DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ej, gdje ste kolege?
Znam, znam… Skupljate u tišini. Tako i treba. [thumbsup]
A hoće li biti prilike za niže od 667? Možda da, a možda i ne.

Povukao bih paralelu s razvojem situacije u 9/10 mjesecu.
Vrtjela se oko 400, a onda lagano na 480, pa mali predah,
pa onda… znate već. [shocked]

Sad opet, vrtnja oko 600, pa lagani skok na cca 670, i onda…
????

Tko (pro)pjeva, zlo ne misli!

je li netko čuo kako se rješava problem sa bandićem i naplatom za vodu?

bojim se da diokicu čekaju velike sume novaca za plaćanje, jer je uvedena nekakva ekološka građ. dozvola koja se plaća i obnavlja svakih 5 god. mislim…
biti će grdo imati firmu u zg , a njih je nemoguće preseliti ili ?

traubisoda

***obrisano***

Mister, 13.01.2008. u 15:28

O tome se govorilo još 2003. pa se izjalovilo. Nadam se da će se sad ta priča ostvariti.
Međutim nije mi jasno do kada misle raditi na lokaciji Žitnjak. Prvotno je predviđeno da se Žitnjak ugasi najdalje 2015. godine.

2003. su ipak neki drugi vjetrovi puhali (Selebaj&Co) i bili su drugi prioriteti u igri. Danas je situacija potpuno razlicita i vjerujem da ozbiljnije prilaze toj stvari jer i sami znaju sto to znaci. No trenutno su velika ulaganja na Krku pa jedino ako zato se nesto oduzi i sl.


je li netko čuo kako se rješava problem sa bandićem i naplatom za vodu?

bojim se da diokicu čekaju velike sume novaca za plaćanje, jer je uvedena nekakva ekološka građ. dozvola koja se plaća i obnavlja svakih 5 god. mislim…
biti će grdo imati firmu u zg , a njih je nemoguće preseliti ili ?

Ak se ne varam stvar se trebala rijesiti do 1.1. pa se valjda onda nesto rijesilo.

Ima love za vodu sa strane,samo zašto platiti nešto što nije potrošeno,a u krajnjoj liniji pročistač nije u funkciji.Nema straha za vodu,više brinu zeleni,ali i to se rješava.[thumbsup]

pixma

Moramo uvesti plin jer ga nema! PAMETAN bi sada progurao LNG terminal. [cool] Po mogučnosti na Krku. [thumbsup]

bit će plina a i mene u ovoj dionici [thumbsup]

Prodaja na 645kn ?
Vidim ima i onih koji brzo gube ili nemaju povjerenje u DIOKI… Steta ! Al tko im je kriv… budemo mi ostali malo dokupili [proud]

[i][b]Carpe Diem[/b][/i]

Moglo bi bit DIOK-ija za nadokupiti na nižim razinama…[huh]

Pametan covjek zamjecuje sve. Glupi na sve ima neku zamjerku

ima li diokica market makera?

Za sve one koji trenutno prodaju možemo slobodno upotrijebiti sintagmu ” došao do Rima , a nije vidio Papu”. Naime, nalazimo se u povijesnom trenutku objave o izgradnji terminala za LNG , koji će bitno odrediti scenarij budućeg razvoja diokija.Postoji više scenarija razvoja , ali i onaj najlošiji možemo ocijeniti sa odličnim, te promovirati dionicu diokija energetskim blue chipom 2008.

Danas sam skoro popustio tamnoj strani. Dao sam nalog na prodaju na 660 kn i htio sam se vratiti nazad na nekih 610 – 615 kn. Nakon pola sata sam ipak, srećom, poništio nalog. Htio sam malo zasurfati ali nema šanse. Imam feeling da će se nama uskoro desiti nešto slično što se dogodilo Petrokemiji danas i zato nema prodaje, samo dokup!


Danas sam skoro popustio tamnoj strani. Dao sam nalog na prodaju na 660 kn i htio sam se vratiti nazad na nekih 610 – 615 kn. Nakon pola sata sam ipak, srećom, poništio nalog. Htio sam malo zasurfati ali nema šanse. Imam feeling da će se nama uskoro desiti nešto slično što se dogodilo Petrokemiji danas i zato nema prodaje, samo dokup!

Za koji dan će ti posejdon počistiti sve do 700, a onda će stići objava Omišlja i boooooooooom na nekih 1000 kuna! [rolleyes]


Danas sam skoro popustio tamnoj strani. Dao sam nalog na prodaju na 660 kn i htio sam se vratiti nazad na nekih 610 – 615 kn. Nakon pola sata sam ipak, srećom, poništio nalog. Htio sam malo zasurfati ali nema šanse. Imam feeling da će se nama uskoro desiti nešto slično što se dogodilo Petrokemiji danas i zato nema prodaje, samo dokup!

A ima i jedna potencijalo relevantna veza između ptkm i diokija al ću morati to potvrdit iz još par izvora


Danas sam skoro popustio tamnoj strani. Dao sam nalog na prodaju na 660 kn i htio sam se vratiti nazad na nekih 610 – 615 kn. Nakon pola sata sam ipak, srećom, poništio nalog. Htio sam malo zasurfati ali nema šanse. Imam feeling da će se nama uskoro desiti nešto slično što se dogodilo Petrokemiji danas i zato nema prodaje, samo dokup!

Svaka cast kolega… Sve nas “vuce” ali treba ustrajati… Kao sto je rekao Oportunist ” i najlosiji raspelet ce biti odlican.”

[i][b]Carpe Diem[/b][/i]

New Report

Close