«
Članak 3.
U članku 27. stavak 2. Statuta Društva mijenja se i glasi:
»– da prijave Društvu u pisanom obliku najkasnije sedam dana prije održavanja Glavne skupštine svoju namjeru sudjelovanja na Glavnoj skupštini.«
Članak 4.
Ova odluka o izmjeni i dopuni Statuta Društva stupa na snagu danom donošenja.
POZIV DIONIČARIMA
Na Glavnoj skupštini imaju pravo sudjelovati svi dioničari koji su upisani u knjigu dionica, osobno ili putem opunomoćenika:
– ako unaprijed prijave Društvu u pisanom obliku svoju namjeru sudjelovanja na Glav­noj skupštini najkasnije 10 dana prije održa­vanja
– ako su dioničari pravne osobe, prijavi mo­ra­ju priložiti izvod iz sudskog registra ili dru­gog registra iz kojeg su vidljivi podaci o tvrtki, sjedištu i zakonskom zastupniku toga dioničara.
Dioničare mogu zastupati opunomoćenici na temelju valjane pisane punomoći koju izdaje dioničar, odnosno u ime dioničara koji je pravna osoba, osoba ovlaštena za zastupanje u skladu s odredbama čl. 33. Statuta društva Dioki d.d.
Punomoć koju daje dioničar-fizička osoba, mora biti ovjerena kod javnog bilježnika.
Obustavlja se svaki upis u knjigu dionica zad­njeg dana roka za podnošenje prijave do prvoga sljedećega radnog dana nakon održa­vanja Glavne skupštine.
Uvid u materijale za Glavnu skupštinu može se vršiti osobno u sjedištu Društva, od dana objave poziva za Glavnu skupštinu.
Pozivaju se sudionici da dođu na Glavnu skupštinu pola sata prije zakazanog početka radi pravodobnog sastavljanja popisa sudionika na Glavnoj skupštini.
Ako se Glavna skupština 16. travnja 2008. ne bi mogla održati zbog nepostojanja kvoruma određenog Statutom, Glavna skupština će se održati 5. svibnja 2008. u 12 sati na istom mjestu.

DIOKI d.d. Zagreb

ovoj dionici fale fondovi koji će je gurati, bojim se da ni LNG neće pomoći dok fondovi ne uđu u nju…

Korekcija je iza nas...tralalalala


kamenac: ” ja probao kupit još 250 kom. al nije išlo…[proud] ” …dakle…znači da si i ti prodavao…jer neki dan si se natrpao do vrha…

kolega, ti si dobar u silogizmima.
nemam pojma otkud izvlačiš te zaključke, ali ja sam danas doista bio stavio nalog na bid na 200 kn.
mislio da će se naći koji paničar….
a prodavao nisam, vidiš valjda i po prometima.
danas sam i dokupio odmah ujutro 21 dionicu, u prvoj transakciji.
uostalom, misli što hoćeš, neću ti više odgovarat…[sad]

hate red


evo, ja sam zadnjih 13k casha stavio upravo na bid[cool]

…prijatelju moj napačeni…evo citiram tvoj tekst od petka…
…iz takvih tekstova izvlačim zaključke…
…vrlo dobro znam što si napisao na zadnjih nekoliko stranica…
…drago mi je ako si poslije ovih zadnjih 13k casha pronašao još 50k…a da nisi morao prodavati…

…nemoj se vrijeđati na moje komentare…i nemoj se previše sikirati šta tko piše u ova stresna vremena…učini onako kako misliš da je najbolje za tebe…imaš moju punu moralnu podršku…
…moralnu…jer za sada ti neću više pomagati na bidu…ne zato što ne bih…već iskreno nemam casha…uletio sam sa svime na 480-500…mislim da nisam jedini koji se preračunao…pa mi je možda i za oprostiti…

…lijep pozdrav i sretno…

prilagođenost duboko bolesnom društvu, nije mjerilo zdravlja...


kamenac: ” evo, ja sam zadnjih 13k casha stavio upravo na bid[cool] ” mi je ako si poslije ovih zadnjih 13k casha pronašao još 50k…a da nisi morao prodavati… …

sve ok.
ovih novih 50k casha je danas razročena suprugina devizna štednja.
kako sam je uspio uvjeriti, ne pitaj.
(morao sam joj obećati barem četiri velika shoppinga u inozemstvu ove godine (graz, maribor, muenchen, venezia)
ako i sljedećih dana zareda crveno – hebo sam ježa.[undecid]

hate red

…joj…joj…joj…to nikako nisi smio napraviti…nikako ženine novce…[lol] [lol] [lol]
…ostat ćeš bez svega…ako i nju zezneš…[pray][pray][pray]
…ali ja vjerujem da će ti se isplatiti…[thumbsup][thumbsup][thumbsup]
…vjerujem radi samog sebe…

prilagođenost duboko bolesnom društvu, nije mjerilo zdravlja...


