DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Može netko stavit taj dokument ?

p2.sem

@ajkulazg

Počele su pristizati dobre vijesti i detalji nagodbe u javnost-ako je suditi po njima,u utorak je dan kada bi trebalo biti riješena zavrzlama,proizvodnja se pokreće 01.06 2013..

Dali će biti počišćeno ili ne ,uskoro ćemo se uvjeriti…
ali da se proređuje i smanjuje količina na asku , je više nego primjetno..


Nakon ovog umjetnog rušenj trebala bi sada zavladati panika.[emo_namigusa][emo_namigusa][emo_namigusa]

Mislim da ipak ovo nije “onaj”, on je ili potrošio svoje ili shvatio da mu se ne isplati. Ovo je normalno, to su samo trejderi vidili priliku da kupe malo jeftinije, prosuli to po 21.20-21.30, sad čekaju niže, ali kad odbiju brokerske provizije moraju kupiti barem po 21 da bi zaradili 0.3-0.5%. Ako se sada unormali trgovina pa bude išlo s aska, morat će se vratiti sa 2-3 % minusa, nije previše ali s obzirom na reward/risk omjer 0.5% naprema 3%, ne čini se baš privlačno

evo mala tehnička analiza

http://postimg.org/image/m2ioib8rb/

He who overcomes others is strong, but he who overcomes himself is mighty.

nikakvo trejdanje…ovo je za trejdanje kao da szurfer surfa na suhom……znači nema šanse

cash je cash,a sve ostalo je sex!

@sina
Ma znaju oni svi gdje to ide,poneki malo prosipaju žuć zbog preranih prodaja ,nije za zamjerit..
Sve u svemu slijedi pozitivan rasplet u idućih nekoliko dana..

Evo kolega jman pa “preuzmite” ovaj prvi predmet od 15.04.2013.ili ako ne otvara upisite Dina i kontrolni broj..pa onda spomenuti dokument

http://predstecajnenagodbe.fina.hr/pn-public-web/predmet?id=0&_HDIV_STATE_=14-5-E3D52584C5613FB3C5BE3C72A700561C

Pozdrav

svi smo mi Crobex


Evo kolega jman pa "preuzmite" ovaj prvi predmet od 15.04.2013.ili ako ne otvara upisite Dina i kontrolni broj..pa onda spomenuti dokument

http://predstecajnenagodbe.fina.hr/pn-public-web/predmet?id=0&_HDIV_STATE_=14-5-E3D52584C5613FB3C5BE3C72A700561C

Pozdrav

Ne tako – predstečajna za Dinu je otvorena 15.03. pa trebaš uzeti raspon 15.03.-20.03. i staviti kvačicu u kućicu.
Nakon toga otvoriš predmet od 15.04.2013.

Inače i Piros i Ćuf su i dalje 33 milijuna kuna a realno to je 5x više.
Isto dobar dio imovine – LDPE nije u bilanci!
A normirana energija – to je cca maximalno 8 milijuna a ne 48 milijuna kuna.

Bankama je svjedno – otpišu 40% i naplate se iz 40% umanjene vrijednosti neoperativne imovine!

@sava

Znači društvo raspolaže samo sa 18,57% udjela u društvu Ćuf d.o.o.?

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

tim novcem će se podmiriti hypo banka ajde… Mislim da će predstečajna uspijeti i da će dionica ići gore a poslije… ovaj dio sa novim nominalama najradije ne bih komentirao.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Zasto ne komentirat kolega..?…Uzmimo to ovako…Do sad je Dioki imao 100% neceg sta je nominalno vrijedilo 637 mil a bilo duzno preko 1 milrd…i cija je nominala bila 500 kn po dionici a sad ce imat 62 % neceg sto nominalno vrijedi 288 mil kuna i nakon kratkorocnog otpisa duga jos ostaje 139 mil duzno..Proizvodi i ostvaruje dobit..a nominalna vrijednost dinice je 10 kn…Svakako je zdravije za svih nas ova druga kombinacija i raspred vrijednosti odnosno kapitala nego ovo sta je bilo do sad…

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Znaš na šta mislim. Nominala ko nominala ok, ali vjerovnici koji će dobiti dionice po 10 kn mi se ne sviđa. Jedino ako im uvedu kakav lock up period…

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

New Report

Close