DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

U Diokiju ističu da najkasnije do srijede očekuju obavijest iz tvrtke Caliskan o tome kad će biti isplaćen novac za plaće radnicima Dine i Diokija

Evo i petka [shocked]

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

Dolezil je jučer popodne sindikalcima i šefovima rekao da plaće stižu u srijedu i da mu je to turska firma pismeno potvrdila.

Jučerašnje potpisivanje sporazuma s Poljacima i Čačićeva izjava – posebice o 500MW kogeneraciji – stvara sasvim novu sliku o Dini Petrokemiji!
Koncesija na luku Sepen, zemljište, kogeneracija, sirovine iz LNG-a…..
Mogu se već tražiti partneri za sve projekte a ovi tzv Turci su dobili keca na desetku!
Kao da se čekalo da sve legne na svoje mjesto pa da se javno iskaže i potvrdi LNG projekt na Krku.
A i u Zagrebu mogu planirati što je optimalno razvijati na Žitnjaku.

Bio sam prije 3 tjedna na Brijunima kod frenda koji tamo radi ko konobar. Bila je neka odgromna jahturina vezana u luci. Pitam ga ko je to kaže on "Ma neki Turci se tuda motaju sa Linićem već 2 dana.Večeras moram raditi prekovremeno jer imaju večeru.Slave potpis nekog ugovora.Linić im je nešto uvallio".I stvarno poslje šećem a Linić pijucka kavu sa tamnoputom ekipom. Časna pionirska :)))


U Diokiju ističu da najkasnije do srijede očekuju obavijest iz tvrtke Caliskan o tome kad će biti isplaćen novac za plaće radnicima Dine i Diokija

Evo i petka [shocked]


Petak je dan za metak!

Ferrdo frende
Mašala 🙂


Dolezil je jučer popodne sindikalcima i šefovima rekao da plaće stižu u srijedu i da mu je to turska firma pismeno potvrdila.

NE VJERUJEM , DA JE ISTINA BILO BI ," UTORAK ILI PETAK " [lol]
A sad malo ozbiljnije , po Dolezilovim izjavama mi smo već ovaj tjedan trebali plaćati zaostale račune !

Mašala posebice ako Ferdo i Perce rade u istoj sobi, odnosno silom prilika sada ne rade…

[b]Jebeš forum koji Savu nema! Maske su napokon pale: Hasta la vista Dioki![/b] [i]"uljepšavaš svoje stanje al’ ne možeš da me zezneš jer hakersko imam znanje"[/i]

koje srijede??????



Dolezil je jučer popodne sindikalcima i šefovima rekao da plaće stižu u srijedu i da mu je to turska firma pismeno potvrdila.

NE VJERUJEM , DA JE ISTINA BILO BI ," UTORAK ILI PETAK " [lol]
A sad malo ozbiljnije , po Dolezilovim izjavama mi smo već ovaj tjedan trebali plaćati zaostale račune !
[/quote]

Kako će znati kome treba plaća ako se ne utvrdi tko je radio ovrhe a tko nije?


Dolezil je jučer popodne sindikalcima i šefovima rekao da plaće stižu u srijedu i da mu je to turska firma pismeno potvrdila.

a pečat je od Sulejmana veličanstvenog [angry]


koje srijede??????

ONE MALO SUTRA!

[b]Jebeš forum koji Savu nema! Maske su napokon pale: Hasta la vista Dioki![/b] [i]"uljepšavaš svoje stanje al’ ne možeš da me zezneš jer hakersko imam znanje"[/i]

New Report

Close