DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Qatari Delegation In Town Aiming To Seal Energy Sector Deal
Jun. 04 Business

A Qatari business delegation has touched down in Croatia for a 3-day visit where they hope to bring a deal regarding investments into the energy sector in Croatia closer to realisation.

The delegation, which includes a group of engineers and economists, visited land in the small town of Omisalj in the north-west of the island of Krk where an LNG terminal is to be built, before setting off for the capital Zagreb where they will meet with delegates from Croatia’s Economy Ministry.

It was earlier announced that Croatia was seeking financial help from the Qatar Investment Authority and Macquarie Group Ltd to build a liquefied natural-gas terminal on the island of Krk after securing a supply deal with Qatargas. Qatargas will supply liquefied gas for the Krk-based LNG terminal over the next 25 years.


Qatari Delegation In Town Aiming To Seal Energy Sector Deal
Jun. 04 Business

A Qatari business delegation has touched down in Croatia for a 3-day visit where they hope to bring a deal regarding investments into the energy sector in Croatia closer to realisation.

The delegation, which includes a group of engineers and economists, visited land in the small town of Omisalj in the north-west of the island of Krk where an LNG terminal is to be built, before setting off for the capital Zagreb where they will meet with delegates from Croatia’s Economy Ministry.

It was earlier announced that Croatia was seeking financial help from the Qatar Investment Authority and Macquarie Group Ltd to build a liquefied natural-gas terminal on the island of Krk after securing a supply deal with Qatargas. Qatargas will supply liquefied gas for the Krk-based LNG terminal over the next 25 years.


pametnom dosta
cestitam svim dionicarima DIOKIJA
ova je dionica sa najvecim potencijalom na ZSE-u

Nije da se veselim ovom cirkusu u Turskoj…….No ti neredi zorno pokazuju koliko je krhak mir na kopnenim plinskim pravcima……..
Dakle istinsku sigurnost pruža samo morski dobavni pravac tj LNG!

05.06.2013
u top 10 nema promjena

Obzirom na rast cijene dionice i nema nesto puno postova. 😀 Kao da je sve ocekivano i normalno. 😀

Inace, sadasnja trzisna kapitalizacija “novog” Diokia je oko sitnih 20 miliona eura. Jeftino….

Kada prodje PSN u ponedjeljak jel mislite da ce cijena nazad prema 20 ili prema 50? Ja bih rekao, svakako ovo drugo, tako da nemam bas nikakvu namjeru prodavati na ovim razinama, niti ima ikakvog razloga za prodaju osim ako zelite riskirati i trejdati.

I jos nesto, mislim da je za dugorocne ulagace ovo fantasticna prilika. Prilika kakva se rijetko, jako rijetko pruza.

Sutra, novi, zeleni dan… 😉

HDZ i SDP – dva pojma, svi znaju za njih ali nitko od njih nema koristi
Dioki i LNG – dva pojma sličnog značenja.

Eto vam budući investitor, mecena i spasitelj Dioki holdinga:
Spasitelj Dine i Dioki-ja po principu dorade…. za doradu se već zna kako ne može osigurati održivi razvoj, lekcija iz prošlosti Landmark i Dioki neče biti zaboravljena. Na kraju možda je doradbeni partner Ježić osobno?

pogledajte video, 1117 tona u jednom danu
http://www.youtube.com/watch?v=38-x2JRQarg&feature=youtu.be

[b]Jebeš forum koji Savu nema! Maske su napokon pale: Hasta la vista Dioki![/b] [i]"uljepšavaš svoje stanje al’ ne možeš da me zezneš jer hakersko imam znanje"[/i]


Obzirom na rast cijene dionice i nema nesto puno postova. 😀 Kao da je sve ocekivano i normalno. 😀

Inace, sadasnja trzisna kapitalizacija "novog" Diokia je oko sitnih 20 miliona eura. Jeftino….

Kada prodje PSN u ponedjeljak jel mislite da ce cijena nazad prema 20 ili prema 50? Ja bih rekao, svakako ovo drugo, tako da nemam bas nikakvu namjeru prodavati na ovim razinama, niti ima ikakvog razloga za prodaju osim ako zelite riskirati i trejdati.

I jos nesto, mislim da je za dugorocne ulagace ovo fantasticna prilika. Prilika kakva se rijetko, jako rijetko pruza.

