DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Uf već je dosadno stalno ali evo TILT TILT

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

kraul31
SRETNO!!!!


ja sam svoje prodao, nakon današnjeg rasta od +20% mora doći do hlađenja nazad bar na 25 kn

Samo se ti nadaj.. O ovom rastu dugo će se još raspravljati i prepričati.
O tome će mnogi pričati priče i svojim unucima…

957.458 kn promet.


Samo se ti nadaj.. O ovom rastu dugo će se još raspravljati i prepričati.
O tome će mnogi pričati priče i svojim unucima…

pogledaj varteks, jučer na 22, sad je na 19 kn…bit će hlađenja, ne brini [emo_cool]



Samo se ti nadaj.. O ovom rastu dugo će se još raspravljati i prepričati.
O tome će mnogi pričati priče i svojim unucima…

pogledaj varteks, jučer na 22, sad je na 19 kn…bit će hlađenja, ne brini [emo_cool]
[/quote]
ovo nije Varteks
mješaš kruške i jabuke [emo_cool]

prodano

Sve ovisi o udjelu onih koji su dionice kupili prvenstveno zbog mogućnosti brze zarade. Burzu ne pratim jako dugo, ali zasad sam stekao dojam da postoji određeni broj ljudi koji ovdje zarađuje “ubrzanim” kupovanjem i prodavanjem, vjerojatno jako često i na istim dionicama. I ova dionica imala je nekoliko ciklusa u ovoj godini na kojima su neki vjerojatno pogodili zaradu od 20-ak posto u dan-dva.



Samo se ti nadaj.. O ovom rastu dugo će se još raspravljati i prepričati.
O tome će mnogi pričati priče i svojim unucima…

pogledaj varteks, jučer na 22, sad je na 19 kn…bit će hlađenja, ne brini [emo_cool]
[/quote]
Prijatelju, mješaš kruške i jabuke.. Sretno


ja sam svoje prodao, nakon današnjeg rasta od +20% mora doći do hlađenja nazad bar na 25 kn

Svakako će do toga doći samo je pitanje kada tj na kojoj cijeni!

Ali za sada Qatarani u Omišlju a u izlogu piše:

KIJAC – 260
ĆUF – 240
PIROS – 300
DINA – ????


ja sam svoje prodao, nakon današnjeg rasta od +20% mora doći do hlađenja nazad bar na 25 kn

također, malo prije druge blokade

Na kojoj cijeni misliš opet kupiti?

školski odrađeno

vrlo lako moguće na višoj [emo_namigusa]…nekako mi se čini da je trenutno na Diokiju taktita prospipanja po bidu s nadaom da će se nakon toga ask spustiti dosta niže vrlo riskantna…odnosno možda s manjim brojem dionica jer nekako izgleda da će sa sa puno manje dionica cijena “vratiti”….ali biti će tu još ups and downs, tko ima volje, živaca, vremena sretno …uglavnom sretno svima[emo_palacg]


Na kojoj cijeni misliš opet kupiti?


Prijatelju, mješaš kruške i jabuke.. Sretno

ne miješam ništa, to su osnove burzovnog trgovanja koje vrijede i za VAT i za DIOKI…30 kn će biti jako teško probijeno bez neke jake vijesti koja će biti i formalno potvrđena tako da idućih dana očekujem stabilizaciju cijene oko 25 kn

New Report

Close