DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Najbolje ponude [ DIOK-R-A ] Kupnja Cijena
34 510,01
50 510,00
20 480,00
100 471,00
20 460,00
Cijena Prodaja
521,00 80
559,00 30
587,00 14
592,00 11
592,95 22

Danas prosječna prodaja po 548 kn a neko prodao zadnju po 511. Stvaranje panike. Sutra ćemo gledati kome će koljena klecati.

Wile E. Coyote: Carnivorous Vulgaris; Apetitius Giganticus; Eatius Birdius

Zasto sutra???? Bit ce i danas prilike za jeftin dokup.[smiley2]

Rasprodo HT za Dioki.
Teškim srcem, ali se moralo!
Ovo se ne propušta.
[smiley11]

La vita e bella!


Jučer uzeo Dioki po 560kn i mislio da sam napravio pravi posao.Rekao Cayman da sad treba kupovati,da sam pustio pad uzeo bih danas puno povoljnije a sutra i preksutra da ne govorim![smiley13]

Zašto si brzoplet? Ja nisam ništa uzeo već 2 tjedna, treba čekat dan kada će crobex biti u laganom plusu dva dana za edom i onda kupiti.


Zasto sutra???? Bit ce i danas prilike za jeftin dokup.[smiley2]

jeftin dokup je do 600 a tog nema puno (par sto kom).
Neko je namjerno gurno u blokadu. Kako će reagirati dioničari na vijest u dnevniku “danas u blokadi bili …, …, DIOKI, …, … vidjeti ćemo sutra

Wile E. Coyote: Carnivorous Vulgaris; Apetitius Giganticus; Eatius Birdius


Zašto si brzoplet? Ja nisam ništa uzeo već 2 tjedna, treba čekat dan kada će crobex biti u laganom plusu dva dana za edom i onda kupiti.

Zanimljiva strategija kolega.
I sasvim sigurno bi mnogima uštedjela puno novaca i živaca.
Ali uz ovakvu prodaju, naprosto nemate fore čekati dva dana oporavka CROBEX-a.
Vraćamo se u hipu kao što smo i pali u hipu!
Ja dokupio po 545, 530 i 521 i s prosjekom sam više nego zadovolajn, a vi kako znate.

La vita e bella!

Počelo trgovanje!

La vita e bella!


mici: ” Zašto si brzoplet? Ja nisam ništa uzeo već 2 tjedna, treba čekat dan kada će crobex biti u laganom plusu dva dana za edom i onda kupiti. ” Zanimljiva strategija kolega. I sasvim sigurno bi mnogima uštedjela puno novaca i živaca. Ali uz ovakvu prodaju, naprosto nemate fore čekati dva dana oporavka CROBEX-a. Vraćamo se u hipu kao što smo i pali u hipu! Ja dokupio po 545, 530 i 521 i s prosjekom sam više nego zadovolajn, a vi kako znate.

Čestitam!
Do14:00 nisam ni znao kakvu sam mogućnost propustio!
A šta ćeš, cjeli dan na tehničkom pregledu.

živio današnji dan!!!živjela korekcija!!!
nakon današnjeg dana siguran sam da sam na pravom putu da postanem pravi burzovni mešetar(investitor)
dobro buffet kaže kupuj kad svi prodaju i obrnuto


živio današnji dan!!!živjela korekcija!!! nakon današnjeg dana siguran sam da sam na pravom putu da postanem pravi burzovni mešetar(investitor) dobro buffet kaže kupuj kad svi prodaju i obrnuto

Čestitam kolega!
Treba iskoristiti prilike koje život pruža. [smiley11]

La vita e bella!

I ja dokupio![smiley2]

Bravo Posejdone (i svi ostali)! Dokazao si danas svoje znanje i isplatio ti se je uloženi trud i strpljenje.
Još si prije izbora iznio svoje pretpostavke oko cijene Diokija koja je po tebi trebala ići više prema 500 nego prema 600, a to se je i dogodilo, nažalost samo u jednom momentu kao da je vjetrić prozujao pokraj nas.
Ali ajde, za to uspješno “hvatanje” vjetra u bocu nismo sposobni svi. Samo Posejdon zna tu tajnu naredbu. [smiley2] Nisi “sam tak” odabrao taj nick, zar ne?

Jet: Are You Gonna Be My Girl?

negdje nakon ht-a, kada se saznalo koliko se dobiva po paketu i koliko će se vratiti građanima rekao sam jednom našem kolegi da vi sada čekate kao vukovi ovce. današnji dan je čini mi se to potvrdio.[smiley2]

Sve se u Primorskogoranskoj županiji seli u Omišalj.
Takve seobe nije bilo od seobe Hrvata u ove krajeve. Što li je to ponukalo industriju da se seli?
Da nije možda LNG terminal u Omišlju?

Vaš link

Omišalj će postati izmeđuostalog jedna velika i jeftina hladnjača za srednju Europu!
*** obrisano ***


Jučer uzeo Dioki po 560kn i mislio da sam napravio pravi posao.Rekao Cayman da sad treba kupovati,da sam pustio pad uzeo bih danas puno povoljnije a sutra i preksutra da ne govorim![smiley13]

Prodaj meni sad za 560, ak smatras da si lose prosao[smiley1]

CASH, ZVZD, ATPL, LEDO, PTKM, MRSK. Hic Rhodos, hic salta !!!!

New Report

Close