DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Insider
Pravi si James Bond :))
Ništa ti nemre promaći.

Sad će Čačić u Qatar i pokupiti slavu a još 2009. se dosta toga riješilo i moglo se već imati LNG terminal!
Izmeđuostalog zahvaljujući i ekipi iz Diokija!

…….The same day, Minister Jandroković also held a meeting with Minister of State for Energy and Industry Mohamed Salah Al Sada, which saw the participation of representatives from Dioki, Geofizika, the Brodarski Institute and CMC Sisak, who presented their business opportunities. The collocutors agreed that the economic cooperation still leaves a lot of room for enhancement and identified fields of mutual interest, such as infrastructural works, namely the construction of energy facilities and energy distribution, oil and gas industry, food industry, metallurgy, shipbuilding, tourism, chemical and wood-processing industry…….
http://www.mvep.hr/custompages/static/hrv/templates/_frt_Priopcenja.asp?id=5174

Znači definitivno su plaće u srijedu..iduća srijeda,srijeda iduća ili?vec vidim euforiju u "srijedu" na forumu kad novceki sjednu….. [lol] [thumbsup]

cash je cash,a sve ostalo je sex!

oho bid se pojačao… [thumbsup] [thumbsup] [cool]

cash je cash,a sve ostalo je sex!

he he, baš me zanima do kada…..samo privid da će prema ….. [wink]

Samo siromašni znaju da ima i siromašnijih od njih. Bogati vide samo bogatije od sebe.

bokte Savo sa dosadan sa ovim LNG-om, ovi webmasteri bi trebali tebe proglasit DNS napadom.

Ne znam kako vam ne dosadi trgovanje s ovom dionicom uz ovakve konstantne blamaze.
Pričekajte nisko na bidu, kad ( i ako) se pojavi hvalevrijedna vijest i onda opalite visoko.
Ovo stvarno nema smisla.

pa di je sad zapelo? :O

p2.sem

meni se čini da……..oluja se sprema…….. [cool]

Samo siromašni znaju da ima i siromašnijih od njih. Bogati vide samo bogatije od sebe.


bokte Savo sa dosadan sa ovim LNG-om, ovi webmasteri bi trebali tebe proglasit DNS napadom.

???????

KOme smeta LNG terminal njemu smeta i Dina Petrokemija i Dioki!
Ti si očito jedan od te ekipe.

Koliko vas je?

Sad smo culi na radio ri novu frazu…"novcani transfer iz kojih ce se isplatit zaostale place radnicima je …u tjeku.."…

Pozdrav

svi smo mi Crobex


Sad smo culi na radio ri novu frazu…"novcani transfer iz kojih ce se isplatit zaostale place radnicima je …u tjeku.."…

Pozdrav

Kažem, to je to…
[thumbsup]

srijeda,srijeda,srijeda…. [pray] [lol] [thumbsup]

cash je cash,a sve ostalo je sex!

New Report

Close