…joj…joj…joj…to nikako nisi smio napraviti…nikako ženine novce…[lol] [lol] [lol] …ostat ćeš bez svega…ako i nju zezneš…[pray][pray][pray] …ali ja vjerujem da će ti se isplatiti…[thumbsup][thumbsup][thumbsup] …vjerujem radi samog sebe…

ma ne boj se ti za nju, ne može ta propast.
deal je ovakav: posuđuje mi samo do kraja rujna. dotad joj moram vratit, ali bez kamata ako odradim četiri prekogranična shoppinga.
ako do kraja rujna moje miljenice ne odrade štogod (ATPL, DIOK, PODR, TISK, ERNT, PDBA),
svejedno sam nadrapao.

hate red


coyote.sk: ” …joj…joj…joj…to nikako nisi smio napraviti…nikako ženine novce…[lol] [lol] [lol] …ostat ćeš bez svega…ako i nju zezneš…[pray][pray][pray] …ali ja vjerujem da će ti se isplatiti…[thumbsup][thumbsup][thumbsup] …vjerujem radi samog sebe… ” ma ne boj se ti za nju, ne može ta propast. deal je ovakav: posuđuje mi samo do kraja rujna. dotad joj moram vratit, ali bez kamata ako odradim četiri prekogranična shoppinga. ako do kraja rujna moje miljenice ne odrade štogod (ATPL, DIOK, PODR, TISK, ERNT, PDBA), svejedno sam nadrapao.

Ako ti ove dionice ne odrade, mogla bi te žena marginalizirati.

@kamenac

ti bi kupovao dioki po 200. Al si me [lol] . Da ne bi možda i po cijeni radničkih paketa?

Wile E. Coyote: Carnivorous Vulgaris; Apetitius Giganticus; Eatius Birdius



@kamenac
ti bi kupovao dioki po 200. Al si me [lol] . Da ne bi možda i po cijeni radničkih paketa?

hebi ga, profa, ponijelo me danas, mislio sam (nadao se potajno) da postoji barem jedan paničar koji će opalit po bidu ne razmišljajući previše.
tko zna, uostalom, možda sutra…[undecid]

hate red

ako ti neko da po toj cijeni taj sigurno ima nadimak “munjeniti jurić” [huh]

Wile E. Coyote: Carnivorous Vulgaris; Apetitius Giganticus; Eatius Birdius

http://www.poslovni.hr/74017.aspx

Tekst u kojem ima svašta, ne samo o brodogradnji.

Molim posebnu pažnju obratiti na dio teksta ispod Polančecove slike [smiley][thumbsup]
Pa sad vi prodajte …

Sva sreca kaj imam još uvijek kaj za jest pa nemoram prodavat ove svoje paketice . Vecina mojih kolega vec su odavno to ucinila.Da nebi tu nekim likovima prodavao po 200 kn odlucio sam da zaboravim na ove dionice 3-4 god.kad ce klinci krenut eventualno na fax ili za 25 god. ja u mirovinu.Do onda bi se valjda trebale oporavit.[pray]


http://www.poslovni.hr/74017.aspx Tekst u kojem ima svašta, ne samo o brodogradnji. Molim posebnu pažnju obratiti na dio teksta ispod Polančecove slike [smiley][thumbsup] Pa sad vi prodajte …

Sve se ovo razvlači predugo, stalno neko štopanje, malverzacije sa svih strana. Pa i onda ovo besramno spustanje ispod 500. Vec sam napisao jednom i opet cu : NEKOME PARA NIKADA DOSTA …

Prije mjesec, dva stavio sam Diokicu na prodaju. Cijena 895 kuna. Trebam li smanjiti cijenu?[bye]

New Report

Close