DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

KAKO STE NAIVNI!!! DA NE LUPATE PO BIDU SAD BI BILO NA 23KN.TO SE “PANIČARI” RJEŠAVAJU KOJI SU KUPOVALI IZMEĐU 16-19KN.POZDRAV ALI SAMO USTRAJNIM.

DIOKI zasad ima oko 1/3 prometa na ZSE, trejderima je pobrano preko 20.000 dionica, dobra uvertira za popodne [emo_palacg]

forumsko pisanje nije investicijsko savjetovanje niti preporuka za kupnju ili prodaju dionica !!!

Uffsto volim panicare pokupio po 19,1x….nekoliko stotina komada [emo_smijesak][emo_smijeh]

cash je cash,a sve ostalo je sex!

izgleda da je neformalni “sindikat” odlučio silom spustiti DIOKI pa tuku po bidu i rade pritisak na cijeni, sad je K:P u omjeru 47.000:64.000 [emo_mrgud]

moji postovi na forumu su moje mišljenje, nisu financijski savjeti niti poziv na kupnju/prodaju dionica ili ulaganje u iste


izgleda da je neformalni "sindikat" odlučio silom spustiti DIOKI pa tuku po bidu i rade pritisak na cijeni, sad je K:P u omjeru 47.000:64.000 [emo_mrgud]

Ništa čudno dionica je napucana sa 10 na 20 kuna bez povoda i sad se samo opravdano vraća na start kome ovaj rastnije bio dovoljan taj i treba ostati bez svega jer je megaloman.[emo_palacd]

izgleda da dizač “tega” ide sve niže i niže [emo_namigusa]

free flow information

previše dioničara želi van do 21 kn da bi DIOKI rastao, izgledno je hlađenje prema 16-17 kn

@fajrunt

Nema tu sindikata ,jednostavno popunjavanje gapa prema 17-18 kn,koji bi se trebao odraditi da dionica nastavi put prema 23-24 kn.

Tvrtke Plinacro i Podzemno skladište plina nizom će stručnih izlaganja predstaviti svoje nove razvojne projekte u pogledu izgradnje novih dobavnih pravaca putem plinovoda, terminala za prihvat ukapljenoga prirodnog plina i izgradnje novih skladišnih kapaciteta u Hrvatskoj.

Ništa čudno dionica je napucana sa 10 na 20 kuna bez povoda i sad se samo opravdano vraća na start kome ovaj rastnije bio dovoljan taj i treba ostati bez svega jer je megaloman.[emo_palacd]

[emo_palacg]a ovi navlakaci su prekasno kupili..

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


Ništa čudno dionica je napucana sa 10 na 20 kuna bez povoda i sad se samo opravdano vraća na start kome ovaj rastnije bio dovoljan taj i treba ostati bez svega jer je megaloman.[emo_palacd]

[emo_palacg]a ovi navlakaci su prekasno kupili..
[/quote]

Kupovat ćete već sutra na otvaranju po 23-24, pa vi izmišljajte svoje trejderske bajke.

Nitko od radnika se više ne javlja, svi šute i nešto, opet čekaju… Šta li se sad čeka? Možda 1.april pa da se najave “možebitni radikalni potezi”. Ili turistička sezona pa treba ova 2-3 mjeseca još iskoristiti za organizaciju blokade kioska sa ćevapima u Omišlju? A ako sam dobro shvatio, na onaj razgovor sa Dolezilom (ako ne bude bolestan , jel) ne dolazi nitko iz Dine. To mi baš i nije najjasnije, ali više me ništa ne može iznenaditi. Osim da ljudi dobiju svoje plaće…

New Report

Close