DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

– traži li se ponovljeno glasovanje u kojem će se država drugačije postaviti?

Igra se igra do kraja..[emo_smijesak] To je jedini savjet koji sad ima smisla..kad smo već izgubili 85% u jednom danu, koja je razlika ako izgubimo i ovih 15%..ja sam prelomio na svojih 1000 kom..za 1,2,3..kn ih nedam!!

Ako Linić ustraje s Čermakom i DUUDi-jem, možda još neka mala nada postoji…

@bisakovi

Nemam dionice Diokija više jer sam naslutio što će se dogoditi i izašao sam vrlo nedavno (hvala NL ijednom kolegi forumašu), ali vaš stil pisanja je vrlo interesantan. Odakle znate da nije bilo ponuda za zemljište od strane drugih partnera, postoji pisani trag u VL bar što se tiče kanađana. Znate li uopće koliko je država zainteresirano za duiverzifikaciju plina, a samim time i dobavu plina preko LNG-a na Krku? Ajmo reći čak i da nisu, teren nikada neće biti mrtav kapital jer ima već i gotove studije izvedivosti,a tko zna što će se dogoditi s tržištem plina za mjesec, dvije, ti, deset godina. Američki plin iz škriljaca je jeftiniji od bilo kojeg drugog, a ukidaju se elektrane na ugljen i plin je već sad,a i biti će gorivo budućnosti.

Izgleda da je i famozni “sindikat” ovdje zaglavio! Eto dečki i Vas se našlo u “neobranom grožđu”. Sad pokušavaju barem “mrvice” pokupiti. Ali ovaca za šišanje na ovoj ispaćenoj i uništenoj burzi je sve manje.




Ako vjerovnici bolje prolaze bez PSN-a onda se to odnosi i na potraživanja Dioki Grupe posebice jer se radi o osiguranoj tražbini!
Čermak nije odustao a Pejnović je poslao pismo namjere Upravi.
To su činjenice.

U ps nagodbi 45% namirenja potraživanja, u stečaju samo pojedini vjerovnici (banke) i to djelomično. Ako od razlučnog vjerovnika tražiš da se u sklopu ps nagodbe odrekne 40% potraživanja, trebalo bi ti bit jasno što to znači, ali ne daj se savo…[emo_smijeh]
[/quote]
Strateški partner

– To je isključivo pravo vjerovnika i ne mogu komentirati odluku. Žao nam je što je plan restruktuiranja odbijen, ali nećemo odsutati od Diokija, kazao je Ivan Čermak nakon objave odluke vjerovnika.

Ako čermak ne odustaje…..
S DUUDI može se isplatiti 30% vjerovnika i gubi se svaki smisao stečaja!
Pa neće valjda kompanije iz Dioki Grupe pokrenuti stečaj a imaju 320m kuna osiguranih potraživanja?
[/quote]
Hahaha,Sava,dakako da će ,možda, pokušati kupovati u STEČAJU.
Ali dionice dioničara će biti bezvrijedne,zar ne.
To vam više neće pomoći!
Gdje je Lacoste da “ispratimo trgovanje”?

Pobjegla prodaja, završio veliki istovarivač, sada idu pozitivna uravnoteženja.

Pitao sam jučer gdje će sad špekulatorski novac, malo providno, ide se na sigurno, HT.

"Nature is always too strong for principle" - David Hume

Ja ne mogu vjerovati kakvih likova ovdje ima, meni je najiskrenije žao prvenstveno radnika,a potom i kolega malih dioničara što je ovako završilo, a mislim da definitivno nije moralo biti tako. Ne pada mi na pamet nekog zgbog toga dodatno z….

Blokada positivo. Zanimljivo.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

– još malo pa 50.000 dionica – netko to i kupuje s nekim razlogom

– evo danas i prve pozitivne blokade

Za sada SVAKA ČAST kupcu/ima na 3,15

...

Ja sam odavno izišao iznad 30 kuna kad sam vidio što rade, pa je li Vam sad jasno da je cilj bio dobiti sve za 1 kunu, slično se radilo i na Badelu. Veliki igrai su navikli sve po kunu.
Srećom sam izišao jer koliko vidim osim nekolicine špekulanata koji trejdaju pametni znaju da su kapital i rezerve daleko ispod O kuna a sad hoće li cijena booku ili book cijeni svejedno je.

E pa Đuro ima tešku ruku.

Ask šupljina-r-a.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich


Ja sam odavno izišao iznad 30 kuna kad sam vidio što rade, pa je li Vam sad jasno da je cilj bio dobiti sve za 1 kunu, slično se radilo i na Badelu. Veliki igrai su navikli sve po kunu.
Srećom sam izišao jer koliko vidim osim nekolicine špekulanata koji trejdaju pametni znaju da su kapital i rezerve daleko ispod O kuna a sad hoće li cijena booku ili book cijeni svejedno je.

Hoćeš reći da će se 1,5 milijuna m2 zemljišta prodavati za 1 kunu?????
Mislim da je to nemoguće – pa s 1/2 procjenjene vrijednosti koliki je Zakonski minimum Dioki zatvori sva potraživanja i ostaje 65% Dina Petrokemije!!!!!

New Report

Close