Sutra, novi, zeleni dan… 😉

Ovo ide svojim tokom ,i samo treba pozorno pratiti razvoj situacije do 10.06.2013,kada je i potvrda plana PSN.

ovde sledi korekcija svako ko je na burzi zna da se dobit mora kapitalizirat ako se prihvati PSN neče se ništa važno promjenit cjena će otići još malo gore i onda se stabilizirati sa mogučim tenedencijama prema dole jer će investitori izlaziti i ulaziti u druge brzorastuče dionice
neče dioki počet ostvaritavt dobit da dionica raste oni tek trebaju pokrenut prouzvodnju a ko zna šta se još može dogodit do tada pogledajte postove iz 2007 ljudi su tada računali da čemo 2013 imat LGN terminal da če proizvodnja porasti nekolko puta a dionica vrediti najmanje 1000kn pao je sanader i sve ostalo i viš di je dioki tako može bit i sada ko zna dal će dioki do 2017 početi poslovati sa dobiti i šta če bit sa čermakom

nemam dioki ovo nije nagovor na kupnju ili prodaju

moje pisanje na forum nije nagovor na kupnju prodaju ili bavljenje dionicama ... moj odlazak sa foruma je zbog moderatora

Ti si prodao, netko je kupio. Vidjet ćemo tko je pogrješio.[emo_namigusa][emo_namigusa]

moguća su oba smjera jer ovdje se ipak trguje
kako god bilo ostaje opcija da je dugotrajna opcija prilično pozitvna
i svi koji su ulagači na duže staze mislim da ne trebaju biti zabrinuti
čeka ih lijepa budučnost na diokiju
e sad gore dole oscilacije bit če ih
o granicama odlučuju veliki igrači,špekulanti
ja malo kupim mal prodam
svako dobro
i puno uspjeha
nominala 100 kuna to je ključ po meni

po svim pravilima burze doče do korekcije ovo šta se držite nominale nema veze neče se tržišna cjena približit nominali tek tako ona če se približit samo kada če dioki počet poslovat i ostvarivat dobit a do tada će proči godine i godine a pitanje hoče li dioki i uspjet ostvaraivat ikada dobit ili neka druga priča u pozadini

moje pisanje na forum nije nagovor na kupnju prodaju ili bavljenje dionicama ... moj odlazak sa foruma je zbog moderatora


ovde sledi korekcija svako ko je na burzi zna da se dobit mora kapitalizirat ako se prihvati PSN neče se ništa važno promjenit cjena će otići još malo gore i onda se stabilizirati sa mogučim tenedencijama prema dole jer će investitori izlaziti i ulaziti u druge brzorastuče dionice
neče dioki počet ostvaritavt dobit da dionica raste oni tek trebaju pokrenut prouzvodnju a ko zna šta se još može dogodit do tada pogledajte postove iz 2007 ljudi su tada računali da čemo 2013 imat LGN terminal da če proizvodnja porasti nekolko puta a dionica vrediti najmanje 1000kn pao je sanader i sve ostalo i viš di je dioki tako može bit i sada ko zna dal će dioki do 2017 početi poslovati sa dobiti i šta če bit sa čermakom

nemam dioki ovo nije nagovor na kupnju ili prodaju

ne znam od kada si na burzi,ali iz tvog posta se vidi da ne poznaješ dobro materiju trgovanja na burzi.crobex je u minusu ,a dioki u plusu i to več par dana.uzet ću ti za primjer,kod varteksa kad izglasana PSN cijena je skočila (80%) na malim prometima.pogladaj na kojim sa prometima ovih dana trguje na varteksu, a koliko na diokiju, a još ima puna dva dana trgovanja do PSN.iz aviona se vidi da se dioki dokupljuje,te velikim ulagačima ove razine vrlo zanimljive.ako primjetiš na dnevnom trgovanju kad se lupi na bidu,pa desi trenutno mirovanju odmah se lupa na asku.
cijena će ići nakon proglašenja PSN (dva-tri dana) do minimalino 50%,te tada će uslijediti stabilizacija.da li će to biti 30kn,40kn,50kn ili više.to sve ovisi o kupcima.
p.s. nije nagovor na kupnju,a još manje na prodaju.
POZDRAV

crodux derivati preuzimaju kompaniju i stvari u svoje ruke
niš nebrinite

@Modrobradi, stvarno si nas prosvjetlio.
Tvoje razmišljanje se svodi na to da je buduće poslovanje Diokija neizvjesno pa stoga ne treba ni kupovati dionice. Ti znaš za neku firmu čije će poslovanje u budućnosti rasti kontinuirano i možeš u to biti 100% siguran?
Ulaganje u dionice je samo po sebi rizik, pa ako ga nisi spreman preuzeti onda oroči svoj novac u banku. Takva uporozenja smo dobili još davnih dana kada počeli ulagati na tržištu kapitala.

I jedno pitanje: Šta misliš, kolika će cijena biti ako se ipak obistini plan i Dioki počne redovno poslovati, tj. hoće li i dalje biti po ovoj predstečajnoj cijeni?

uh koje čišćenje.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

New Report

Close