DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


HDZ i SDP – dva pojma, svi znaju za njih ali nitko od njih nema koristi
Dioki i LNG – dva pojma sličnog značenja.

Jesu li pale MASKE????[emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh]
TERMINAL ZA UKAPLJENI PRIRODNI PLIN NA OTOKU KRKU
Zahtjev za izdavanjem upute o sadržaju studije o utjecaju na okoliš
http://puo.mzoip.hr/UserDocsImages/Elaborat_22_05_2013_2.pdf

Nominala 100 a BV – 2-3X veća?

Cestitam ekipi koja je jucer prodala u nadi da ce dokupiti jefitnije… 😀


@modrobradi
: Odlicna procjena!!!

Ja vjerujem da se je @modrobradi uspio ponovno ukrcati ili samo što nije[emo_smijesak]

svaka čast onima koji su ostali dovoljno pribrani. nisam mislio da će se tako odvijati.


Cestitam ekipi koja je jucer prodala u nadi da ce dokupiti jefitnije… 😀


@modrobradi
: Odlicna procjena!!!

Nominala 100 a BV 200-300! Matemaika – zbrajanje i oduzimanje.
Smanjivali udio u Dini za 480 milja a trebaju u svim komapnijama povećati za toliko obzirom da je sada bistro oko LNG terminala – PLINACRO također podnio zahtjev za uvjete na istoj lokaciji kao Adria LNG!


Cestitam ekipi koja je jucer prodala u nadi da ce dokupiti jefitnije… 😀


@modrobradi
: Odlicna procjena!!!


Nova planirana nominala po dionici od 100 KN je jasna… no, koji će BVPS biti na dan smanjenja temeljnog kapitala? znate li vi to… pitam jer to ne vidim u planu…?

pogledajte si na kraju dana prosječnu cjenu to če vam puno reči neče bit problem uči po kunu dve skuplje ako vidim da ide gore ali gore za sada ne ide
[emo_plazi]

moje pisanje na forum nije nagovor na kupnju prodaju ili bavljenje dionicama ... moj odlazak sa foruma je zbog moderatora

Bogami ludnica ovdje. Ko u dobra stara vremena[emo_zacudjen]

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

nekommje ovdje čaša uvijek na pola prazna
mislim da je to prema potrebi za kupnjom ili prodajom
crodux če dići cjenu na 100 kuna ne sutra
ali neče ni dugo to
takav je plan i program



Cestitam ekipi koja je jucer prodala u nadi da ce dokupiti jefitnije… 😀


@modrobradi
: Odlicna procjena!!!


Nova planirana nominala po dionici od 100 KN je jasna… no, koji će BVPS biti na dan smanjenja temeljnog kapitala? znate li vi to… pitam jer to ne vidim u planu…?
[/quote]

Nije valjda da ti vjeruješ da Dina, Ćuf, Piros i Kijac vrijede samo 255.464.003,00 kuna koliko su prikazani u Bilanci?
Ja se kladim da vrijede 5x više!

stvarno nisam virova da će cijena dionice ovoliko odletit s obzirom na fundamente . svaka čast ko je vjerovao u nju

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

ovdje se očekuje prasak
ovo je niš kakva nas eksplozija čeka
sretno
čujemo se pred kraj trgovinskog dana
poz….

Raketa 😉




Cestitam ekipi koja je jucer prodala u nadi da ce dokupiti jefitnije… 😀


@modrobradi
: Odlicna procjena!!!


Nova planirana nominala po dionici od 100 KN je jasna… no, koji će BVPS biti na dan smanjenja temeljnog kapitala? znate li vi to… pitam jer to ne vidim u planu…?
[/quote]

Nije valjda da ti vjeruješ da Dina, Ćuf, Piros i Kijac vrijede samo 255.464.003,00 kuna koliko su prikazani u Bilanci?
Ja se kladim da vrijede 5x više!
[/quote]
kratko pitanje: tko su sudužnici od kojih se planira otpis tražbina od 669.190.887 Kn?

Imate sve navedeno u psn na stranicama fine…ako vas vec poimence zanima.

Pozdrav

svi smo mi Crobex

New Report

Close